Skocz do zawartości

niepewna

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Mam wielko prosbe ,niech ktos mi pomoze zinterpretowac moj sen bo niewiem co mam o tym wszystkim myslec.Snil mi sie moj ,brat ,ktory od ponad 3 lat niezyje.Stalismy jakby w porcie(byl tam ,statek,)i rozmawialismy gdy nagle on(moj ,brat,)rozpedzil sie i wskoczyl do wody(byla spokojna ale czarna) i wiecej niewyplynol(tak naprawde zginal pod pociagiem).Popelnil ,samobójstwo,.Potem nagle widze ,male dziecko, ktore jak gdyby nic sie bawi w kojcu(male dziecko kolo 6-8 mies.)az w koncu wychodzi moj ,brat, ale inny.Tzn.ma juz kolo 30 paru lat wyglada inaczej ale zachowuje sie nadal jak on.Prosze pomuzcie mi bo naprawde zaczynam odchodzic od zmyslow.Dodam jeszcze ze bardzo przezylam jego smierc.Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Witam Niepewna, ja spróbuje zinterpretować Twój sen. Myślę, że powinnaś się pomodlić o duszę brata. Myślę także, że Twój sen może oznaczać, że potrzebujesz ochrony i poczucia bezpieczeństwa oraz ciepła. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak z innej beczki bo nie znam sie na znaczeniach snów,,,,ale jak mnie śni sie ktoś bliski,ale już nie żyjący to potem zawsze dzieją sie w moim życiu jakieś złe rzeczy.Teraz z biegiem lat wiem że gdy śni mi sie moja babcia to jest to dla mnie ostrzeżenie i zawsze staram sie bacznie patrzeć na wszystko i wszystkich..i nie podejmować poważnych decyzji,i nie raz mnie to uchroniło przed porażką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka
gdy śni mi sie moja babcia to jest to dla mnie ostrzeżenie i zawsze staram sie bacznie patrzeć na wszystko i wszystkich..i nie podejmować poważnych decyzji,i nie raz mnie to uchroniło przed porażką.
oczywiście masz racje, zmarły także może symbolizować ostrzeżenie przed czymś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...