Skocz do zawartości

Proszę o interpretację....


Gość ela ela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ela ela

Ostatnio snią mi sie takie durne sny, wogóle ich nie rozumiem i proszę o wyjaśnienie ostatniego.Śniło mi się że był taki wysoki basen, weszłam do niego, Dziewczyny nie miały biustonoszy i ja też. Obmacywal mnie jakiś chłopak,w tym basenie było tak że tam były tylko pary i w każdej chłopak obmacywał dziewczyne. Przyjechała policja, wszystkich złapałaa ja postanowiłam uciec. Zalożyłam bluzkę i z siostrą poszłyśmy po nasz samochód żeby uciec nim do domu.Szłyśmy ulicą gdzieś jakby w polach, na poboczu stały samochody ale naszego nie było.I tak jeszcze 2 ulice były a potem siostra powiedziała że samochód jest koło tamtego basenu. Wróciłyśmy a obok basenu był komisariat policji i wszyscy z basenu składali tam zeznania. Zaczęli stukać do mnie w szybe i w końcu policjantka mnie zobaczyła al euciekłam. Nagle byłam z mamą w domie handlowym i chodziłyśmy po sklepach i zaczepiali mnie chlopaki z basenu bo o dziwo tam byli, podnosili mi spódnice i sie śmiali.mamie mówiłam że nie wiem o co chodzi. W korytarzu był drugi komisariat i zobaczyła mnie tamta policjantka i mnie wzięła. I wzięła mnie do moich rodziców. bylismy chwile na ulicy gdzie chlopaki grali w pilke. a potem siedzialam i plakalam a policjantka tłumaczyla moim rodzicom co sie wogole wydarzyło. i mi powiedziała wcześniej że do mojej szkoly trafia papiery o tym i wogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he bujny sen:) też czasem mam podobne może po prostu marzysz o swoich kolegach wiesz jak no a jest to ci zakazane czy tam coś nie wiem sama.... :) myślę ze ktoś Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja sporóbuje pomoc...

ela ela, byc moze musisz podjac jakas wazna decyzje, ale boisz sie, ze bedzie niewlasciwa? W tym czasie powinnas zdac sie na swoj rozum i zdrowy rozsadek.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ela ela

Sephira, bardzo serdecznie dziękuję Ci za pomoc:* Myślę, że decyzja o której napisałaś stoi krok przede mną. dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...