Skocz do zawartości

O kulach po lesie ;/ Proszę o interpretację :)


Justine911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o interpretacje mojego snu... To dość dziwne ;p Śniło mi się, że wsiadłam w jakiś autobus i dojechałam w miejsce gdzie autobusy jeździły baardzo rzadko. Jadąc autobusem pożyczyłam kule inwalidzkie mojej - tak jakby na zapas, bo wtedy mnie jeszcze nie bolała noga (żyjącej ukochanej) babuni. Babcia pojechała dalej a ja wysiadłam. Później gdzieś tam sobie chodziłam..jakby szukając czegoś, jakaś dziewczyna, szczupła dłuugowłosa ponura blondynka weszła do jakiegoś dziwnego szarego z zewnątrz jak z pustaka, pomieszczenia (było już ciemno), ale chyba wyszła (wyglądało to na jakąś murowaną leśną toaletę ;o). Później znalazłam się w jakimś autobusie (bolała mnie już noga), ale okazało się, że wsiadłam nie do tego pojazdu (ten jechał do Chorzowa,a ja jakoś jakbym się bała jechać do Chorzowa, nie wiem czemu), nagle weszła kontrola MPK i ja już musiałam wysiadać, żeby wrócić się na przystanek i poczekać na właściwy autobus. Cały czas okropnie bolała mnie noga, powiedziałam pani kontrolerce, żeby podała mi moje kule, gdzieś tu są (nagle obok jakiś ok 3 osób znalazły się różne kule, jedne chyba z czerwoną rączką), pani podała mi jedne, nie moje, później chciałam inne i w końcu dała mi moje, choć wtedy nie byłam do końca przekonana czy są moje ;/ Ja cały czas wysiadałam z tego autobusu - gdy pani podawała kule i strasznie mnie bolało, ledwo szłam. Gdy już wysiadłam, to zauważyłam jakieś biegnące osoby na autobus, który dzięki mnie stał i czekał, aż nie wysiądę, ale nie zdążyły dobiec. Ja cały czas jakbym była w zielonym lesie. Wcześniej jeszcze widziałam mężczyznę z małym już samemu chodzącym dzieckiem w loczkach, coś takiego kojarzę....chyba pytałam o drogę ;O Na końcu snu w końcu wsiadłam w jakiś autobus i chyba nawet go prowadziłam, ale nie jestem pewna czy znalazłam ten autobus,ale chyba tak..mam takie dziwne migawki ;p:mruga_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...