Skocz do zawartości

Coś dziwnego, mój pierwszy raz, Pomożesz?


Plutria

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Położyłem się do łóżka, aby zasnąć, nie myśląc o niczym nawet o OOBE. Nie wiem kiedy wpadłem w głęboki sen, nagle odzyskałem swiadomość, oczy miałem zamknięte i byłem w pozycji takiej, w jakiej kładłem się spać ( leżałem na brzuchu, prawa ręka obok głowy, natomiast lewa ręka nad głową ) Usłyszałem donośny głośny piskw mojej głowie, chwile potem pojawił się dzwięk jakby ktoś odkręcił kran. Przed tym zdarzeniem jakieś 2 min temu miałem sen o kocie który przechodził obok stołu i zawsze coś dostawał do jedzenia, pomyślałem sobie że fajnie byłoby stać się takim kotem któremu zawsze ktoś coś rzuca do jedzenia, no i w tym momencie pisk stał sie jeszcze głośniejszy, dziwnie zrobiło mi się w brzuchu i w klatce piersiowej, serce zdecydowanie zaczeło bić szybciej no i poczułem stan błogości, moja głowa, klatka piersiowa brzuch i ręce zaczeły się podnośić, ale od nóg nie mogłem się uwolnić. Ten stan trwał krótko jakieś 4, 5 sekund. Podjąłem kolejną próbe, teraz podnosiłem się za pomocą rąk, było zupełnie tak samo jak przy pierwszej próbie, znow mnie zassało do środka, przy 3 próbie, gdy także podnosiłem się, uświadomiłem sobie że musze zrobić coś z tymi nogami, więc zaczełem myśleć o nogach, aby od nich się uwolnić aby pofrunąć do sufitu, przy tych myślach straciłem panowanie nad prawą ręką, opadla mi zza łóżka ( była na krawędzi ) traciłem kontrole nad lewą ręką aż niestety wessało mnie znowu do ciała. Otworzyłem oczy i zobaczyłem że ręka jest na swoim miejscu, tak jak leżała przed tem. Podjąłem 4 próbe lecz niestety nic już się nie wydarzyło. Przekręciłem się na drugi bok i zasnełem.

 

 

Co myślicie o tym zdarzeniu? Czy to jest dobry początek OOBE? Próbowałem wyjść z ciała przez jakieś 4-5 miesiące i wszystkie próby konczyły się jak zawsze, niczym. Byłem dużo razy w stanie głębokiego odprężenia, na moim ciele działy się różne rzeczy, nawet 3 razy słyszałem jak ktoś lub coś do mnie przemawia przerażającym głosem, najpierw mnie obudził a potem przemówił do mnie, za pierwszym razem się przestraszyłem a 2 kolejne zdarzenia po prostu zlekceważyłem i dalej praktykowałem OOBE. Raz słyszałem jakby ktoś próbował mnie pocałować, słyszałem muaaa hehe, ten dzwięk był bardzo wyraźny i głośny. Potem przez 2 miesiące już nic się nie działo szczególnego. Zawsze robiłem wizualizacjie. Patrzyłem na moje ciało z sufitu, z boku, i z kąta pokoju ale nic to nie dawało i także wizualizowałem wychodzenie z ciała za pomocą liny. Czasem korzystałem z doosów.

 

Prosze odpowiedzieć co o tym myślicie itd.

 

Ps. Jak macie jakieś fajne sposoby do wychodzenia z ciała to prosze pisać

Ps2. Jakby ktoś pytał się czy wiem w co się pakuje, odpowiadam TAK wiem w co się pakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nadzieje że odpowiedz dostane '' na tacę''

pamiętaj że inni przeglądając ten temat mogą mieć ten sam problem/przeżycie i odpowiadając mi na moje pytanie, nie tylko mi byś pomógł, uwierz mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci wierze jak najbardziej. Tylko problem w tym że nie jesteś pierwszy a wątek podałem Ci po przeczytaniu Twojego problemu wiec chyba zauważyłem analogie tak?

Edytowane przez Soviel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz racje, dziękuje Ci za to że chociaż odpowiedziałeś :)

ale tak na marginesie mógłbyś coś tam napisać, czy to jednak było OOBE ( chociaż myśle że tak ) i jakie znasz sprawdzone sposoby, jakie masz sprawdzone osoby.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak udało Ci się wyjśc dzięki metody transowej ?

Wiem że to nie było pełnoprawne/ pełne oobe ponieważ nogi miałem tak jakby zblokowane, nie chciały od nich się uwolnić. Ciesze się że jestem bardzo blisko :)

 

 

Masz może jakieś sprawdzone sposoby jak można wyjśc z ciała albo chociaż żeby były fajne uczucia/wrażenia na ciele?

Korzystasz z jakiś dossów?

Co robisz jeżeli chcesz wyjść z ciała, albo przynajmniej próbujesz ?;p

 

Ps. Zapomniałem dodać, że jeżeli leżałem na plecach próbując oobe praktycznie nic mi się nie udawało, kilka razy do mnie ktoś przemówił ale to taki szczegół. Kiedy wyszedłem spontanicznie z ciała leżałem na brzuchu... Może to być też z jeden z powodów? Leżąć na plecach jest trudniej wyjść z ciała niż na brzuchu? Z tego co ja wiem nawet z własnego doświadczenia leżąć na plecach łatwiej utrzymujemy świadomość i łatwiej nam się skoncentrować i wejść w stan sen na jawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nie wyszedłem bezpośrednio dzięki ćwiczeniom, ale dostroiła ona mnie do tego żeby mieć dwa spontaniczne oobe. W tym to drugie objawiło się naprawdę intensywnie a dostroiłem się na tyle że miałem widoczność (bardzo słabą i częściową ale zawsze coś). W pierwszym przyśniło mi się że robię trans i obudziłem się w astralu (swoją drogą ciekawe doświadczenie Wam powiem). Ale byłem na tyle... zaspany?, że spanikowałem bo nic nie widziałem a fale energii zdawały mi się odciągać mnie od mojego ciała. Niestety kiedy starałem się otworzyć oczy otworzyłem te fizyczne.

 

2.Moje obbe tez nie było za pełne ale Ci powiem że widzę analogię. Kiedy wspinałem się tymi wolnymi rękoma i odrywałem się od Ciała praktycznie siłą, to przy nogach na wysokości kości ogonowej poczułem silny opór ale kiedy go przełamałem to był taki dziwny przeskok i już stałem pionowo. Co ciekawe, z rozmowy z Valestill dowiedziałem się że tam właśnie, na wysokości kości ogonowej jest czakra podstawy, która w świecie mentalnym odpowiada za związek z materią i energia ziemi! Teraz mi to przyszło do głowy ale wiem co czułem. Kolejne niezłe doświadczenie. Muszę poczytać. Ciekawe czy droga do oświecenia to właśnie przebijanie się przez kolejne czakry aż się nie dotrze do ostatniej siódmej, która w świecie mentalnym odpowiada za kontakt z wszechświatem (hmm z wszechświatem? i to wszystko? ;P). Też w sumie teraz na to wpadłem, ale byłoby nawet ciekawie.

 

3. Jedyny sposób, który stosowałem to metoda transowa, o efektach jej stosowania u mnie już sporo wiesz ;)

 

4.Z żadnych doserów nie korzystam. Przesłuchałem pare. Nawet najsilniejszy "Hand of God" i oczywiście marysie, ale nic mnie to nie klepie.

 

5.Stosuje metodę transową.

 

PS Nie zastanawiałem się nad tym, ale możesz mieć rację

Edytowane przez Soviel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...