Jump to content

ciąża, były chłopak i poszukiwania

wiecznie_steskniona
 Share

Recommended Posts

Witam!

bardzo prosiłabym o interpretację snu. ja generalnie sny pamiętam bardzo wyrywkowo, brak w nich zazwyczaj ciągłości i ten też taki był.

pamiętam, że byłam w ciąży. z byłym chłopakiem. nie pamiętam, jakie miałam w stosunku do tego odczucia, gdzieśtam jakiś strach był chyba. później rodziłam (w domu rodzinnym), też bez żadnych emocji specjalnych. po urodzeniu nie widziałam w ogóle tego dziecka, ale wtedy najbardziej chyba znacząca część, bo zaczęłam szukać mojego byłego, bo chciałam mu powiedzieć o tym, że urodziłam, bo on nie wiedział. pamiętam niepokój, pośpiech, szukałam go, ale nie znalazłam. na końcu snu, jak sobie uświadomiłam, że go nie znajdę to czułam jakiś żal, ale też uspokojenie? stałam oparta o płot sąsiadów zamyślona. tak się sen skończył.

jeśli chodzi o mojego eks to zerwaliśmy dosyć niedawno, ja go wciąż kocham i chciałabym z nim być, a on nie jest pewny czy chce ze mną być (i to był powód rozstania) mimo, że mówi, że jestem najładniejsza, najmądrzejsza itd.. kontkat utrzymujemy i jesteśmy w dobrych stosunkach, ale generalnie sytuacja jest bardzo skopmplikowana, trochę tkwię w takim zawieszeniu i niepewności co z tym fantem uczynić ;)