Jump to content

ciąża, były chłopak i poszukiwania


wiecznie_steskniona

Recommended Posts

Witam!

 

bardzo prosiłabym o interpretację snu. ja generalnie sny pamiętam bardzo wyrywkowo, brak w nich zazwyczaj ciągłości i ten też taki był.

 

pamiętam, że byłam w ciąży. z byłym chłopakiem. nie pamiętam, jakie miałam w stosunku do tego odczucia, gdzieśtam jakiś strach był chyba. później rodziłam (w domu rodzinnym), też bez żadnych emocji specjalnych. po urodzeniu nie widziałam w ogóle tego dziecka, ale wtedy najbardziej chyba znacząca część, bo zaczęłam szukać mojego byłego, bo chciałam mu powiedzieć o tym, że urodziłam, bo on nie wiedział. pamiętam niepokój, pośpiech, szukałam go, ale nie znalazłam. na końcu snu, jak sobie uświadomiłam, że go nie znajdę to czułam jakiś żal, ale też uspokojenie? stałam oparta o płot sąsiadów zamyślona. tak się sen skończył.

 

 

jeśli chodzi o mojego eks to zerwaliśmy dosyć niedawno, ja go wciąż kocham i chciałabym z nim być, a on nie jest pewny czy chce ze mną być (i to był powód rozstania) mimo, że mówi, że jestem najładniejsza, najmądrzejsza itd.. kontkat utrzymujemy i jesteśmy w dobrych stosunkach, ale generalnie sytuacja jest bardzo skopmplikowana, trochę tkwię w takim zawieszeniu i niepewności co z tym fantem uczynić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...