Skocz do zawartości

Duch grający na pianinie


kttosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Śnię że obserwuję duży przeszklony dom, jest wśród drzew i zieleni chyba w pięknie urządzonym ogrodzie. W pewnym momencie obok domu pojawia się dziewczyna, z którą czuję emocjonalny związek. Jestem z nią przez chwile i mimo, iż nie zamieniamy ani słowa i nie robimy nic, to sama obecność sprawia, że jest mi bardzo dobrze i czuję, że ona odwzajemnia to uczucie. Po chwili dziewczyna wchodzi do domu, i mimo że ja pozostaję na zewnątrz nie czuję się opuszczony. Z domu natomiast dochodzi muzyka. Podchodzę do przeszkleń i widzę jak duch (młoda piękna kobieta w białej zwiewnej sukni) gra na pianinie. Gdy zauważa mnie przestaje grać i patrzy na mnie. Mówię graj dalej, ale ona nie reaguje więc odwracam się i odchodzę do ogrodu. Zatrzymuję się w ogrodowej altanie i widzę jak ona płynie do mnie. Chyba wychodzę jej na przeciw, ale tuż przede mną rozpływa się jak mgła na wietrze.

 

I tu sen się kończy, a ja już w realu budzę się i usilnie staram się go zapamiętać. Powtarzałem go w myślach parę razy by rano nie stracić żadnego szczegółu bo wydaje się dla mnie ważny. Niestety nie potrafię go zinterpretować - może ktoś mi pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś jest nie tak z moim snem - zwykle staram się sam interpretować swoje sny - ale tu mam w głowie mętlik. Może znajdzie się ktoś, kto choć mnie na wyjaśnienie naprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kktosiek

 

Twój sen jest bardzo sympatyczny, ale nie znając Ciebie trudno jest o jego trafną interpretację. Jest ciekawy, ale trudny.

 

Być może w Twoim życiu zachodzą teraz jakieś istotne, pozytywne zmiany.

Kobieta-duch może ostrzegać Cię przed nieporozumieniami w życiu prywatnym spowodowanymi Twoim zbytnim zaangażowaniem w osiąganie sukcesów/awansów.

 

Rozsądne uporządkowanie wartości pomoże Ci dość szybko pokonać przeszkody.

 

Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kttośku, chyba czujesz się nieco samotny. Ta kobieta jest symbolem fantomu, za którym gonisz, a którego nie możesz dogonić. Być może jest zbyt mało realny?? Ten sen mówi, że powinieneś przestać tracić czas na złudne oczekiwania. Być może jest w Twoim otoczeniu ktoś, kto darzy się sympatią, ale w takiej sytuacji możesz tego nawet nie zauważyć.

 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne!

 

Teraz już wszystko wydało się proste. W moim życiu zaszły faktycznie wielkie zmiany - burzliwe ale już pozytywne. Przyznaję że ruszając w "nowe" nie wiem co dalej i miotam się nie wiedząc nawet za czym gonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...