Skocz do zawartości

kradzież, las, woda, sekta, umarli , chrzest


alberguejuvenil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż parę dni temu śniło mi się że ukradłam ze sklepu rzecz( dokładnie około 10 małych kartonikow) i bojąc się kary zaczęłam uciekać. Uciekałam tak długo aż trafiłam do lasu. Było bardzo ciemno. Ukucnęłam pod jakimś drzewem i zobaczyłam trójkę starszych ludzi idących w moją stronę. Gdy byli już blisko rzuciłam się na nich, wydawałam straszne,dziwne głosy i jak się okazało nie mogłam do nich dobiec gdyż miałam związane nogi. Oni nie przestraszyli się mnie, i pomogli rozwiązać mi nogi. Podniosłam się a oni pokazali mi na horyzoncie ognisko. Poszliśmy w tamtą stronę, a te ognisko okazało się pochodniami które trzymali ludzie. Ludzie ci brali chrzest po ciemku w jeziorze. Ja razem z trójką starych ludzi weszlismy do wody (biorący chrzest stali po drugiej stronie jeziora) i zaczęlismy iść w ich stronę. Nagle zdałam sobie sprawę że jeżeli natychmiast się nie odwróce coś stanie mi się złego. Odwróciłam się i poczłam poteżne uderzenie w plecy, to wielka, olbrzymia fala zalała mnie i trojkę osób które mi pomogły. Mi nic sie nie stało, ale tamta trójka zginęła. Podeszłam do ludzi biorących chrzest a ich liderka powiedzialai mi że jestem wybrana, tak samo jak oni żeby przetrwać. Nie możemy się tylko pokazywać ludziom. Chowalismy się przed ludźmi, ale raz prawie znalazla nas jedna kobieta. Wszyscy mielismy wejsc do kajaków żeby odpłynąć w bezpieczne miejsce, ale jeden chłopak nie chciał wejść. Zapytałam się czemu, a on złapał moją głowę i zaczął uderzać ją o kamień mówiąć - bo i tak już wszyscy nie żyjemy. Potem od uderzeń oczywiscie zginęłam.

Czy ktos moze mi pomoc zinterpretować ten sen? Od tego czasu mam różne dziwne sny, np dzisiaj śniło mi się że płakałam a łzy z moich oczu nie wylatywały na zewnatrz tylko do wewnatrz..

Czy ktoś może mi pomoc wyjaśnić o co chodzi?

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...