Skocz do zawartości

sen chlopaka


patsy

Rekomendowane odpowiedzi

mojemu chlopakowi snily sie wczoraj tory,ze jechal po nich pociag a w wagonach na wegiel dusze ludzi siedzialy sobie(widzial je jako normalne osoby). siedzial z kims na dachu jakiejs fabryki i obserowal,pobiegl wskoczyl do jednego no i zapytal o mnie,to ten nie wiedzial. wskoczyl do drugiego i ktos powiedzial,ze ja jestem na jakims rozgalezieniu torow. a jak tam dotarl,to zobaczyl mnie, ksiedza i trumne przed nami.a przed trumna zakaz na torach dalej podszedl do mnie,a ja powiedzialam cos w stylu : nie chce! . rozplakalam sie i ucieklam,a on mnie gonil. zlapal, przytulil mnie,ja uciekalam od tej trumny dalekko, dlugo mnie gonil, zlapal mnie,przytulalismy sie i mnie pocalowal w usta, objal za ramie i poszlismy przez te tory nie gdzie rozwidlenie byly juz proste tory razem szlismy objeci jeszcze sie wyglupialismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patsy, czy ostatnio Wasz związek przechodził jakiś kryzys?? Pytam, ponieważ myślę że tego właśnie może dotyczyć sen Twojego chłopaka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w takim razie prawdopodobnie do tej sytuacji nawiązuje sen Twojego chłopaka. Widać wyraźną różnicę zdań, te rozwidlone tory. Sama postać księdza w tym przypadku symbolizuje przejściowe kłopoty. Jednak Twój chłopak we śnie nie pozostaje bierny, widać że zależy mu na Tobie i rozwiązaniu tego problemu. Trumna tutaj nie jest złym znakiem, raczej informuje, że nowe plany, które być może planujecie wprowadzić w Wasze wspólne życie, należy realizować dopiero po zakończeniu wcześniej rozpoczętych spraw.

Widać, że Twój chłopak przeżył waszą kłótnię, wyraźnie jest wrażliwą osobą.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...