Skocz do zawartości

Piach zamiast pieniędzy.


marta-marta

Rekomendowane odpowiedzi

W moim śnie pojawiło się dosyć dziwne zjawisko.

Otóż, wybrałam się do centrum handlowego wraz z mamą, kupiłyśmy sobie lody z ogromnego stoiska. :icon_biggrin: Dałyśmy pieniądze kasjerce, która chociaż twierdząc, że nie ma jak wydać, oddała nam reszte w drobniakach (1- 2- groszówki itd) . Wziełam je od niej i trzymając w dłoniach znalazłam się w mojej dawnej szkole. Mama gdzieś zniknęła, a ja przerażona nie wiedząc gdzie jest zauważyłam, że pieniądze zamieniły się w piach i wysypują mi się z rąk.

Co to może oznaczać? Proszę o pomoc!

 

Ps. nie wiem na ile ta wiadomość się przyda, ale w dalszej części snu po chwili znalazłam mamę, która zupełnie nie przejeła się, że -jak powiedziałam-zostawiłam pieniądze. Następnie nieznana dziewczynka, że tak powiem, 'uczepiła się mnie' czekając na... mecz. :_glupek:

 

Z góry dziękuję. :piwo_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-marta, według mnie ten sen jest odzwierciedleniem tego, co teraz dzieje się w Twoim życiu. A więc: na początku jesteś z mamą, jesz lody - czyli jest to przejaw beztroski. Czujesz się bezpiecznie i wszystko jest w porządku. Jednak z czasem napotykasz problemy z którymi nie możesz sobie do końca poradzić. Podejmujesz się zadań, które przekraczają Twoje możliwości, robisz się bezradna (trzymasz w dłoniach monety, które w końcu zmieniają się w piach). To, że nagle znajdujesz się w szkole informuje, że należy 'uczyć się na własnych błędach' aby nie powtarzać ich nawet w akcie desperacji. Sądzę, iż ta dziewczynka, jest taką niedojrzałą częścią Ciebie, która coraz bardziej zaczyna Ci przeszkadzać.

Co o tym sądzisz??

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...