Jump to content

Dwie wyprawy w góry


anastasja777
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio miałam bardzo ważny sen,którego nie potrafię dokładnie zinterpretować czytając pojedyncze informacje na temat ogólnego znaczenia chodzenia po górach lub interpretacje snów innych osób.

Ale do rzeczy:)

Śniło mi się mianowicie że znalazłam się w górach.I były duże przerażające a zarazem zachwycające i wiedziałam bardziej niż widziałam,że już ktoś się po nich wspina i że ja powinnam dołączyć a bardzo się bałam.Jednak zdecydowałam się i choć było to trudne i bardzo si bałam weszliśmy na szczyt.Niestety nie wiem kim była osoba której towarzyszyłam,wiem że mężczyzna i że był ważny dla mnie.Ciekawe jest to,że w śnie dosłownie razem się nie wspinaliśmy,nie widziałam go obok siebie,ale wiem że był.

 

Druga część snu:znalazłam się ponownie w górach,ale tym razem wiedziałam ,że muszę wspiąć się sama i byłam jeszcze bardziej przerażona.Wspinając się musiałam pokonywać bardzo urywiste stoki i ważne było to że wspinałam się na rękach,bez żadnego sprzętu i zabezpieczeń.I ciągle spoglądałam w dół myśląc,że czym wyżej wejdę tym trudniej będzie mi zejść.Nie wspięłam się do końca pomimo tego w śnie zobaczyłam panoramę gór ze szczytu,były wielkie,odległe a po prawej stronie widziałam piękną panoramę miasta.

Ostatecznie zdecydowałam się zejść a raczej skoczyć i o dziwo zawsze w snach w których skaczę lub spadam czułam takie ogromne napięcie i strach przed upadkiem tym jednak razem spadłam spokojnie jakby wiedząc z góry,że nic mi się nie staje.

 

Dużo rzeczy dzieje,się w moim życiu w chwili obecnej i pewne rzeczy sama umiem wywnioskować,ale nie potrafię obiektywnie zastanowić się na znaczeniem tego snu i bardzo bardzo proszę o interpretację,to niezmiernie ważne dla mnie.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Edited by anastasja777
Link to comment
Share on other sites

anastasja777, góry piętrzące się przed Tobą we śnie, to zwykle przeszkody, które musisz pokonać w swojej drodze do celu. Jeśli chodzi o pierwszy sen, to czy w rzeczywistości również był ktoś, kto wspierał Cię ostatnio w trudnych chwilach?? Razem zawsze raźniej i przeszkody również wydają się łatwiejsze do pokonania.

 

 

W drugim śnie jesteś już sama, w dodatku wspinaczka idzie opornie, wciąż spadasz w dół.

Wnioskuję więc, że ostatnio mogło zdarzyć się coś, co zachwiało Twoją pewnością siebie. Być może sytuacja nieco się skomplikowała i zaczęłaś wątpić w Twoje powodzenie w pokonywaniu trudności. Zbyt bardzo boisz się rozczarowania by ruszyć na przód?? Troszkę więcej wiary w siebie :)

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o pierwszy sen, to czy w rzeczywistości również był ktoś, kto wspierał Cię ostatnio w trudnych chwilach?? Razem zawsze raźniej i przeszkody również wydają się łatwiejsze do pokonania.

 

Tak jest ktoś na kogo mogę liczyć:)

Ale ostatnio bardzo brak mi wiary w siebie:)

Jednak wszystko powoli zmienia się na dobre

 

Dziękuje serdecznie.To pomogło mi dużo zrozumieć;)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Similar Content

  • beautygirl1309
   By beautygirl1309
   Mianowicie śnił mi się ex i jego żona. Z byłym mam ok kontakty natomiast z jego żona nie, śniło mi się że się gdzieś spotkaliśmy i ex rzucał we mnie jabłkami i się śmiał (mieliśmy romans w realu podczas jego małżeństwa)i nagle podeszła jego żona i się ogarnął. Potem na następny dzień w tym śnie znowu przyszli i zaczęłam łapać kontakt z jego żona, ona jest po ciąży i śniło mi się że jej kg zostały . nagle przybiegł duży groźny pies, zaczęliśmy uciekać i walnelam go dragiem i mu futro peklo, schowalismy się w domu. I tak kilka dni do mnie przychodzili
  • stokrotka16
   By stokrotka16
   Witam , wczoraj przeczytałam książkę Magickal Seduction (dotyczącą przyciagania miłośći ) . Bardzo zależy mi na tym żeby przyciągnąć do siebie partnera na stałe , ale z drugiej strony boje się wykonywać ,,rytułałów'' , opisanych w książće . Raczej boję się nawiedzienia jakiś istot, opętania itp . Więc mam do Was pytanie czy moje obawy są bezpodstawne ? Czy mogę bezpieczne je wykonywać ? Dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam Wszystkich ...
  • mikisz
   By mikisz
   Witajcie, miałem dzisiaj dwa dziwne sny i nie wiem za bardzo jak je rozumieć. Po obudzeniu aż do teraz (a to już przeszło z 3 godziny) czuję lekki niepokój, takie zdezorientowanie.
    
   Pierwszy sen był prosty, widziałem dosyć intymną scenę ze mną i murzynką o imieniu Naomi w roli głównej, na wszystkim przyłapała mnie siostra która była zła, że zdradzam swoją dziewczynę. Zakrywałem Naomi pościelą, i tak właściwie nic wielkiego się nie wydarzyło później - po obudzeniu jednak byłem strasznie zdezorientowany, ale ciężko powiedzieć, żeby ten sen mi się nie podobał. W drugim śnie (tej samej nocy, zaraz po tym pierwszym) widziałem film z dziewczyną która prawdopodobnie chodzi do mnie do szkoły (często ją widuję w tych godzinach obok szkoły, ale to spora szkoła i pewności nie mam, nie mogę jej też znaleźć) - najprościej opisałbym to jako idealne love story, widziałem ją (i głównie tylko ją) w różnych sytuacjach, czułem mocny pociąg do niej oraz miałem świadomość zdrady, bardzo przytłaczającą świadomość.
    
   Wiem, że sen raczej nie sugeruje, że zdradzę swoją dziewczynę, ale spodziewam się czegoś złego (takie mam odczucia).
    
   Wielkie dzięki za pomoc
  • Kuroi Neko
   By Kuroi Neko
   Witam, śnił mi się ostatnio ogromny, czarny pająk, którego strasznie się bałam, chciałam przed nim uciekać, ale jak się okazało on latał i mnie gonił Przez cały sen próbowałam uciec. Co to oznacza?
  • greenheels
   By greenheels
   Pierwszy moment, który pamiętam to byłam u rodziców i pytałam taty gdzie jest nasz kot, a on że się gdzieś bawi. I znalazłam go w garnku pod wodą leżał że szczurem, zaczęłam krzyczeć do taty, że on nie żyje albo umrze, pomijając wodę ten szczur był większy od niego, tata kazał mi się uspokoić, bo oni zawsze się tak bawią, co wydało mi się strasznie dziwne. Po jakimś czasie kot że szczurem siedzieli obok nas i szczur go ugryzł, tata stwierdził, że to normalne, ale ją widziałam, że to nie jest normalne i ten szczur zagraża nam wszystkim, wtedy ten szczur gdzieś się schował i zaczęłam się strasznie bać, w tym momencie uświadomiłam sobie, że to sen ale balam się dalej, nie chciałam żeby to dalej mi się śniło, bo wiedziałam, że ten szczur zaraz zacznie rzucać się na nas, a my sobie nie poradzimy. I to jest najdziwniejsze, że nie mogłam się obudzić, z całej siły próbowałam otworzyć oczy ale nie mogłam, w sumie udało mi się otworzyć oczy ale dalej spałam i jakby w głowie widziałam co ten szczur robi, cały czas walczyłam, żeby się obudzić, bo innego sposobu nie mogłam znaleźć żeby to przerwać, w pewnym momencie zaczynałam widzieć siebie, ale nie mogłam siebie całkiem zobaczyć, wiedziałam, że jeszcze tego nie potrafię, widziałam tylko kawałek swojej twarzy i bardzo długo walczyłam żeby obudzić się i usiąść, w końcu mi się udało obudzić. Często miewam dziwne sny ale ten był najdziwniejszy
×
×
 • Create New...