Jump to content

klaudiaa123
 Share

Recommended Posts

We śnie widziałam mojego byłego chłopaka, w którym nadal jestem zakochana. dodam, że spotyka się on czasami z pewną dziewczyną, ale nie chodzi z nią. Póki co, to pewnego rodzaju trójkąt, czekam jak się ułożą sprawy miedzy nimi. Dlatego interesuje mnie znaczenie tego snu.

 

A śniło mi się, że mój były chłopak właśnie spotkał się o zmroku z tą dziewczyną na schodach uczelni SGH(?), wiedziałam dobrze, że to ta dziewczyna, ale, co dziwne, miała twarz, włosy, mocny makijaż mojej dawnej przyjaciółki z czasów liceum. miała jednak inny, zupełnie mi nieznany, delikatny głos. spotkał się z nią, żeby oddać jej jakiś drobiazg. kiedy ona podeszła, powiedział "czesc", oddał jej tą rzecz, powiedział "to narazie" i odwrócił się. miałam poczucie, jakby z tą dziewczyną nic go już nie łączyło, jakby znów był ze mną, a ona dała mu kosza i że to ich ostatnie spotkanie. kiedy odchodził ona złapała go za bark i powiedziała "poczekaj, kiedy się pakowałam zdałam sobie sprawę, że jednak Cie kocham, chociaż mnie oszukałeś" i go pocałowała. jak interpretować ten sen?! proszę o odp!

Edited by klaudiaa123
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

a ja w tym snie nie widzę nic co mogłoby przedstawiać faktyczne ich relacje tylko Twoje nadzieje na Wasz powrót jak również przesłanie dla Ciebie abyś nie czekała na niego.On jest szczęśliwy z tamtą dziewczyną.a poza tym wszystkim -nie zbuduje sie swojego szczęścia na nieszczęściu innych.Nie czekaj na niego,na jego powrót,to nie nastąpi.Zacznij żyć dla siebie i po swojemu.Daj mu tę wolność,której pragnie.

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...