Jump to content

klaudiaa123
 Share

Recommended Posts

We śnie widziałam mojego byłego chłopaka, w którym nadal jestem zakochana. dodam, że spotyka się on czasami z pewną dziewczyną, ale nie chodzi z nią. Póki co, to pewnego rodzaju trójkąt, czekam jak się ułożą sprawy miedzy nimi. Dlatego interesuje mnie znaczenie tego snu.

A śniło mi się, że mój były chłopak właśnie spotkał się o zmroku z tą dziewczyną na schodach uczelni SGH(?), wiedziałam dobrze, że to ta dziewczyna, ale, co dziwne, miała twarz, włosy, mocny makijaż mojej dawnej przyjaciółki z czasów liceum. miała jednak inny, zupełnie mi nieznany, delikatny głos. spotkał się z nią, żeby oddać jej jakiś drobiazg. kiedy ona podeszła, powiedział "czesc", oddał jej tą rzecz, powiedział "to narazie" i odwrócił się. miałam poczucie, jakby z tą dziewczyną nic go już nie łączyło, jakby znów był ze mną, a ona dała mu kosza i że to ich ostatnie spotkanie. kiedy odchodził ona złapała go za bark i powiedziała "poczekaj, kiedy się pakowałam zdałam sobie sprawę, że jednak Cie kocham, chociaż mnie oszukałeś" i go pocałowała. jak interpretować ten sen?! proszę o odp!

Edited by klaudiaa123

Guest cyganicha

a ja w tym snie nie widzę nic co mogłoby przedstawiać faktyczne ich relacje tylko Twoje nadzieje na Wasz powrót jak również przesłanie dla Ciebie abyś nie czekała na niego.On jest szczęśliwy z tamtą dziewczyną.a poza tym wszystkim -nie zbuduje sie swojego szczęścia na nieszczęściu innych.Nie czekaj na niego,na jego powrót,to nie nastąpi.Zacznij żyć dla siebie i po swojemu.Daj mu tę wolność,której pragnie.

pozdrawiam :)