Jump to content

Nejti

Recommended Posts

Ja, Mateusz i jaka inna dziewczyna(której nie znałam) mieliśmy napisać razem książkę. Mój brat miał być głównodowodzącym(lol -_-). Nagle zaproponował by napisać tam coś negatywnego o dziewczynie z która pracowaliśmy. Nie pamiętam już dokładnie co ale było to na serio niezwykle chamskie. Zareagowałam, mówiąc tamtej dziewczynie by się na to nie zgadzała. A co na to ona? Na mnie z mordą że "mam się go do cholery słuchać skoro jest głównodowodzącym". Wtedy już nie wytrzymałam...Podeszłam do niej i...zaczęłam ją...głaskać, po rękach, nogach, głowie, wszędzie. (o_o") I to z takim politowaniem, z tak chamskim uśmiechem, z taką...pobłażliwością. Mówiłam jej także wiele miłych rzeczy, oczywiście używając przy tym sarkazmu. Byłam tak totalnie rozpalona nienawiścią od środka że miałam ochotę jej czymś zaraz palnąć. I wiem, że gdybym to zrobiła, sprawiło by mi to przyjemność. Na szczęście się obudziłam ._." To było totalnie nienormalne...Choć stwierdziłam że i tak wolę atakować niż być atakowana.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Od Was zależy jaką drogę w życiu wybierzecie, od Ciebie zalezy jak o Tobie będzie ta księga zycia napisana.Twój charakter znajduje odzwierciedlenie we snie, wolisz atakować niż byc atakowana,bywasz sarkastyczna i nawet arogancka.Możesz skrzywdzic takim postepowaniem nie jedną osobę.Sen jest tez napomnieniem dla Ciebie bys spojrzała na siebie,swoje postępowanie i zastanowiła się,czy postepujesz słusznie w relacjach z innymi.

Link to comment
Share on other sites

Racja. Wolę atakować niż być atakowana pomijając fakt że w realu praktycznie zawsze przegrywam, z każdym, co mnie niemiłosiernie irytuje. -_- Stopniowo używam coraz lepszych metod by się obronić ale nie sądzę bym aż tak arogandzko zareagowała w stosunku do niej w realu. Znaczy, jestem pewna. ._."

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

aż tak arogancko -może własnie nie zareagowałaś i buntujesz sie może w sobie,że gdybyś jednak może w realu zachowała sie do niej w sposób bardziej arogancki to sytuacja potoczyłaby sie inaczej a Ty nie czułabyś się w takim stopniu przegrana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...