Skocz do zawartości

Pustelnik

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że wyjeżdżam od kuzyna z drogi polnej na ulice i spotykam kolegę który mówi mi abyśmy poszukali jakiegoś skarbu i podaje mi kartkę na której jest zapisane coś w stylu: "Odnajdź swój dar, który uważasz za coś normalnego a w tedy będziesz mógł być szczęśliwy" czy coś w tym stylu nie pamiętam tego dokładnie ale jego treść była bardzo podobna do tego. No więc po przeczytaniu tego tekstu rozmyślałem o co w tym chodzi jednak niczego nie wymyśliłem i tak z kolegą zaczeliśmy wracać do domu jednak co chwila zdarzały się jakieś nieszczęścia z których jednak wychodziłem cało, np. jadąca ciężarówka przejeżdża sobie koło mnie a na samym końcu spada pręt który zachacza mi się o ubranie ale zdążam go zdjąć gdy już miałęm za nią pofrunąć... no i tak dochodze do pewnego momentu gdzieś już połowa drogi i już zrozpaczony tymi nieszczęściami, kolega wspomina że mógł jednak sam przeczytać ten tekst[bo ten cały fatum któy zaczoł mnie prześladować był chyba winą przeczytanie tego tekstu] ale ja nie zwracająć już na niego uwagi wychodzę na lewą stronę ulicy, rozkładam ręcę i mówi:"[boże]Jeśli sonbie rzyczysz mojej śmierci to zabij mnie teraz/niech zgine teraz" Po czym wóz hamuje mijając mnie a kolega który biegnął od tyłu popchnął mnie chyba w celu ratowania a ja zaczełęm lecieć obok tego wozu kóry zachamował obracająć się w koło, jak w jakimś kung-fu po czym spadłem na ziemie i byłem ranny, ale wszystko skończyło się dobrze choć byłem w szpitalu. Dodat tyle że działo to się praktycznie w absolutnej nocy, na terenie który dobrze znam. Jeśli wiecie o co w tym śnie chodziło prosze o wytłumaczenie

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pustelniku,

 

Twój sen jest głosem Twojej podświadomości, która w sposób rzadko spotykany, bo bezpośredni wzywa Cię do odnalezienia swojej drogi w życiu.

 

Sen dzieje się w ciemności, która symbolizuje Twoją dotychczasową nieświadomość i wzywa do lepszego poznanie swojej osobowości, prawdziwej istoty, sensu i celu Twojego pobytu na Ziemi.

 

"Odnajdź swój dar, który uważasz za coś normalnego a w tedy będziesz mógł być szczęśliwy"

Treść zapisana na kartce oznacza zapis Twojego losu, powołania.

Zastanów się nad darem, który otrzymałeś, swoimi zdolnościami, umiejętnościami. Tu chodzi o nie, o ich rozwój.

Zaufaj Bogu i przyjmij swoją misję, a wtedy skończą się zmartwienia i troski. Wyjdziesz z nich tak, jak wyszedłeś z polnej drogi.

Nie uciekaj się już do wykrętów i usprawiedliwień i nie odkładaj poszukiwań na później.

Posłuchaj rozsądku i zwróć się ku swojej podświadomości, życiu duchowemu.

Otrzymasz pomoc.

Interpretacja, którą otrzymasz może spowodować zranienie Twojego poczucia własnej wartości, ale przyczyni się do Twojego rozwoju i dojrzewania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...