Skocz do zawartości

Okropny sen o wściekłych zwierzętach


katherina84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo proszę o interpretacje mojego snu. Był to okropny koszmar, po godzinie od zaśnięcia się obudzilam i nie mogłam potem zasnąć.

W śnie dostałam płytkę z filmami ( horrorami) od mojego przyjaciela, razem z narzeczonym odpaliliśmy ją na komputerze i przenieśliśmy się w inny świat ( być może ten z filmu) po ulicach chodziły psy, koty, szczury które atakowały ludzi, którzy po ich ataku zamieniali się w takie same wściekłe zwierzęta, ja z narzeczonym obserwowaliśmy to z domu, potem te zwierzęta chciały wyważyć drzwi do mojego mieszkania, my w tym czasie się pakowaliśmy, aby jakoś uciec gdy udało im się wbiec do środka zaatakowałam ich nożem i uciekliśmy, gonili nas ulicami mojego miasta, chcieliśmy wyjechać do innego miasta, ale ani pociągi ani autobusy nie kursowały. Ostatecznie schowaliśmy się w jakiejś starej szkole, pozamykaliśmy drzwi, ale one sie również tam dostały, uciekaliśmy z sali do sali gdy zabarykodawliśmy się w pokoju nauczycielkskim, a one i tam zaczęły się dobijać przebudziłam się.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego snu. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i Twój narzeczony, jak większość par, stworzyliście ze swojego związku bezpieczne gniazdko, w którym czujecie się bezpiecznie i chowacie nosy. To nic negatywnego, wręcz przeciwnie, to jeden z powodów, dla jakich wiążemy się z drugą osobą - by czuć się przy niej dobrze. To właśnie symbolizuje dom, w którym jesteście razem.

Zwierzęta to inni ludzie. To niekoniecznie musi być najbliższe otoczenie, ale niewykluczone, że chodzi o znajomych. Czujesz z ich strony jakiś atak, niezrozumienie. Może po prostu ostatnio spotykasz samych niemiłych ludzi? Jeśli masz nawał pracy, z którą sobie nie radzisz i zajmuje Ci ona dużo czasu, to ten sen może także to oznaczać. W każdym razie, patrzysz na to wszystko właśnie schowana w tym miłosnym gniazdku, coś burzy Wam spokój.

Szkoła to wiedza. Chowasz się w pokoju nauczycielskim... No cóż, chyba lubisz mentorować, może to stąd wynikają kłopoty? Te zwierzęta nie chcą, byś kierowała się logiką... A to chyba dobre wyjście, musisz się tylko tego trzymać.

 

Jeśli chcesz, napisz coś więcej o swojej obecnej sytuacji, sen stanie się jaśniejszy, ale podejżewam, że nie masz się czym specjalnie martwić, w końcu to, co przeżyłaś, to był film - czyli ułuda, zobaczyłaś znacznie wyolbrzymiony problem ;)

Edytowane przez Reina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje ślicznie za interpretacje, też miałam podobne odczucia, że te zwierzęta to mogą być znajomi, ale ogólnie nie odczuwam zagrożenia z ich strony. Być może to też ostrzeżenie przed tym przyjacielem co dał w śnie mi ten film bo we śnie rozumiałam, że to wszystko jest winą tego filmu który on mi sprezentował. Zapewne to jednak jeden z koszmarów, które chyba każdy czasami ma, ja niestety mam je dość często. Moi bliscy mi mówią, że można byłaby niezły z nich horror napisać :). Jeszcze raz dzięki, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...