Skocz do zawartości

Przyjecie, noż w sercu.


Mateusz88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat.

 

Sen miał miejsce na jakimś przyjęciu lub imprezie w domu z działką było sporo ludzi, nigdy w rzeczywistości nie byłem w tym miejscu. Była juz noc przechodziłem miedzy ludzmi na dworzu gdy nagle zobaczyłem zbliżającą się postać (raczej chłopak nie widziałem twarzy) w bluzie z kapturze ubraną na czarno która wyróżniała się z tłumu. Obserwowałem jak się do mnie zbliża, nagle gdy była juz na wyciągniecie reki wyjęła nóż podobny do sztyletu i wbiła mi go w serce po dłuższej chwili wyjęła go i się oddaliła. Od tego momentu pamiętam juz słabiej, poszedłem do jakiegoś pokoju z łóżkiem położyłem się oglądając rany co mnie zdziwiło były dwie a nie jedna, miałem też uczucie że nóż przeszedł pod sercem i że wszystko będzie dobrze, z rany nie było prawie w ogóle krwotoku, po jakimś czasie odpłynąłem pisze tak bo nie jestem pewien czy zasnąłem czy umarłem. W całym śnie byłem jak by obserwatorem nie czułem strasznego bólu ani nie rozmawiałem z innymi osobami. W śnie panował mroczny klimat, wydaje mi się ze mogła to być niedaleka przyszłość.

 

Proszę o interpretacje ponieważ sny miewam raczej sporadycznie a ten bardzo mnie zaintrygował ale nie wiem co mógł oznaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pytasz Sephira. Otóż zgóry mówię że jeśli masz dziewczynę to jest to najwyraźniej ostrzeżenie przed tym byś uważał na ten związek gdyż ktoś chycha na "zadanie ci ciosu w serce" czyli odebranie ci twej lubej. Jeśli w odpowiednim momencie zareagujesz możesz to może uniknąć gdyż osoba ta podchodziła, a ty tylko czekałeś, obserwowałeś. Aczkolwiek z drugiej strony jednak jeśli nie było krwotoku (jak tu Kasiek zauważyła) to raczej nie specjalnie przejmiesz się tym faktem. Dwie rany: Dualność. Musisz być ze swoją dziewczyną bardzo blisko podejrzewam (aczkolwiek sądzę iż nadinterpretuję w tym momencie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym najwyraźniej chodzi o osobę ci bliską. Prawdopodobnie może być tak iż ktoś może w jakiś sposób wpłynąć na twych rodziców (2 rany). Na pewno jest to osoba którą nie tyle znasz co widziałeś i która już jest w czasie wykonywania swego podstępu. Rozejrzyj się a może odkryjesz kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie rozumiem tak namiętnego doszukiwania się przesłanek spiskowych w tym śnie.

Mateuszu, jeśli nie można tego odnieść do Twojego związku z inną osobą, to moja interpretacja jest następująca: wkrótce porządnie zirytuje Cię niefortunny obrót jakiejś sprawy. Nóż może mieć tutaj odniesienie do kłótni i sporów rodzinnych, ale i bardziej ogólnych problemów, jakie pojawią się teraz na Twojej drodze.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...