Skocz do zawartości

Schody, przepaśc, lody


mario_fun

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że wchodzę schodami pod górę, po mostku nad rzeką i zaraz schodzę tymi schodami w dół. Na dole schodów kupuję lody -2 gałki i jem je. Schody kończą się przepaścią, po kupieniu lodów skręcam w prawo na inne schody, a potem okazuje się, że te schody nie kończyły się przepaścią tylko ja to tak widziałem, bo dalej chodziłem schodami aż doszedłem na sam dól tej niby przepaści i wtedy okazało się, że tam są schody, tylko z góry nie było ich widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario fun, mam wrażenie, że ten mostek i schody są tutaj symbolami Twoich drobnych przedsięwzięć, lody, które kupujesz oznaczają drobne sukcesy i radość z realizacji planów - jednym słowem, powoli aczkolwiek skutecznie posuwasz się do przodu. Ta powolność wynika przede wszystkim z tego, że nie jesteś typem osoby, która lubi ryzyko - kiedy widzisz tę rzekomą przepaść postanawiasz skręcić i iść inną drogą - nie podejmujesz ryzyka i zdarza się, że przed to Twoja droga do celu wydłuża się, aczkolwiek ostrożność w działaniu to Twoja recepta na sukces ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...