Skocz do zawartości

Pomocy! Śnieg, samochód, wypadek :(


zkmr

Rekomendowane odpowiedzi

zeszłej nocy śniło mi się, że jechałem swoim samochodem, droga była bardzo zaśnieżona i śliska, ogólne warunki jazdy były bardzo złe, kiedy zbliżałem się do przejścia dla pieszych, przeszło przez nie kilka młodych osób, a kiedy do niego dojeżdżałem, weszła na nie starsza, grubsza kobieta i przejechałem ją w tym samym momencie budząc się ze strachu.

 

Proszę o interpretację snu, bo aż boję sie wsiadać do samochodu, a na dodatek dziś cały dzień pada śnieg :(

 

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zkmr, nie pisz, że nikt nie chce bo mi się przykro robi :( Póki co jestem sama, a czekających na interpretację cała masa! Niektórzy czekają po kilka dni, a Ty oczekujesz interpretacji w ciągu 10ciu godzin...

 

Ale dość dąsania, przejdźmy do rzeczy:

Oczywiście po takim śnie ostrożność na drodze wskazana, chociaż ten sen raczej na pewno nie zwiastuje Ci wypadku, przezorny zawsze ubezpieczony, jak to mawiają.

 

We śnie jedziesz w dość ciężkich warunkach, po śliskiej drodze - zastanów się, czy można to odnieść do Twojego aktualnego położenia? Próbujesz posuwać się na przód, jednak jakieś okoliczności utrudniają Ci to, możliwe, że ktoś, bardziej lub mniej umyślnie rzuca Ci kłody pod nogi. Starasz się zachować jak największą ostrożność w działaniach, jednak w praktyce okazuje się to właściwie nie możliwe, kiedy nie do końca panujesz nad pojazdem (swoim życiem). Myślę iż najlepszym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy będzie chwilowe zatrzymanie się - tutaj nie wystarczy zwolnić jeszcze bardziej, bo Twoje problemy wynikają nie z tempa "jazdy" a z otoczenia, które nie jest Ci przychylne. Zatrzymaj się, rozejrzyj, może znajdziesz jakąś alternatywę - skręcisz w inną uliczkę i unikniesz wypadku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...