Jump to content

'pływałam' w rzece z trupami


Elma

Recommended Posts

Śniło mi się, że 'odkryłam' jakieś miasto. Na początku byłam sama, a potem dołączyła siostra i jacyś ludzie. Ci ludzie stwierdzili, że musimy przesunąć "tamę", aby rzeka znów wpłynęła do miasta. Zrobiliśmy jak należało. Wtedy okazało się, że w tej wodzie pływała cała masa nieboszczyków (ciało koło ciała i pełno krwi - jakby dopiero co byli zostali zabici w bitwie). Ponieważ stałam z siostrą na środku koryta rzeki, chciałam ją pociągnąć i uciec na brzeg.

Ale ona nie chciała (jakby nie zdawała sobie sprawy, co może nastąpić). W efekcie rzeka nas zalała i starałyśmy się utrzymać na powierzchni wśród tych ciał. Jeszcze tylko 'zastanawiałyśmy się' czy lepiej jest zanurzać twarz w wodzie, by nie czuć odoru, czy lepiej czuć odór, ale nie moczyć chociaż twarzy we krwi :_zalamka:

 

Co to może znaczyć?:(

Link to comment
Share on other sites

Elmo, prawdopodobnie Twój sen ma na celu uświadomienie Ci, że z większymi zmianami w swoim życiu powinnaś jeszcze poczekać. Przed rozpoczęciem nowego rozdziału musisz najpierw zamknąć poprzedni. W przeciwnym razie czekają Cię nieprzyjemności.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...