Jump to content

woda, drzazga, deszcz


uncredible

Recommended Posts

śniło mi się że szlam ulicą przy której mieszkam na wprost siebie widziałam słońce duże świeciło bardzo jasno kiedy popatrzyłam pod nogi zobaczyłam że na ulicy jest woda , cieniutka warstwa w dodatku padał mały deszcz, a ja szłam po tej wodzie, w drugiej części snu wyjmowałam drzazgę z palca a obok mnie stał mój mąż tylko niw wiem czy to byl palec jego czy mój , a tak wogóle to piąty dzień z rzędu śni mi się kościół

Link to comment
Share on other sites

uncredible, Pierwszy sen - woda po której idziesz i mżący deszcz, traktuje o tym, że będziesz musiała poradzić sobie z frustrującymi problemami, rozczarowaniami, zmienną sytuacją, z której trudno będzie Ci wybrnąć. Czeka Cię trudny i nerwowy okres stagnacji i rozczarowań, ale na końcu zobaczysz światełko w tunelu - tak jak widzisz słońce na wprost siebie, na końcu drogi.

 

Sen o drzazdze to zapowiedź kłopotów spowodowanych przez rodzinę.

 

Powtarzające się sny o kościele można różnie interpretować w zależności od kontekstu. Jeśli wstępujesz do kościoła, modlisz się, to znaczy, że czujesz się bezradna w swojej sytuacji i po cichu masz nadzieję, że ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.

Jeśli tylko widzisz kościół, może to odzwierciedlać Twój lęk przed rozczarowaniem czymś, na co cieszyłaś się już od jakiegoś czasu.

 

Pozdrawiam ciepło.

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki, miałaś racje jesli chodzi o mój powrót do pracy, to nastąpi już niedługo, miałaś też rację że przeszkodą może być dla mnie mój mąż a właściwie to jego postawa, coś się psuje, muszę udowadniać że dam sobie radę ze wszystkim. Zaintrygowała mnie ta drzazga kitórą wyciągałam z palca właśnie w jego obecności. Bardzo Ci dziękuje i pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...