Jump to content

ucieczka przed niedźwiedziem


wojorzel
 Share

Recommended Posts

Przy brzegu atakował niedźwiedź mnie i dziewczynę (sympatia) siedzących w kajaku dwuosobowym. Waliłem w zwierza wiosłem i go odpychałem, dzięki temu kajak odpłynął dalej od brzegu. Wtedy z całej siły wiosłowałem by jeszcze dalej uciec od niedźwiedzia. Na tym się skończył sen.

 

Już miałem sny z niedźwiedziem wcześniej -zabarykadowanie się w chatce gdzieś w lesie, niedź. próbował się przebić do środka, a ja awaryjnym wyjściem uciekłem.

 

Następny sen: na ulicy w mieście gonił mnie niedźwiedź, przez pewien czas uciekalem ulicą i wpadłem do pomieszczenia, gdzie był ochroniarz, minąłem go, a po chwili wpadłem do basenu oglądając się czy nie ma tego zwierzaka-nie pojawił się-pewnie ochroniarz zajął się nim.

 

Co to znaczą te sny? Czy mają one związek z życiem prywatnym z kobietą?

 

Dziękuję z góry za interpretację snów!

Link to comment
Share on other sites

Co czułem? Szybsze bicie serca, wyższy poziom adrenaliny, chęć działania by uniknąć zagrożenia. Niespecjalnie duży strach, bardziej nastawiłem się na ucieczkę tak jak się ucieka przed bykiem w Hiszpanii - jest tam taka groźna zabawa, puszczają byka który goni tłum, który chce tych wrażeń.

Link to comment
Share on other sites

Guest Daffne

Czytając Twój sen, odnoszę wrażenie, że pragniesz rozwoju relacji z sympatią ze snu, chciałbyś móc cieszyć się z tej relacji, czuć radość, jednakże zawsze pojawia się ten nieszczęsny niedźwiedź, który psuje Ci te fajne odczucia, czujesz że musisz walczyć, uciekać w bezpieczne miejsce. Kim jest i co znaczy więc niedźwiedź?

 

Być może w tym momencie już sam zaczynasz do tego dochodzić po wcześniejszym mych słowach, a jeśli nie...napiszę,że niedźwiedzie symbolizują rywali, konkurencje, która wydaje się nie przebierać w środkach i czasem dość odważnie flirtować czy konkurować z Tobą o względy sympatii. Starasz się jednak walczyć jak możesz by móc dalej cieszyć się relacją wzajemną, jednak tkwi niepewność i obawa kiedy znów jakiś niedźwiedź wskoczy nieoczekiwanie i tzreba będzie się bronić lub uciekać. Przede wszystkim postaraj się nie postrzegać innych mężczyzn jako lepszych od Ciebie. Doceń siebie! Skoro sympatia z Tobą sie spotyka lub kontynuuje znajomość znaczy, że woli Ciebie hehe. Nie umniejszaj siebie bo podświadomość właśnie takie sygnały ukazuje.

 

Więcej odwagi i pewności siebie, a sny o niedźwiedziach znikną :))

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...