Skocz do zawartości

ucieczka przed niedźwiedziem


wojorzel

Rekomendowane odpowiedzi

Przy brzegu atakował niedźwiedź mnie i dziewczynę (sympatia) siedzących w kajaku dwuosobowym. Waliłem w zwierza wiosłem i go odpychałem, dzięki temu kajak odpłynął dalej od brzegu. Wtedy z całej siły wiosłowałem by jeszcze dalej uciec od niedźwiedzia. Na tym się skończył sen.

 

Już miałem sny z niedźwiedziem wcześniej -zabarykadowanie się w chatce gdzieś w lesie, niedź. próbował się przebić do środka, a ja awaryjnym wyjściem uciekłem.

 

Następny sen: na ulicy w mieście gonił mnie niedźwiedź, przez pewien czas uciekalem ulicą i wpadłem do pomieszczenia, gdzie był ochroniarz, minąłem go, a po chwili wpadłem do basenu oglądając się czy nie ma tego zwierzaka-nie pojawił się-pewnie ochroniarz zajął się nim.

 

Co to znaczą te sny? Czy mają one związek z życiem prywatnym z kobietą?

 

Dziękuję z góry za interpretację snów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czułem? Szybsze bicie serca, wyższy poziom adrenaliny, chęć działania by uniknąć zagrożenia. Niespecjalnie duży strach, bardziej nastawiłem się na ucieczkę tak jak się ucieka przed bykiem w Hiszpanii - jest tam taka groźna zabawa, puszczają byka który goni tłum, który chce tych wrażeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Czytając Twój sen, odnoszę wrażenie, że pragniesz rozwoju relacji z sympatią ze snu, chciałbyś móc cieszyć się z tej relacji, czuć radość, jednakże zawsze pojawia się ten nieszczęsny niedźwiedź, który psuje Ci te fajne odczucia, czujesz że musisz walczyć, uciekać w bezpieczne miejsce. Kim jest i co znaczy więc niedźwiedź?

 

Być może w tym momencie już sam zaczynasz do tego dochodzić po wcześniejszym mych słowach, a jeśli nie...napiszę,że niedźwiedzie symbolizują rywali, konkurencje, która wydaje się nie przebierać w środkach i czasem dość odważnie flirtować czy konkurować z Tobą o względy sympatii. Starasz się jednak walczyć jak możesz by móc dalej cieszyć się relacją wzajemną, jednak tkwi niepewność i obawa kiedy znów jakiś niedźwiedź wskoczy nieoczekiwanie i tzreba będzie się bronić lub uciekać. Przede wszystkim postaraj się nie postrzegać innych mężczyzn jako lepszych od Ciebie. Doceń siebie! Skoro sympatia z Tobą sie spotyka lub kontynuuje znajomość znaczy, że woli Ciebie hehe. Nie umniejszaj siebie bo podświadomość właśnie takie sygnały ukazuje.

 

Więcej odwagi i pewności siebie, a sny o niedźwiedziach znikną :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...