Jump to content

Dżungla, woda


Lester

Recommended Posts

Ostatnio miałem bardzo dziwny sen. Znajdowałem się w tropikach w samym środku dżungli. Dookoła było niesamowicie zielono i kolorowo. Wraz z przyjaciółmi szedłem przez gąszcz aż doszliśmy do małego źródełka. Woda w nim była niesamowicie spokojna i czysta. Wszedłem do niej i położyłem się na plecach tak aby nie tonąć. Towarzyszył mi niesamowity spokój i ukojenie. Czułem każdy powiew wiatru, każdy zapach, które mnie otaczały. Poczułem się niesamowicie zżyty z naturą. I nagle strumyk stał się małą rzeczką i zacząłem powoli odpływać od przyjaciół. Widziałem tylko jak stoją na brzegu i przyglądają się jak odpływam. Mimo to, to nie czułem smutku, że się oddalają, wręcz przeciwnie poczułem głęboką ulgę i wolność. A woda poniosła mnie dalej tak, że straciłem ich z oczu. Przez pewien czas płynąłem tak beztrosko nie wiadomo gdzie, aż w końcu znalazłem się na nieco zamglonym jeziorze. Przechyliłem głowę i zobaczyłem stojącą tyłem do mnie dziewczynę o niesamowicie czarnych włosach. Stała nad brzegiem obok olbrzymiej wierzby, która była pokryta jakby szronem. Zamknąłem oczy a woda poniosła mnie dalej. Gdy znowu je otworzyłem zobaczyłem białego wilka, który pił wodę z jeziora. Spoglądał na mnie a później odszedł w głąb lasu. Dookoła zaś była zima a mimo to nie czułem chłodu chodź leżałem na wodzie. Ostatnie co zobaczyłem to, że woda na jeziorze jest zamarznięta a dookoła mnie nie. Wtedy mój sen się skończył. Co ten sen może oznaczać?

 

Proszę o jego interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Dżungla sugeruje że obecnie masz dobry nastrój i dobre układy z ludźmi (tudzeż uczucia do nich).

Rzeczka? Moż ezaczniesz iść z prądem przez życie, jakieś sprawy nabiorą rozpędu, a skoro woda - może jakieś relacje z kimś (hmm, może Twoja sympatia) się wyjaśnią. Jednak Twoje zachowanie może dziwić Twoich znajomych (we śnie się oddalają).

Mgła - jakaś niejasna sytuacja, nie będziesz widział celu i niebędziesz wiedział czy podejmowane decyzje są słuszne - ogólnie brak orientacji. Dostrzeżesz kogoś, kto potrzebuje pomocy w jego trudnej sytuacji (czarne włosy - może żałoba, strata czegoś, żal). Jeśli ta postać zmieniła się w wilka który uciekł - możliwe że zostaniesz najpierw oszukany a potem opuszczony przez tą osobę... i to wszystko za Twoje dobre serce - stąd zamarźnięte jezioro, jednak woda wokół Ciebie taka nie była.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...