Skocz do zawartości

Zazdrosny demon? Jak z tym walczyć?


Sander93

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie po raz kolejny, jestem dosyć mocno zdesperowana ostatnimi wydarzeniami z mojego życia tak więc piszę po raz kolejny.

Jestem wdzięczna użytkownikom forum za odpowiedź do mojego poprzedniego wątku , którego tytuł brzmiał : "Coś prześladuje mnie i moich bliskich", ale nie jest to wszystko co chcę wiedzieć na ten temat.

Czy taki demon, zazdrosny o bliskość innych w okół mnie może być dla tych osób niebezpieczny? Jak daleko może się posunąć aby odstraszyć tych, którzy mogą coś zmienić w moim życiu , jak mam z nim walczyć , jak mój partner ma z nim walczyć by było to skuteczne?

 

Tutaj zamieszczę link, do mojego poprzedniego pytania aby było wiadomo o co dokładnie chodzi :

http://www.ezoforum.pl/pytania-i-porady/78510-cos-przesladuje-mnie-i-moich-bliskich.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajajajaj...ktoś zupełnie obcy ci powiedział, że to demon i już w to wierzysz. Miejsce może mieć złe fluidy, osoby, z którymi się wiążesz mogą ci podświadomie nie pasować, ktoś z twojej rodziny czy sąsiadów może oddziaływać podświadomie z twoimi partnerami. Do tego partnerzy często śnią o problemach, które nas dotyczą i wchodzą z nami w interakcje na poziomie podświadomości. Z tego co piszesz większość tej zabawy dzieje się w nocy i wieczorem więc by to nawet pasowało. Do tego jeżeli powiedziałaś nowemu partnerowi o tym co cię spotkało z poprzednim, a on się łatwo sugeruje to może podświadomie dopasować się do tego klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...