Skocz do zawartości

mephala

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba jeden z najgorszych snow w calym moim zyciu.Niewiem co oznacza ale wiem, ze spokoju mi nie daje.

Snilo mi sie ze mialam syna wygladal na mniejszego ale z tego co wiedzialam to mial 7 lat. Pamietam ze byl taki bladziutki okazalo sie ze jest chory. Poszlismy do lekarza i pan doktor zalecil operacje po czym okazalo sie, ze na stole lezalam ja. Zapytalam dlaczego skoro mi nic nie dolega po czym uslyszalam odpowiedz ze ten "moj syn" ma za malo zyl i oni musza wyciac kilka ode mnie i dac jemu :) No wiec wyciagneli mi te zyly :) i zaszyli :).

Pozniej mialam blizne nawet nie duza ale zaczely pojawiac sie inne wieksze i takie nie fajne :)

Niewiem co o tym myslec moze ktos moze pomoc jak tak to bardzo dziekuje.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mephala, zastanawiający sen.

Syn oraz oddawanie jemu Twoich własnych żył może oznaczać realizację jakiegoś przedsięwzięcia, planu w który wkładasz mnóstwo energii i wysiłku, może nawet ponad własne siły.

Blizny zaś oznaczają jakieś przykre wydarzenia z przeszłości, które udało Ci się już "przetrawić" - blizny to zasklepione rany.

Sądzę iż to przedsięwzięcie, któremu tak się poświęcasz pomaga Ci zabliźnić jakieś rany z przeszłości.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...