Skocz do zawartości

Gość agata

Rekomendowane odpowiedzi

śnio mi sie ze dostałam smsa w którym była podana godzina 12;45 i data- IX.(niestety drugiej liczby nie pamietam)... co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnio mi sie ze dostałam smsa w którym była podana godzina 12;45 i data- IX.(niestety drugiej liczby nie pamietam)... co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Śniło mi się że gdzieś byłam z jakąś koleżanką, to była niby moja najlepsza przyjaciółka, tak czułam ale była zupełnym przeciwieństwem mojej Madzi z wyglądu, z charakteru nie wiem. I ona wzięła telefon i zadzwoniła gdzieś. A ja się pytam "Gdzie dzwonisz" a ona "Do niego, inaczej nigdy się nie pogodzicie" i ona z kimś chwilę gadała i tak jakby była mną na koniec powiedziała "Kocham Cie" i dała mi telefon. Ale mi się wydawało, że ten chłopak cały czas myśli, że gada ze mną. I wzięłam ten telefon i łamliwym głosem mówię "cześć" i on "cześć, co teraz zrobimy" a ja że nie wiem. I coś chwilę gadamy nawet nie pamiętam o czy i ja do niego na koniec zdrobnienie pamiętam jakieś powiedziałam imienia ale nie pamiętam jakie a potem "poradzimy sobie, siedem lat to nie taka duża różnica wieku" i to tyle, ładnie powiedziałam temu komuś że go kocham i wtedy się obudziłam, ale to z tym wiekiem było niedorzeczne. W życiu bym się z 21 latkiem nie związała

A musicie wiedzieć, że mam 14 lat i jakiś czas temu poznałam na necie bardzo fajnego kolesia, jest z mojego miasta, jest rok starszy, i chce się spodkać. Jakiś czas temu przyjaciółka się mnie zapytała czy się w nim zakochałam. Powiedziałam, że nie, ale teraz to już sama nie wiem.

Help me! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że gdzieś byłam z jakąś koleżanką, to była niby moja najlepsza przyjaciółka, tak czułam ale była zupełnym przeciwieństwem mojej Madzi z wyglądu, z charakteru nie wiem. I ona wzięła telefon i zadzwoniła gdzieś. A ja się pytam "Gdzie dzwonisz" a ona "Do niego, inaczej nigdy się nie pogodzicie" i ona z kimś chwilę gadała i tak jakby była mną na koniec powiedziała "Kocham Cie" i dała mi telefon. Ale mi się wydawało, że ten chłopak cały czas myśli, że gada ze mną. I wzięłam ten telefon i łamliwym głosem mówię "cześć" i on "cześć, co teraz zrobimy" a ja że nie wiem. I coś chwilę gadamy nawet nie pamiętam o czy i ja do niego na koniec zdrobnienie pamiętam jakieś powiedziałam imienia ale nie pamiętam jakie a potem "poradzimy sobie, siedem lat to nie taka duża różnica wieku" i to tyle, ładnie powiedziałam temu komuś że go kocham i wtedy się obudziłam, ale to z tym wiekiem było niedorzeczne. W życiu bym się z 21 latkiem nie związała

A musicie wiedzieć, że mam 14 lat i jakiś czas temu poznałam na necie bardzo fajnego kolesia, jest z mojego miasta, jest rok starszy, i chce się spodkać. Jakiś czas temu przyjaciółka się mnie zapytała czy się w nim zakochałam. Powiedziałam, że nie, ale teraz to już sama nie wiem.

Help me! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadzwonił telefon, odebralem, byl to jakis kolega taty ktory chcial z nim gadac, ale taty nie bylo wiec chcialem mu podac do niego numer bo mial nowy. Wzialem kartke na ktorej byl zapisany zaczalem czytac ale ciagle sie mylilem podawalem inne cyfry niz te ktore byly napisane, zaczalem sie denerwowac, w koncu wogole nie moglem znalezc numeru na kartce, facet dlugo czekal, ja szukalem a numer jakby sie rozplynal, zniknal z kartki i w koncu sie rozlaczyl i sen sie skonczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił telefon, odebralem, byl to jakis kolega taty ktory chcial z nim gadac, ale taty nie bylo wiec chcialem mu podac do niego numer bo mial nowy. Wzialem kartke na ktorej byl zapisany zaczalem czytac ale ciagle sie mylilem podawalem inne cyfry niz te ktore byly napisane, zaczalem sie denerwowac, w koncu wogole nie moglem znalezc numeru na kartce, facet dlugo czekal, ja szukalem a numer jakby sie rozplynal, zniknal z kartki i w koncu sie rozlaczyl i sen sie skonczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktos moze mi powiedziec co ten sen moze oznaczac. Sen przytrafil mi sie z piątku na sobotę. (przysnil mi sie zaraz po tymjak pomililem pare smsow i wyslem do dziewczyny ktora mi sie podoba i z ktorą zaczełem krecić, co najgorsze bylo to smsy o Niej, ale adresowane do innej kolezanki) Był om mniej wiecej taki. Siedzialem w domu, dtalem pare telefonow od niej, za 3 razem odebralem, Ona mi powiedzial pare ostrych slow, i kazala sie odczepic.) Kurcze co ten sen moze oznaczac. Słyszalem ze sny z piatku na sobote sie spelniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym samym prawdopodobieństwem, co z poniedziałku na wtorek...:). Gdybym miała to z czymś łączyć, to byłyby to fazy księżyca. A propos Twojego snu, czy ta dziewczyna w rzeczywistości jakoś zareagowała na Twoją pomyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość julka

snilo mi sie dzisiejszej nocy czyli ze srody na czwartek ze wypatrzylam se telefon na allegro i potem brat mi go kupil oczywiscie nie dostalam go odrazu w ten sen wmieszana byla jeszcze lekcja religii w mojej szkole ale nie bylo tam osob takich jak zawsze byl miedzy innymi moj brat i kolezanka z ktora siedze ich najbardziej zapamietalam pamietam ze jeszcze w polowie lekcji ksiadz ktory mnie uczy zamienil sie rola z zakonnica ktora kiedys mnie uczyla. Po lekcji w sztani w mojej szkole dostalam ten telefon i wyjechalam za granice podajrze do Wloch gdzie oczywiscie nie zabraklo ludzi z mojego miasta hehe i pamietam ze wszyscy mieli tam jeszcze pileczki takie niewielkie gumowe i wszyscy sie nimi bawili chlopak ze szkoly rzucil mi jedna ale ja nie dalam rady jej zlapac wiec zostawilam to i poszlam dalej... i na tym byl koniec ;-)

To troche takie zamotane bo ostatnio szukalam telefonu na allegro i przymierzam sie go kupic ale jakos $ brakuje tylko nie rozumiem troszke motywu z religa i z tym wyjazdem za granice ata pileczka? Czy to cos czego ja nie moge miec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Mihauek

Ja też miałem dziwny sen odnośnie telefonu:

 

Otóż idę sobie z kolegą/koleżanką (nie pamiętam do końca, ale to raczej koleżanka była chyba). Jesteśmy na na starówce. Usiedliśmy sobie na schodach, patrzymy się na ładną starówkę (jesteśmy tak jakby na jej obrzeżach). Nagle podchodzi jakiś chłopak (który mi się przypomina takiego jednego studenta z firmy; bawię się w samorząd studencki, robie stronę samorządu, na której można wstawiac bannery, przew. (przyszła) samorządu niekorzystny kontrakt według mnie zawarła, za wstawienie ich bannera; dokładniej za darmo na 3 miechy za coś tam. ale mniejsza z tym). I on do mnie mówi takim hmmm suchym głosem, bym podniósł te śmieci co są wokół mnie. Ja patrzę, a tam komórki leżą :mrgreen: no to czym prędzej zabrałem wszystkie. Facet się zjarzył, że to komórki, ale byłem szybszy i zgarnąłem wszystkie. Potem szybkim krokiem zacząłem zmierzać do domu (nie zwracałem uwagi, czy ta osoba, z którą przyszedłem idzie ze mną). Ten chłopak, co mi zwrócił uwagę coś mówił, że jak to fajnie że znalazłem, widać, że chciał też coś z tego, ale szybko się ulotniłem. I teraz w głowie pojawił się dylemat. Brać dla siebie, czy zwrócić właścicielom. Jednak, by najpierw cokolwiek zrobić musiałem poznać numer telefonu, a to się wiąże z jego przeróbką (w zasadzie wiem co robić, bo się bawię w komórki od paru lat). I wtedy (mówimy tu o relanym zyciu teraz) obudziła mnie komórka, bo ktoś do mnie dzownił :lol:

 

Aha.. i jakie to były telefony zapomniałem napisać: Otóż było ich 5. 2 nokie (w ogóle nie będące na rynku, a jedna do złudzenia przominająca odbiornik GPS), 2 takie składaki (tzn, clamshelle), stare dość i jeden dobry telefon Siemens SX1, na który miałem kiedyś wielką chętkę.

 

Ktoś to umie odczytać :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Wprawdzie za tydzien wybieram się do terapeutki w celu "omówienia" tego snu, to pozwalam sobie prosic jeszcze o pomoc Państwa.

 

Często śni mi się, że z powodu róznych okoliczności i sytuacji muszę sie pilnie skontaktować z mężem. Jego nr mam w telefonie. Jednakże okazuje sie, że nie moge go znaleźć w książce adresowej telefonu komórkowego i w ostatnich połączeniach. Nawet jesli, choc bardzo żadko, uda sie jakoś "zdobyć" nr tel do męża- nie łaczy lub wybija połączenie . Bywa tez tak, że nie widzę cyferek na klawiaturze telefonu i nie moge wybrac poprawnego numeru. czas mija i mija, a nie moge sie z nim skontaktować. Ten sen jest bardzo nieprzyjemny , a niemożnośc skontaktowania się z mężem - bardzo irytująca i przykra.

 

 

Dziękuje za pomoc i zycze miłych snów :wink: . Anna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Annamm - ten sen to bardzo typowy symbol problemów z wzajemną komunikacją, pewnego rodzaju niezrozumienia. Oczywiście, to Ty nie możesz się skontaktowac z mężem, bo sen jest Twój i mówi o Twoich odczuciach. Co nie oznacza wcale, że on nie ma podobnego problemu z Tobą. Wina, jak zwykle, leży gdzieś pośrodku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej!

Co jakiś czas..już od kilku lat mam ten sam sen. Mianowicie śni mi się, że dzieje się coś złego - tzn. jest jakiś wypadek, albo ktoś nagle zapada na ciężką chorobę i potrzebuje pomocy. Wtedy wyciągam swój telefon komórkowy, aby zadzwonić po pogotowie. I własnie wtedy pojawia się ten powtarzający się motyw - staram sie wystukać numer, aby sprowadzić pomoc. Niestety nigdy nie mogę trafić we właściwe klawisze, albo wydaje mi się, że trafiam, jednak na wyświetlaczu pojawia się niewłaściwy numer. Zawsze, pomimo wielu prób nie udaje mi się dodzwonić na pogotowie. Niestety nie wiem nigdy, co się dzieje z osobą, która oczekuje na pomoc...

Czy ktoś wie o co może chodzić??

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co jakiś czas..już od kilku lat mam ten sam sen. Mianowicie śni mi się, że dzieje się coś złego - tzn. jest jakiś wypadek, albo ktoś nagle zapada na ciężką chorobę i potrzebuje pomocy. Wtedy wyciągam swój telefon komórkowy, aby zadzwonić po pogotowie. I własnie wtedy pojawia się ten powtarzający się motyw - staram sie wystukać numer, aby sprowadzić pomoc. Niestety nigdy nie mogę trafić we właściwe klawisze, albo wydaje mi się, że trafiam, jednak na wyświetlaczu pojawia się niewłaściwy numer. Zawsze, pomimo wielu prób nie udaje mi się dodzwonić na pogotowie. Niestety nie wiem nigdy, co się dzieje z osobą, która oczekuje na pomoc...

Czy ktoś wie o co może chodzić??

pozdrawiam.

Przypuszczam, że sen pojawia się w momentach, gdy w rzeczywistości masz poczucie bezradności. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
śni mi się że ktoś do mnie telefonuje i sie tłumaczy z czegoś..
- czekasz w rzeczywistości na wytłumaczenie pewnej sytuacji, stąd sen. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

Miałam taki głupi sen...

Pamiętam, że najpierw dzwoniła mi komórka. Tzn. ktoś puszczał mi sygnał.

Gdy chciałam odpuścić wyświetlał mi się komunikat: "brak numeru"...

Potem byłam w szkole. Gadałam z kimś (chyba z moją kumeplą) i pytałam się, czy dawała ostatnio komuś mój nr telefonu. Ona potwierdziła.

Potem był jakiś apel, czy coś... Bo dużo osób stało.

Nagle poczułam, że ktoś mnie dotyka. Wręcz obmacuje....

Odwróciłam się i zobaczyłam, że to jakiś chłopak (najwyrażniej ten sam, który puszczał mi sygnały)... Posłałam mu wrogie spojrzenie.

Miałam nadzieję, że mnie już nie dotknie.

Ale po 2 minutach, poczułam, że jego ręce lezą na moim tyłku.

Nie wiem, co ten sen może oznaczać...

Pomoże ktoś??

Nigdy takich snów nie miałam;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyk nie - chciany może oznaczać nie - chcianą relację, która zaistnieje (być może). Najprawdopodobniej nie znasz jeszcze tej osoby, skoro dopiero pojawiały się sygnały telefoniczne bez numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałam dziwny sen z srody na czwartek sniło mi sie ze stoje na placu zabaw zkolezanką i dzwoni do mnie chłopak w ktorym jestem zakochana i milczy ja jestem na niego zła ale mysle sobie ze na złosc naciagne go na kase i po chwili on sie wkoncu odzywa i pyta sie co o tym mysle i czy sie zgadzam albo cos wtym stylu dokładnie nie pamietam a ja jestem zaskozona i sie obudzialam wyszło na to ze on cos do mnie mowi a ja nie słyszałam dopiero pozniej jak juz skonczyl i nie wiedzialam oco mu chodzi... co moze oznaczac ten sen???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

motyw telefonu bardzo często pojawia sie w moich snach i zwykle bardzo mnie te sny męczą. Zasada jest prosta- nie moge w zaden sposób nawiazac połączenia z żądaną ososbą. Albo nie dziala budka telefoniczna, albo nie moge wystukac numeru, albo jest kolejka do telefonu albo ktos mi wciaz przeszkadza w połączeniu. Dodam,ze za kazdym razem usiluje dodzwonic sie z budki. Blagam o pomoc. Co to oznacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Śniło mi sie ze dzwoniła do mnie kolezanka z która od dawna nie utrzymuje już kontaktu, ucieszylem sie ze dzwoni i odebrałem......słyszałem tylko jakieś niezrozumiałe głosy i były to głosy dzieci.....Z tego powodu chciałem sie rozłączyc ale w żaden sposób nie moglem tego uczynić. Udało si dopiero przerwać to połączenie po wyłączeniu telefonu. Co ten sen może oznaczać???!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

miałem sen ... śniło mi się jak w środku nocy dzwonił telefon ... dzwonił i dzwonił, aż w końcu wstałem i poszedłem odebrać ... okazało się, że to Bóg do mnie dzwonił ... a ja nie miałem mu nic do powiedzenia ... .. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam:) z wczoraj na dzisiaj snilo mi sie, ze dostaje sms, w ktorym pewna osoba (chlopak, ktorego kocham, ale nie jestesmy razem) wytyka mi, ze sie do niego nie odzywam. wiadomosc jest dosc dluga, ponad dwa normalne smsy, ale nie pamietam calej jej tresci. co moze oznaczac taki sen? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja ze środy na czwartek małam sen. Może trochę oddalony od telefonów ale związany z dzwionieniem. A więc tak: Ja siedziałam w pokoju i oglądałam telewizor. Nagle mój telefon zadzwonił a najdziwniejsze jest to że ten dzwonek który był to ten który mam teraz. Nie patrzyłam kto to bo mógł się rozłączyć w każdej chwili więc odebrałam. Ktoś zaczął gadać i myślałam że to pomyłka ale to była koleżanka mojej byłej przyjaciółki. A zachwilę moja była przyjaciółka zaczęła coś gadać zmienionym głosem. Jak skończyła gadać to jej powiedziałam: " I co wróciłaś już z kolonii to możesz dzwonić.?" A była na takiej kolonii gdzie nie można mieć telefonów komórkowych.

 

Co to może oznaczać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mialam z wczoraj na dfzisiaj dziwny sen.. bylam, u dziadków w domu. nagle ktos zadzwonil i zamiast nr pojawil sie napis nr prywatny.. odebralam chociaz zwykle nie odbieram takich polaczen.. wtedy ktos poprosil mnie zebym zeszla na dol klatki( dziadkowie mieszkaja w bloku) zeeszlam i zobaczylam ze snieg pada.. i duzo juz lezalo na ziemi... bylam w szoku bo byl srodek wrzesnia i piekne slonce... wtedy znowu zadzonil tel z nr prywatnym i uslyszalam w sluchawce glos faceta ktory stwierdzil ze albo wyjde za niego za maz albo on sie zalamie bo juz nie wytrzymuje bezemnie..:_szok::_szok:i co mam o tym myslec??:mysli::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

snilo mi sie ze czekalem tak jakby w zachrystji w kosciele w miejscu przeznaczonym dla ministrantow, taka ich kanciapa przebieralnia. znam dobrze to miejsce bo kiedys czesto tam bywalem. wydaje mi sie ze czekalem na znajoma ktora mnej wiecej o wyznaczonej godz zadzwonila tzn dzwonila ale ja nie odebralem patrzylem jak na kom. wyswietla sie komunikat ze ona dzwoni...

pozniej zadzwonila z prosba inna osoba, moja byla dziewczyna z ktora mam teraz dosc dobry kontkat, wyraznie odzyly pewne relacje...

 

Niepodniesienie słuchawki sugeruje, że jest w nas lęk albo mamy zahamowanie przed nawiązywaniem bliższych kontkaów ... ale w calym tym snie co to moze oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stl,

znam dobrze to miejsce bo kiedys czesto tam bywalem.
to może oznaczać, że Twój sen odnosi się do wydarzeń z przeszłości. Podejrzewam, iż chodzi o tę osobę:
moja byla dziewczyna z ktora mam teraz dosc dobry kontkat, wyraznie odzyly pewne relacje
samo to, że ona dzwoni do Ciebie świadczy o odnowieniu znajomości. Telefon, zwłaszcza komórkowy, może tutaj oznaczać również rozwiązanie pewnej kwestii, która gnębi Cię od dawna. Być może chodzi oo jakieś niedomówienia między Tobą, a byłą dziewczyną?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Proszę o interpretację snu, gdyż śniło mi się że zadzowniła do mnie osoba, która zagineła w ciągu ostatnich dni powiedziała, mi gdzie jest i rozmawiałam znią chwile

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Proszę o interpretację snu, gdyż śniło mi się że zadzowniła do mnie osoba, która zagineła w ciągu ostatnich dni powiedziała, mi gdzie jest i rozmawiałam znią chwile

proszę o pomoc

 

Sen może sugerować że ta osoba przawdopodobnie będzie szukac z Toba kontaktu (ona dzwoniła do Ciebie)... i albo jest ona w niebezpieczeństwie, albo chce odnowć kontak z Tobą.

 

Napisałaś że ta osoba zaginęła - czy tak było naprawdę?.. czy poprostu Wasze drogi sie rozeszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się, że rozmawiam przez telefon z moim byłym facetem. Rozmowa polega na godzeniu się. On do mnie tak jakby nic ( po paru miesiącach...) Nie ma sprawy(czy cos takiego- z radością w głosie że mnie słyszy) szykuj się na weselę. Zapytałam się kto się żeni. Uślyszałam odpowiedź. Powiedziałam, ze łzami w oczach że tęsknię i się obudziłam.

Noc wcześniej śniło mi sie równiez, że pogodziłam się z nim. On przyjechał do mnie z dwójką swoich kumpli. w pewnym momencie on stwierdził, że należało dawno temu się spotkać i pogodzić się, zaczeliśmy się całować i koniec snu. Co te sny oznaczają?

Edytowane przez arka76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arka76, oznaczają tyle, że prawdopodobnie uważasz, że właśnie powinniście się pogodzić - nie tyle wrócić do siebie (no, chyba że byś chciała), a pogodzić, wyjaśnić sobie pewne sprawy, zamknąć ten rozdział do końca.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za interpretację i chyba jest ona trafiona. O pogodzeniu nie ma szans...ale na wyjaśnienie pewnych spraw....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czesc.mam problem z interpretacja swojego snu.zapamietalam z niego tylko tylko tyle,ze zadzwonil do mnie kolega i powiedzial tylko tyle,ze mam byc gotowa na spotkanie o 15:55.pomozcie mi ti zinterpretowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, śniło mi się że dzwonił do mnie kolega (słyszałam dźwięk dzwonka i wyświetliło się kto dzwoni) ale nie zdążyłam odebrać, po chwili zaczęłam dzwonić do niego ale nie połączyłam się tzn sygnał był ale nie odbierał a ja akurat w tym momencie się obudziłam. Co to może znaczyć? Dziękuje z góry, pozdrawiam :)

Ostatnio bardzo często śni mi się telefon. Nie wiem czy to dobrze czy źle :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia86, telefon to kontakt z innymi ludźmi, którego być może w jakiś sposób Ci brakuje. Może ostatnio nie możesz się "zgadać" ze znajomymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mon.mon, jeśli we śnie masz problemy ze zrozumieniem mowy, bądź też jeśli ktoś mówi do Ciebie w obcym języku oznacza to tyle iż w rzeczywistości również masz problemy na tle komunikacyjnym z tą osobą (choć dana osoba we śnie może być jedynie symbolem a w rzeczywistości może chodzić o kogoś zupełnie innego), dosłownie "nie potraficie się dogadać".

Otrzymanie telefonu świadczy o tym, że ta osoba próbuje nawiązać z Tobą kontakt.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A mi się śniło, że odebrałam telefon, i jakaś dziewczyna się mnie pytała czy usiądę obok mojego kolegi z klasy w teatrze, a ja odpowiedziałam że tak.

 

Dodam tylko że jutro idziemy do teatru, a ten chłopak mi się podoba.

O co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwia007, pewnie myślałaś o tym, ze chciałabyś obok niego usiąść i w efekcie we śnie zadzwoniłaś "sama do siebie", wyrażając przy tym swoje pragnienie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Snilo mi sie, ze zadzwonil do mnie chlopak i powiedzial mi, ze dzwoni do mnie tylko po to, bo chcial uslyszec moj glos. pozniej on nagle znalazl sie w moim domu, a mieszka w rzeczywistosci jakies 60 km ode mnie. co ten sen mogl oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A mi sie snila sytuacja z wczoraj . Siedzialam z przyjacielem i zadzwonil moj byly chlopak z ktorym wczoraj rano sie zegnalam . We snie bylo wszystko tak samo odebralam telefon siedzialam tez tak samo nawet bylam tak samo ubrana i podczas rozmowy przyjaciel odezwal sie chociaz mial byc cicho ( we snie ) i wszystko umilklo ja zamilklam on zamilkl moj przyjaciel , w sumie to byl nasz wspolny . I tak sie zastanawiam co to moglo znaczyc , ta cisza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

śniło mi sie że ma swuj telefon w kieszeni i jakimś cudem mam jeszcze telefon dotykowy i podobny ale w ręku prosze pilnie co to może znaczyć prosze o kontakt na numer 506067049 tylko sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj, no tak.

Hm jak Tobie się śnił telefon komurkowy, to ja niestety nie mam pojęcia co to może oznaczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć.

Napisałam koledze sms. Nie odpisywał. Poszłam spać. I śniło mi się, że mam pełno nieodebranych połączeń od niego. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniło mi się, że idę z kuzynką w sloneczna pogodę drogą do domu.nagle odbieram telefon od mamy, która mi mówi, że wlasnie tata zmarł w szpitalu.ja zaczynam płakać, okropnie placze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!Zaneta 192

Droga we śnie jest symbolem naszej drogi życiowe.Odnieść ja można do przeszłości ,przyszłości i teraźniejszosci .Jest również symbolem poszukiwania ,zmian jakie zachodzą w naszym życiu .To często jest przejście z jednego poziomu życia na drugi .Symbolicznie telefon oznacza próbę nawiązania kontaktu z innymi ,lub z własna nadświadomością.Łzy towarzysza nam od zawsze:uśmiech:sa wyrażaniem naszych uczuć i uzewnetrznianiem ich .Często oznaczają uwolnienie tłumionych napiec emocjonalnych i oczyszczanie .Śmierc bliskiej osoby moze oznaczać duchowe i uczuciowe oddalenie od śniącej osoby.Moze tez świadczyć o jakimś urazie ,o czyms co trudno śniacemu jest wybaczyć.Słonce to radość ,szczęśliwy związek,rozwój osobisty.Słońce we śnie jest zapowiedzią dobrej wrózby.Dla mnie ten sen oznacza wyjaśnienie dręczącej Cie sprawy ,bądź otrzymaniem dobrej nowiny ,która przyniesie Ci radość.

Pozdrawiam.Wszystkiego dobrego zycze.

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie pamiętam aby w jakimś moim śnie kiedykolwiek padał deszcz, tylko śnieg albo słońce. Ale jak kto uważa. A jeśli chodzi o tatę, to myślę że po prostu z jakichś powodów zaczynacie się od siebie oddalać, a ty obawiasz się, że możesz stracić z nim kontakt. Ten sen na Ciebie oddziałuje, pokazuje ci jak bardzo cenisz swego tatę. A to najlepiej czujemy dopiero wtedy, kiedy tą osobę stracimy. Bo sny mówią znakami, ale czasem najtrudniej jest rozszyfrować to co najprostsze, a czasem po prostu pod wpływem uczuć wyolbrzymione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zadzwoniłam na szybko do koleżanki, by zapytać ją, jakie miała pytania w trakcie obrony pracy magisterskiej. Miała tylko 2 pytania, a powinna dostać 3, co mnie zdziwiło. Zamiast 3 pytania, komisja dopytywała ją. Nie dowiedziałam się, jakie pytania dostała i starałam się ją szybko wypytać, bo nie chciałam, by zauważyła, że ja czekam na poprawę obrony pracy magisterskiej i dlatego dzwonię. Szybko zakończyłam rozmowę. Niczego konkretnego nie dowiedziałam się. Tylko tego, że zamiast 3 pytań, dostała 2 i dopytywali ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...