Skocz do zawartości

Prosze goraco o wyjasnienie snu...:)


linkka123

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam na pewnej wiejskiej imprezie prawie jak na festynie ale to bylo na ogromnych polach kolo lasu....po pewnym czasie dostrzeglam chlopaka ktory mi sie podoba od 2 lat(nie myslalm o nim juz od bardzo dawna),ale nie znamy sie...w tym snie bylam na boso i kiedy chcialm wejsc do wiejskiej chaty po buty o n mnie zlapal i powiedzial ze wlasnie mnie szukal....a ja mu powiedzial ze ja musze pojsc po buty i wtedy moja mam sie pojawila i podala mi buty a ja z nim wybralam sie na spacer po lesie....Koniec!!!:)jak nie chcialo mi sie wstawac;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkka123, nie musisz nikogo błagać, wystarczy, że poczekasz.

 

Ze snu można wywnioskować, iż tęsknisz za kontaktami towarzyskimi. Obecność na zaludnionej imprezie może odzwierciedlać Twoją chęć do przebywania między ludźmi, natomiast brak butów tłumaczyłabym jako brak pary (dopuszczam jeszcze opcję, w której na co dzień przebywasz w sporym towarzystwie, ale czujesz się samotna ze względu na brak mężczyzny). Dlatego też przyśnił Ci się chłopak, który Ci się podoba i z którym chętnie byś parę stworzyła. I mimo że ostatnio o nim nie myślałaś, to podświadomie właśnie jego osobę utożsamiasz z dobrym materiałem na partnera.

Buty podaje Ci mama, co może świadczyć o tym, że Twoja chęć do stworzenia związku wiąże się z potrzebą bezpieczeństwa i stabilizacji.

Tak ja postrzegam Twój sen.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...