Skocz do zawartości

mikaelka

Rekomendowane odpowiedzi

Z całego snu najbardziej pamiętam wybuch! pożaru w dolnej części mojego domu ja jestem z dzieckiem u góry otwieram okno i krzyczę ale mój krzyk okazuje się zasłaby zastanawiam się jak się stamtąd wydostać płomienie na dole bardzo buchają kojarzę jeszcze że zaczęło się od jakiegoś obcego mężczyzny który chce zatuszować jakąś czarną maź w naszym domu tak jak by ta maż oznaczała też jego charakter nie wiem gdzie jest mój mąż ale tak jak by on go znał może nawet on mu kazał tą maź zlikwidować a on z uśmiechem podpala maź i dochodzi do wielkiego wybuchu wydaje mi się że on wie że jest to substancja łatwopalna bo i ja o tym wiem po wybuchu szukam ucieczki wiem że z jednej strony jest ułożona kostka i skok z dzieckiem może się źle skończyć z drugiej strony zaczynam się zastanawiać co powinnam zabrać przypomina mi się gdzie leżą pieniądze, myślę o telewizorze może o ubraniach ale w efekcie nic nie robie kłębią mi się myśli co robić ale najbardziej martwię się o mojego synka może powinnam go przed skokiem zawinąć w koc dziwne bo nie słyszę żadnych dźwięków a mój syn na pewno by płakał w rzeczywistości w głowie mam tylko myśli co powinnam zrobić i jeszcze ta myśl że mogłam wogóle nie pozwolić temu facetowi zajmować się tą mazia ale to wyglądało tak jak by mąż ten fakt narzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...