Jump to content

Tornado, deszcz, dawna szkoła - proszę o zinterpretowanie


Sonea

Recommended Posts

Ostatnio śniło mi się że jestem w mojej starej podstawówce i była wywiadówka. o dziwo oprócz rodziców byli też uczniowie. Wychowawczyni o czymś mówiła ale nie zwróciłam uwagi co bo przez okno zobaczyłam nadciągające tornado. Drzewa chwiały się niebezpiecznie. Krzyknęłam do wszystkich że nadciąga tornado i żeby się schowali, ale nie zdążyli, bo silny wiatr zerwał dach z naszej sali. Pamiętam również, że gdy tylko zobaczyłam tornado bardzo chciałam szybko znaleźć się przy jednym chłopaku (byliśmy w sobie po cichu zakochani jak jeszcze chodziłam do tamtej szkoły). Zaraz potem zaczęło padać.

 

Bardzo proszę o interpretację

Sonea

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Sonea

Wywiadówka może symbolizować ocenę Twoich dokonań.. przy czym równie dobrze możesz ją przeprowadzić sama (obecność uczniów).

Natomiast tornado oznacza świadomość kryzysu wewnętrznego i zaburzoną równowagę emocjonalną oraz smutek (deszcz) i poszukiwanie oparcia u kogoś Ci bliskiego

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za interpretację.

Ostatnio rzeczywiście jestem trochę podłamana i nie sądziłam że może się to objawić w moim śnie. No cóż, jeszcze raz bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...