Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dosc dlugiego czasu mam dziwne sny. Tzn one sa niby normalne ale jak gdzies wychodze z domu obojetnie gdzie i jaka jest pogoda zawsze wychodze bez butow. Nie znalazlem nic na temat chodzenia bez butow i jak cos mi sie sni to prawie zawsze jest to chodzenie bez butow. Jest np. brzydka pogoda po deszczu pelno blota itp a ja w samych skarpetkach ide sobie do auta albo do sklepu. O co moze w tych snach chodzic? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od dosc dlugiego czasu mam dziwne sny. Tzn one sa niby normalne ale jak gdzies wychodze z domu obojetnie gdzie i jaka jest pogoda zawsze wychodze bez butow. Nie znalazlem nic na temat chodzenia bez butow i jak cos mi sie sni to prawie zawsze jest to chodzenie bez butow. Jest np. brzydka pogoda po deszczu pelno blota itp a ja w samych skarpetkach ide sobie do auta albo do sklepu. O co moze w tych snach chodzic? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No cóż, ze snu wynika, ze masz / miałaś / będziesz miała dużo alternatywnych wyjść do wyboru. Problem polega na tym, że tak naprawdę żadno z nich Ci nie "leży". Może się okazać, że nie podejmiesz żadnej decyzji. Tak naprawdę trudno jest ustalić, czy rzecz dotyczy sytuacji przyszłych, czy aktualnie lub w przeszłości przeżywanych - to Twoja rola. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ze snu wynika, ze masz / miałaś / będziesz miała dużo alternatywnych wyjść do wyboru. Problem polega na tym, że tak naprawdę żadno z nich Ci nie "leży". Może się okazać, że nie podejmiesz żadnej decyzji. Tak naprawdę trudno jest ustalić, czy rzecz dotyczy sytuacji przyszłych, czy aktualnie lub w przeszłości przeżywanych - to Twoja rola. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Gufiaczek

Hej :D ostatnio kazdej nocy sni mi sie, ze jestem w sklepie z butami, tych butow jest bardzo duzy wybor, kozaczki, polbuty, sandalki itd. A ja je ogladam i przymierzam i chce kupic, ale tego nie robie... Zastanawia mnie fakt, ze ten sen sni mi sie ciagle od jakiegos czasu, a nigdy z zadnym snem tak nie mialam, hmm...Czy ktos moze mi pomoc w interpretacji tego snu? Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty

 

jednoznaczny symbol seksualny - żeński; widzieć: w najbliższym czasie będziesz bardzo zabiegany; wkładać nowe, wygodne buty i nosić je: wróży powodzenie; wdziewać stare i podarte i nosić je: brak sukcesów; uwierajace, przyciasne: zwiastuje utrudniony bieg spraw; odnaleĽć zgubiony: poznasz kogos; jeżeli znaleziony jest dobry i nie uszkodzony: znajomosć przekształci się w partnerstwo lub koleżeństwo; jesli jest podarty i stary: nowa znajomosć nie przyniesie ci radosci; kupować parę butów: ktos; złoży ci obietnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gufiaczek

Dzieki:) ale to taka ogolna interpretacja. Czy ktos jeszcze moglby mi pomoc? W snie chodzi o to, ze jestem w sklepie i butow jest tam straaasznie duzo, wszystkie sliczne, a ja je ogladam, ale jednak nie kupuje... To musi cos oznaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wiele alternatyw do wyboru, trudno Cię się na coś jednoznacznie zdecydować. Wciąż jeszcze szukasz. Ale czego? Może siebie i życiowej drogi, a może sprawa jest dużo bardziej prozaiczna. Sama sobie odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Asiorek

Sniło mi się że spotkałam się ze swoją przyszłą szwagierką z którą jestem skłócona i ona przywiozła mi dla mojej córki buciki, ładne, niezniszczone. Do tego moja szwagierka zawsze pulchna osoba, nagle śniła mi się bardzo szczupłą i zgrabną kobietą. Do mnie we śnie oczywiście odzywała się oficjalnie. I sama nie wiem ale jakis niepokój był w tym śnie. Czy ktoś może mi powiedzieć co to oznacza?Prosze o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokój? Rzeczywiście jest jakiś fałsz i sztuczność w tym śnie ( jej zmieniona postać ). Myślę, że może pojawić się jakaś manipulacja z jej strony. Niby wszystko pięknie - dała ładne buty ( ale nie Tobie! ), natomiast ten oficjalny ton wskazuje, że Wasze wzajemne kontakty mogą być wymuszone. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wszyscy glupoty piszecie..............................jak sie buty snia nowe w sklepie a sie ich nie przymierza tylko oglada tz.ze czeka cie podroz daleka podroz tylko na nia trzeba dlugo czekac,buty wogole oznaczaja podroz,jak sa stare to trzeba uwazac i sie nigdzie nie ruszac to oznacza niebezpieczna podroz .....................na temat butow mam duzo wiadomosci a wasze senniki pisza glupoty.............lol who belive that?

 

pozdrowienia Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Snilo mi sie ostatnio ze bylo lato, wychodzilam z domu i mialam na sobie ladne butki, klapki, na dosc wysokich obcasach. Ogolnie ladnie wygladalam i chyba szlam do mojej paczki znajomych na miasto. Szlam w nich po chodniku i bardzo chcialam ladnie isc, ale okropnie sie chwialam.

Bardzo prosze o wytlumaczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do anny-goscia!

Jesli masz taka duza wiedze, na temat butow, to prosze o interpretacje. Czesto mi sie sni, ze gubie buty, ale nie spuszcm ich z oczu, widze je i juz nie chce ich zakladac, badz czase wrecz przeciwnie, zakladam je. Ostatnio osoba zmarla, we snie powiedziala mi, ze zgubilam buta i tak zaczelam z nia rozmawiac..to byla moja Mama :sad: Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniłam, że byłam w odwiedzinach u kumpli i jeden z nich ukradł mi buty. Potem szukałam ich bezskutecznie u sąsiadów. W końcu zrezygnwałam. Jeździłam metrem (jakbym prowadziła) korytarzami, którymi nikt wcześniej nie jeździł.

 

O co chodzi z tymi butami? Pamiętam, że we śnie strasznie się tym przejęłam.

 

[ Dodano: 2006-03-10, 08:46 ]

hej, odpowiedzcie, czekam na Waszą inetrpetację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mi się śnił znajomy i ukradł mi buty??? To, co?
- a czy z powodu jakiejś osoby musiałeś zrezygnować z obranego celu? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta osoba ktora ukradla ci buty w pewnym sensie chce przejac twoj sposob dzialania. Ona moze byc tez symbolem innej ktora tak wobec ciebie postapi - czyli uzyje wybiegu, nieetycznego zachowania zeby przejac twoje postawy. Ty bedziesz ich szukac (szukac siebie), ale caly proces nie szybko sie skonczy poniewaz po poszukiwaniach u sasiadow, jezdzilas metrem - czyli jakby drazylas swoja podswiadomosc, swoje wnetrze. Nikt wczesniej nie jezdzil tymi korytarzami - bo to twoje wnetrze wlasnie.

Mysle ze ten sen tak cie zaniepokoil bo podswiadomie czujesz ze - operujac symbolika snu - wraz z butami jakas czesc ciebie zostaje ci dosc gwaltownie odebrana.

Dlatego - na twoim miejscu - uwazalabym na znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nie przypominam sobie celu. Sen był chaotyczny. Śniłam, że byłam w odwiedzinach u kumpli... i jeden z nich ukradł mi buty. Potem szukałam ich bezskutecznie u sąsiadów. W końcu zrezygowałam.

A potem jeździłam metrem (jakbym prowadziła) korytarzami, którymi nikt wcześniej nie jeździł.

 

[ Dodano: 2006-03-10, 23:02 ]

Ale to z tymi butami wydało mi się jakieś potwornie ważne, nie wiedzieć czemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to niedawno zdrowo się "przejechałam" na ludziach - znajomych, ale nie tych, którzy mi się śnili...
- nie oczekuj od snów aż takiej dokładności, one rzadko kiedy pokazują coś dosłownie - zazwyczaj tylko przy okazji śnienia proroczego, a i to nie zawsze, bo uwielbiają symbolikę. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to niedawno zdrowo się "przejechałam" na ludziach - znajomych, ale nie tych, którzy mi się śnili...
- nie oczekuj od snów aż takiej dokładności, one rzadko kiedy pokazują coś dosłownie - zazwyczaj tylko przy okazji śnienia proroczego, a i to nie zawsze, bo uwielbiają symbolikę. Pozdrawiam.

 

Nie, nie oczekuję. Sytauacja z ludzmi, którzy mnie zawiedli już mnie w ogóle nie interesuje.

Opowiedziałam tylko na pytanie.

 

Ze snu zastanowiło mnie tylko dlaczego tak bardzo przejęłam się tymi butami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sniło mi się,że szukam na strychu starych butów (zamszowych kozaków z cholewką, z klamerką z boku)mam je przed oczami. Widze różne inne (nie moje) buty, ale tych nie ma,we śnie jestem przekonana ze takie kiedys mialam tylko wyszly z mody i wyrzucialm je na strych!Strych byl mój ale np.schody od połowy byly zapadnięte...nic nie rozumiem, a przy tym teraz wiem ze takie buty kiedys mialam tylko letnie, nie z cholewka i nie zimowe...bez sensu!prosze o jakies sugestie! :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przysniło mi sie ze przed wyjsciem z domu , mylam swoje -lekko zabrudzone-buty... zyzby jakas podroz mnie czekała??
- podróż, jak podróż... z pewnością jednak szykujesz się do nowego przedsięwzięcia. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) a mi sniły się dzisiaj żółte buty ważne że żółte bo kolor mi się podobał, patrzyłam na nie na wystawie i tyle... śniła mi sie też jakaś dentystka.. nie wiem czy razem ma to ze soba cos wspólnego, co moze to oznaczać..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ładny i symboliczny sen o wczuwaniu się w sytuację i położenie drugiej osoby. Tak przy okazji przypomniał mi się utwór Depeche Mode: "Try walking in my shoes". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilmi sie dzis moj obecny partner...lezal w trumnie i mial czarwone buty...nie byl wcale niezywy,choc to walsnie jego pogrzeb byl...zapraszal mnie do trumny i mimo ze sie nie balam to jednak nie poszlam...wczesniej lub pozniej snily mi sie same obrzydliwe rzezcy-pajaki, slimaki bez skorupek,pajeczyna, wszystko chcialam zniszczyc, zasypac ziemia

a coz to znaczy??

dziekuje za sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis miałam ten sam sen dwa razy..

śniło mi się, że jestem mężczyzną- młdym tatą.. siedze na pewronie ze swoją córką i czekamy na pociąg, przyjeżdza a ona wstaje i okazuje się, że nie ma butów.. zaczynam się dziwić i mówię: "co ty dziecko? do pociągu chciałaś bez butów?" po czym zakładam jej różowe pantofelki i ona biegnie, prawie wpada pod pociąg, ale sen się już kończy.. o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam:>

sniło mi się ostatnio cos dziwnego:> heh o to stoje sobie ze znajomymi (chłopakami) no i jeden z nich pokazuje mi swoje buty :> z których jest bardzo zadowolony a wręcz się nimi chwali :> heh najdziwniejsze to to ze to sa buty damskie na niskim słupku nawet :> Jeśli ktoś wie co to może znaczyc .... Dziękuje i pozdrawiam :>:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że ta osoba lub jakaś Ci znajoma, ku Twojemu zdziwieniu - ujawni swoje cechy kobiece - niezbyt może rozwinięte (słupek był niski), natomiast dające tej osobie dużą frajdę i satysfakcję, powód do dumy. To mogą być jakieś typowo kobiece metody działania na przykład, skoro sen posłużył się symbolem "butów" - niosących nas do celu, świadczacych o jakości naszego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

snilo mi sie ze nagle sie okazalo, ze ukradlam zielone stare buty z jakiegos domu dla biednych ludzi (coś w tym stylu). Prowadzący ten dom (ksiądz) naskarzyl mojej matce ze je ukradlam i oni oboje za mna lazili i chcieli odzyskac te buty, a ja im wkrecalam ze wcale ich nie ukradlam, na koncu sie przyznalam. Br strasznie realistyczny sen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
wszyscy glupoty piszecie..............................jak sie buty snia nowe w sklepie a sie ich nie przymierza tylko oglada tz.ze czeka cie podroz daleka podroz tylko na nia trzeba dlugo czekac,buty wogole oznaczaja podroz,jak sa stare to trzeba uwazac i sie nigdzie nie ruszac to oznacza niebezpieczna podroz .....................na temat butow mam duzo wiadomosci a wasze senniki pisza glupoty.............lol who belive that?

 

pozdrowienia Anna

 

mam pytanie snily mi sie buty tzn sportowe ale mialam je na nogach a pozniej znajomemu sie spodobaly i odemnioe odkupil Co to mialoby znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilmi sie dzis moj obecny partner...lezal w trumnie i mial czarwone buty...nie byl wcale niezywy,choc to walsnie jego pogrzeb byl...zapraszal mnie do trumny i mimo ze sie nie balam to jednak nie poszlam...wczesniej lub pozniej snily mi sie same obrzydliwe rzezcy-pajaki, slimaki bez skorupek,pajeczyna, wszystko chcialam zniszczyc, zasypac ziemia

a coz to znaczy??

dziekuje za sugestie

_________________

bahia

- skończyła się pewna relacja, nie chcesz podtrzymywać jej na siłę, mimo iż istnieje jeszcze ładunek o podtekście erotycznym (czerwone buty). No i te pająki, chcesz zapomnieć o tym co złe. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2006-06-15, 20:28 ]

mam pytanie snily mi sie buty tzn sportowe ale mialam je na nogach a pozniej znajomemu sie spodobaly i odemnioe odkupil Co to mialoby znaczyc?
- "sprzedałaś" komuś swój pomysł, w tym przypadku Ty z niego nie skorzystałaś. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Od pewnego czasu (jakiś miesiąc) regularnie (co 2-3 dni) powtarza mi się ten sam sen. Zmienia się tylko otoczka realiów - jednego razu wychodzę z domu w słoneczny dzień, innego wracam z działki w deszczu. Zawsze przed drzwiami stoi para butów bądź kapci, na które zwracam uwagę. Wychodzę na zewnątrz i gdzieś w połowie trasy orientuję się, że jednak żadnego obuwia nie założyłem i idę boso.

Bardzo proszę o interpretację tego prześladującego mnie snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to ja mam skojarzenie z takim słomianym zapałem. Zakładanie butów i podążanie w nich oznacza wyznaczoną drogę do jakiegoś celu, pewną koncepcję. W Twoim przypadku w połowie trasy okazuje się, że... pomysł sie skończył, zauważasz brak obuwia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!od kilku nocy snia mi się buty sa to inne sny ale temat ten sam..pierwszy sen wygladał tak: szłam gdzieś do baru ze znajomymi ja byłam ubrana dosyc ładnie ale w takie długie kozaki(no troche dziwne biorac pod uwage temp.powietrza wmoim snie)no i do tego nie umiałam w nich chodzic tylko nikt tego nie zauwazał..natomiast mój dzisiejszy sen:śniły mi sie klapki-czerwone iładne-załozyłam je,ale później gdzies wyszłam i patrze na ulicy a ja mam jeden klapek inny i drugi inny i wracałam sie do domu zeby je zmienic-ale znowu nikt tego nie zauwazył...moze mi powiecie co ozmnaczają te moje sny???z góry dziekuję za odpowiedź :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatnio w mojej rodzinie zauwazyłam dziwna zbierzność snów.. Mój brat wraz z swoją narzeczona 15 sierpnia ma ślub. Oczywiscie przygotowania idą pełna para. Niedawno - Aneta czyli przyszła zona mojego brata miała sen że była ubrana W biała suknie, podwinęła ją do góry i tam były cieżkie, czarne zimowe kozaki... Następną noc zaraz po tym mój brat miał sen że poszedł do ślubu bez butów. A na następna noc mi samej sniło się że szłam do nich na slub w slicznych bucikach, przez ogromne błoto. Te buty były tak brudne, zapadałam się aż w tym błocie. Prosze was odpowiedzcie co mogą oznaczać nasze sny! Z góry bardzo dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :-))

Dziś miałam jakiś skomplikowany i zupełnie bez sensu sen. Pamiętam taką scenę: wbiegam z koleżankami do jakiegoś pustego pomieszczenia, jakby szatnia. Mamy szukać jakiejś tajemniczej kaplicy i one zmieniają buty. Jedna zakłada sandałki z cienkich czarnych pasków. Ma bardzo szczupłe stopy. Dziwią się, że ja nie zmieniam butów. Odpowiadam im, że nie muszę, mimo iż moje są na obccasie, ale są bardzo wygodne i mogę w nich biegać.

Czy to coś może znaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniły mi się czarne sandałki na obcasie. Choc cała byłam ubrana na czarno to nie pasowałby mi do niczego, bo były zaeleganckie. Co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie pamietam swoich snow, niestety gdy sie budze nic nie pamietam. Ten sen obudzil mnie w srodku nocy. Snilo mi sie, ze bylem w jakims pubie to bylo raczej gdzies za granica, byly jakies koncerty, pozniej to byla dyskoteka, spotkalem tam moja byla dziewczyne, nie tanczylismy razem ani nie rozmawialsmy, po prostu tam bylismy, gdy impreza sie juz konczyla przechodzilem obok niej, ona zapytala sie barmana "gdzie tu jest jakis hotel" ja przeszedlem obok bez jakiejkolwiek reakcji, chociaz chcialem z nia porozmawiac, jak wychodzilem z tego klubu to zobaczylem moje buty ktore staly na srodku, wczesniej nie zwracalem uwagi na to czy mam buty czy nie, w sumie to sie zdziwilem ze tam sa, gdy je zaczalem zakladac to sie obudzilem. Ja nie wiem o co chodzi? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co moga oznaczac buty kolorowe- takie orientalne pepeżki jak teraz sa modne -chyba. generalnie mi sie nie podobaja, ale nie pamietam zebym wybrzydzala we snie. po prostu je widzialam na wystawie i ogladalam. byly kolorowe: zielone, rózowe, żółte z cekinami itd. w kazdym badz razie na zadne sie nie zdecydowalam(ps. w sklepie dziwen wczesniej mnie nie było);o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Sniła mi się para butów. Ładne, zielone, na wysokim obcasie i z odkrytymi palcami... Tylko na nie patrzyłam i jednego wziełam do reki... Czy ktoś może mi napisać co to oznacza?? Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miałem ciekawy sen, otóż śniło mi się że wrzuciłem do rozpalonego pieca parę własnych butów z zewnątrz pięknych zadbanych ale wiedziałem, że mają mankamenty i podeszwy są popękane.Jak myślicie co podpowiada mi moja podświadomość?

 

Dobrovit

 

[ Dodano: 2006-11-02, 10:10 ]

Hej. Miałem ciekawy sen, otóż śniło mi się że wrzuciłem do rozpalonego pieca parę własnych butów z zewnątrz pięknych zadbanych ale wiedziałem, że mają mankamenty i podeszwy są popękane.Jak myślicie co podpowiada mi moja podświadomość?

 

Dobrowit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 2006-11-02, 10:10 ]

Hej. Miałem ciekawy sen, otóż śniło mi się że wrzuciłem do rozpalonego pieca parę własnych butów z zewnątrz pięknych zadbanych ale wiedziałem, że mają mankamenty i podeszwy są popękane.Jak myślicie co podpowiada mi moja podświadomość?

- podpowiada, że ta droga, którą sobie obrałeś jest generalnie niezła... ale nie dla Ciebie. Potrzebujesz zmian. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Wczoraj śniły mi się buty, potrafie dokładnie je opisać, pamiętam kolor i że były to buty sportowe. Najciekawsze jest jednak to, że były to buty leżące przed drzwiami małej knajpki i należały do mojego byłego faceta. Obok nich nagle znalazła się kolejna para, tym razem kolegi mojego eks. Wszystko było takie dziwne, bo gdy weszłam do środka tej knajpki i chciałam się przywitać oni w ogóle mnie nie poznali.Byłam rozczarowana.Co to może oznaczać? wiem,że jest dziwaczny ale może ktoś go rozszyfruje? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, śniło mi się, że (chłopak, którego tylko z widzenia znam) ukradł mi jednego buta. Zapytałem swojej koleżanki o tego buta to mi powiedziała "potrzebny mu był to sobie wziął"

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Sniło mi się o sklepie bardzo drogim i dosc ekstrawaganckim jak sie póżniej okazało. Zabrały mnie tam dwie koleżanki, z czego jedna zaczeła wybierać mi rzeczy które nie dość ze były dziwne to jeszcze za ciasne albo duze. Jedną z rzeczy był but, wyglądał jak wielki kozak taki jak miał kot w butach, oczywicie był za duży. W swoim zyciu miałe sny ktore zawsze ujawnialy sie tuz przed samym obudzeniem. Kazdy z tych snow był w miare jasny i nie trudny do zinterpretowania. Ten mnie dos mocno nie pokoi poniewaz jestetem w nowym związku od paru miesiecy i chyba ktos moze delikatnie mowiac to posuc. Czy moje przeczucie jest uzasadnione. Prosze o interpretacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakis czas temu śniły mi się piękne czerwone szpilki. Karminowa czerwień, podeszwy tych butów były szklane podobnie jak obcasy. W pewnej chwili, zdjęłam jedną z tych szpilek i patrzyłam na kogoś przez tę szklaną podeszwę...

Do dzisiaj ten sen nie daje mi spokoju.

Bardzo bym chciała zrozumieć o co chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie się dziś rano śniło cos przedziwnego. Często podkradam mamie buty, gdy jej nie ma. (zazwyczaj o tym wie, ale nie zawsze ;):lol: ) W tym się wyszłam w tych butach, a gdy wracałam do domu schowałam je na korytarzu i poszłam do domu sprawdzić czy jest mama (nie wiem czemu tak zrobiłam? :shock: ). W drodze zobaczyłam jeszcze moją sąsiadkę ( byłą przyjaciółkę). A gdy zeszłam to Ona zabrała mi te buty. W końcu je odzyskałam i powiedziałam jej, że gdybyśmy się kolegowały to porzyczałabym jej buty i inne rzeczy. I to by było na tyle :) Proszę o interpretacje, bo bardzo mnie to męczy ;) z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten się kojarzy z tym co sie stało, pomiedzy toba a przyjaciółką. wydaje mi się, że ona po rpostu cos ci skradla- zawiodlas sie na niej i to cie bardzo zabolalo. byc moze ona zaluje swych czynów, ale ty jestes nieugieta, zawiodla cie raz i to zdecydowanie wystarczy. Nie chce sz sie z nia niczym dzielic.

 

Tak mi sie tens en kojarzy. Nie interpretuje snów zawodowo, jest to moja pierwszaq proba interpretacji dla kogos. mam nadizeje, ze ktos bardziej kompetentny ode m,nie skoryguje moje ewentualne bledy w interpretacji. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sniło mi się, że ja i mój narzeczony byliśmy w jakiejś sali uczelnianej, na zajęciach. Działo się to wszystko w czasie przerwy, on nagle zaczął wyciągać po jednym buciki dziecięce, na początku myślałam, że są "nie do pary", ale okazło się, że każdy z nich ma parę - tych par było kilka. Buciki były przeznaczone nie dla mnie, a dla mojej córki (w rzeczywistości mam córkę, mój narzeczony nie jest jej ojcem)... Potem zaczęły się zajęcia (ja już skończyłam studia, zatem sytuacja nie jest wzięta z rzeczysistości) i ja chciałam trzymać mojego narzeczonego za rękę, ale on nie chciał. Wyglądał na trochę złego na mnie (wczoraj wieczorem mieliśmy rozmowę, w której on mnie trochę popędzał w związku z moimi poczynaniami w pracy - nigdy wcześniej tego nie robił). Potem nagle znalazłam się w jakimś ciemnym pomieszczeniu, gdzie jednym zapadającym w pamięć szczegółem była mała, różowa (?!) mysz. Wcześniejsze buciki też były różowe (ewentualnie różowo - fioletowe). Zawołałam mamę, żeby pokazać jej tę mysz (ze snu zniknął narzeczony, pojawiła się moja mama) i okazało się, że mysz nie jest już mała i różowa - stała się ogromna, czarna i baaardzo nieprzyjemna. Nie mam pojęcia, co to znaczy, może ktoś ma jakiś pomysł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Od pewnego czasu, w moich snach pojawia się jeden element. Buty. A właściwie ich brak. Sny są naprawdę niepodobne do siebie, każdy całkowicie różni się od drugiego. Ale zawsze kiedy popatrzę pod nogi, nie mam butów i albo stoją w samych skarpeciach albo z gołymi nóziami:/ No i oczywiście nie zawsze patrzę pod nogi czasem po prostu wiem, czuje że ich nie mam.

 

Ps. Czarnobiałe sny coś znaczą czy po prostu nie odbieram kolorów ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniła mi się jakaś wycieczka szkolna. Zdziwiłam się bo zwiedzaliśmy jakiś stary "blok" nie wiem jak to nazwać. Przypominało to chyba bardziej wierzę. Fakt faktem wchodziło się po długich schodach na samą górę. Przed wejściem trzeba było zdjąć buty (kurde jak u Żydów nie?). Gdy wyszłam z powrotem zobaczyłam miliony butów, a przecierz weszło nas niecałe 30 osób. Zaczęłam panicznie szukać swojej pary. Przekopywałam te stosy butów i nic nie mogłam znaleźć, aż nagle ujrzałam je. Wyciągnęłam po nie rękę, ale pewna dziewczyna z mojej klasy, która ubiera się tak samo jak inne (to znaczy, gdy jednego dnia któraś z klasy przyjdzie w czymś fajnym ona następnego dnia już też to ma. Nikt jej przez to nie lubi) stanęła tuż przede mną i powiedziała dumnie: Czego ruszasz moje buty? Odpowiedziałam z oburzeniem: Że co? To moje buty! Jak śmiesz się ubierać tak jak ja!!! Zostaw je one są moje! Odparła z głupim uśmieszkiem na twarzy: Tak to spójrz! (pokazała mi podeszwy, na których były jej inicjały. W ten się obudziłam :?: Co to ma oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie snilo ostatnio ze dostalam od bliskiej osoby ktora niby ze zmarla choc w zyciu realnym zyje .. buty..byly to sandalki staromodne..plecione.. a ja sie cieszylam..

jak myslicie co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniła mi się jakaś wycieczka szkolna. Zdziwiłam się bo zwiedzaliśmy jakiś stary "blok" nie wiem jak to nazwać. Przypominało to chyba bardziej wierzę. Fakt faktem wchodziło się po długich schodach na samą górę. Przed wejściem trzeba było zdjąć buty (kurde jak u Żydów nie?). Gdy wyszłam z powrotem zobaczyłam miliony butów, a przecierz weszło nas niecałe 30 osób. Zaczęłam panicznie szukać swojej pary. Przekopywałam te stosy butów i nic nie mogłam znaleźć, aż nagle ujrzałam je. Wyciągnęłam po nie rękę, ale pewna dziewczyna z mojej klasy, która ubiera się tak samo jak inne (to znaczy, gdy jednego dnia któraś z klasy przyjdzie w czymś fajnym ona następnego dnia już też to ma. Nikt jej przez to nie lubi) stanęła tuż przede mną i powiedziała dumnie: Czego ruszasz moje buty? Odpowiedziałam z oburzeniem: Że co? To moje buty! Jak śmiesz się ubierać tak jak ja!!! Zostaw je one są moje! Odparła z głupim uśmieszkiem na twarzy: Tak to spójrz! (pokazała mi podeszwy, na których były jej inicjały. W ten się obudziłam :?: Co to ma oznaczać?

 

 

 

Ja bym powiedziała że ta koleżanka zabrała Ci coś na czym Ci zależało a czego przedtem nie dostrzegałaś. Ale muszą się bardziej doświadczeni użytkownicy wypowiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

śniło mi się, że chodziłam po jakimś sklepie i zgubiłam jednego buta. pamiętam, że długo go szukałam i bylam zmartwiona, że nie mogę go znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

snilo mi sie ze zakladalam nowe, czerwone kozaczki mojej kuzynki,jeden zalozylam bez problemu a drugi nie moglam go do konca wciagnac,niby ja myslalam ze juz go wciagnelam a on jeszcze nie do konca ,i naraz pociagnelam go mocniej i sie dziura zrobila.wtedy sie jej pytam czy moze jej inne odkupic bo te niby nowe ale mi sie niby nie podobaly zbytnio...a ona na to ze chce koniecznie takie same.

czy ktos moglby mit ten sen wytlumaczyc i jego znaczenie?!? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio dość często mi się śni, że wyszłam na ulicę czy do kościoła bez butów. Zawsze wtedy bardzo stresuję się tym, żeby nikt nie zauważył, że jestem bosa. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

śniły mi sie moje buty. ale od początku- byłam w domu w korytarzu jest tam szafka na buty a przy niej fotel, często pod tym fotelem zostawiam buty, śniło mi sie ze kucałam przed fotelem i wyciągałam z pod niego moje buty, były ładne i nowe ( mam takie buty sportowe ale są już stare i trochę podarte) te były ładne i nowe i nawet sobie (albo pomyślałam albo powiedziałam) "o nowe buty druga para" spojrzałam na kogoś kto stał za mną to była chyba moja mama ale jej nie widziałam tylko sie uśmiechnęłam ( istnieje tez możliwość ze to ona do mnie powiedziała ze to nowa druga para bo tego dokładnie nie pamiętam) wszystko działa sie w ciągu dnia i było takie zwykłe i normalne jak zawsze, jeśli ktoś mógłby mi pomóc to z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio śniło mi sie ze prałem w wannie z piana z woda 4 pary butów - 2 pary moje, jedna mojego brata i jeszcze jedna nie pamiętam kogo i moja mama mowi ze buty znaczą podróż, w jednym senniku przeczytałem ze czyścić buty to wysokie zarobki a jeszcze w innym ze czyszczenie butow to wesele, zabawa czy ktoś może zintepretowac ten sen proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie sniło, że zawiązywałem koleżance w jakiejś szkole buty. Wie ktoś co to może oznaczać?

 

[ Dodano: 2008-05-27, 20:06 ]

licze na odpowiedz...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam problem ze snem... proszę o odpowiedz nieskończone poszukiwanie swoich zgubionych w autobusie butów (które jeszcze chwile wcześniej były na nogach). oto on...

 

[ Dodano: 2008-06-05, 18:20 ]

proszę o szybką odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Sniło mi się, że chciałam zmienić buty z trampek na obcasy, w miejscu, gdzie chciałam to uczynić było kilka osób, nie znałam ich dlatego nie zwracałam na nich szczególnej uwagi. Po chwili jedna z tych osób kopnęła jeden but z pary na obcasie, przeprosiłA mnie za to, przyjełam przprosiny, podniosłam go i ponownie zabrałam się za zmiane obuwia. Jednak po zdjęciu jednego trampka, zamiast włożyć buta na obcasie, spowrotem zaczełam ubierać trampki ;] i juz do konca w tych trampkach zostałam. Później śniło mi się jeszcze, że znalazłam się na balkonie i spoglądając w dół, na pobliskim balkonie ujrzałam mojego kolege, który biegał nagi, jeszcze z jakims chlopakiem. Na koniec, zobaczyłam mojego kolege, który w rzeczyswistości ma pseudo azjata, stał on w Chińskiej czapie i ze śmiesznym wyrazem twarzy, ze snu wybudził mnie mój głośny śmiech, jak się wybudziłam to nie mogłam sie powstrzymać od wybuchu śmiechu :lol:

Trochę dziwny ten sen, ale byłabym wdzięczna za interpretację:)

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna_na_milion, widać, że nie liczy się dla Ciebie opinia innych ludzi. Jesteś osobą nerwową i łatwo Cię wyprowadzić z równowagi (dlatego od razu ta osoba Cię poczęła przepraszać) co nie zawsze jest dobre. Zmiana obuwia mówi o zmianie w trybie życia, próbach, bo jak widać nic z tego nie wyszło. Nie należy się jednak przejmować, bo życie jest od tego, aby próbować w nieskończoność :)

Kolega biegający nago oznacza, że chciałabyś wiedzieć o niektórych ludziach więcej niż ukrywają za twardą skorupką - szukasz chyba kogoś, kto będzie Cię w stanie zrozumieć.

A ten motyw na końcu to chyba dlatego, że wygląd kolegi jest niezwykły i tak, aby Cię odprężyć na koniec śnienia :)

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:n1 :roll: Nie mogę nigdzie znaleść interpretacjii mojego snu. Byłam w ciemnym pokoju i widziałam żucające się na mnie groźne któliki, które mnie gryzły. A nie opodal pełzały dżownice[shadow=red:366fd6a97e][/shadow:366fd6a97e]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniły mi się dziś czarne buty: byłam w sklepie, przymierzalam je i nagle zostalam w dwóch rożnych- jeden typowy wysoki, wiązany tzw. glan, drugi zwykły pantofel, bardziej przypominający męski. Nigdzie nie widzialam drugiego buta z którejś z par i musiałam chodzić w dwóch różnych po sklepie... :mad: Czy ktoś ma pomysł na interpretację tego snu?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka87, musisz dokonywać wielu wyborów, pośród których jest wiele wykluczajacych się wzajemnie. Musisz nauczyć się podejmować decyzję i być asertywną.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno śniło mi się, że ktoś zmusił mnie do założenia czerwono-różowych japonek wbrew mojej woli. Dla jasności jestem mężczyzną. ;) Nie chciałem tego zrobić, ale w końcu dałem się namówić. Następnie wyszedłem z domu. Moje japonki były obiektem drwin. Wszyscy przechodnie, w tym znajomi i nieznajomi, śmiali się ze mnie, a ja, mimo to, szedłem przed siebie. Co oznacza ten sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyro, ten sen jest łatwy do interpretacji - ktoś lub coś(sytuacja) zmusza Cię do zmiany tego, jaki jesteś. Po prostu są momenty, kiedy Ciebie jako Ciebie się nie akceptuje, kiedy chciało by się widzieć Ciebie jako innego człowieka. Wydawać by się mogło, że ludzie, których sprawa nie dotyczy, nie rozumieją tego i chcą wtrącić swoje trzy grosze. Pamiętaj, że masz swoją wolę po to, żeby z niej korzystać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich .Mi ostatnio śniło się , że siedziałam w pokoju z moją koleżanką .Byłą noc.Nagle naszło mnie ogromne przeczucie ze za chwile może nas spotkać coś złego , że coś lub ktoś nas zaatakuje .Wziełam wtedy wszystkie buty jakie miałam pod ręka i zaczęłam je rozstawiac po pokoju , na meblach , na regale z książkami na komodzie, tylko po to by w wypadku zagrożenia miec je pod ręką i móc sie nimi obronić... Większość z tych butow to buty damskie na obcasie , nie należą one jednak do mnie .Nie mam pojęcia skąd wzieły sie w moim pokoju ... Jeśli ktoś wie co to może oznaczać bede wdzięczna .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie sie dzisiaj snilo, ze wybieralam buciki dla mojej coreczki. Duzo roznych rodzajow i kolorow i materialow. Przymierzalismy jej do nozek. Na koncu nic nie kupilismy, bo nic nie pasowalo idealnie... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

miałem dziś taki sen:

ide z kolegami nie pamiętam już ile ich było 2 czy 4 ale sprawa wygląda tak że wchodzimy do kogoś domu nikogo z tych osób(dom pusty jakbyśmy sie włamali) zdjąłem buty jakieś zamieszanie sie zrobiło i oni mi buty schowali więc ja zacząłem ich szukać i po chwili zacząłem sie denerwować i mówie zaraz oni wrócą (właściciele domu) a ja butów nie mam jak mam iść? (tak jak bym sie bał tych co mają przyjść) a moi koledzy przeszli przez jakąś rzeczkę po takich palikach a ja nie mogłem bo nie miałem butów i mówię jak ja mam przejść skoro butów nie mam? a on do mnie nie wiem.... i sie go pytam gdzie są moje buty ?? i sie obudziłem ....

proszę o interpretacje tego snu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , dziś miałam sen dziwny i taki w którym ciągle coś sie działo. Byliśmy u koleżanki, tam była jakaś młodzież, dużo zamieszania... zniszczyły mi się okulary najpierw oprawka pózniej pękły szkła tak jak szyba w samochodzie btł taki pajączek. Wyszliśmy , gdzies szliśmy a tu mi zepsuły się nowe buty.. moja druga połowa strasznie sie zdenerwował, jakoś się na niego pogniewałam on gdzies poszedł, miał się spotkac z jakąś dziewczyna ja to odkryłam... głupi sen... prosze o wyjaśnienie... dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hej :) prosze o pomoc w interpretacji - ostatnio śnił mi sie mój brat - ma 9 lat( jest duzo ode mnie młodszy), chodziliśmy gdzieś po polnych drogach, on cały czas bez butów, na boso. Dotarliśmy do jakiegoś domu gdzie było dość dużo ludzi i ktoś dał mu skarpety i buty. Ściągnęłam mu totwierdząc, że nic od nikogo nie potrzebujemy, wziełam go na plecy i poszliśmy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olimpiaa, nie musi tutaj chodzić konkretnie o Twojego braciszka, a o osobę, która w Twoich oczach jest dość nieporadna a Ty odczuwasz potrzebę, obowiązek wspierania jej i chronienia. Jednak uważaj, żeby nie być nadopiekuńczą, bo możesz w ten sposób kogoś ograniczyć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

dzisiejszej nocy zaniepokoił mnie sen:_smutny:

śniło mi sie moje wesele chodź jestem już mężatką, na pewno było to moje drugie wesele ponieważ miałam na sobie suknie ślubną i niepasujące do niej buty a mama moja powiedziała że te buty mi nie pasują więc poszłam szukać swoich starych ślubnych butów. Przyszły też do mnie znajome które przyniosły jakieś upominki weselne, gdy odchodziły spostrzegłam że moja koleżanka jest w zaawansowanej ciąży (w rzeczywistości nie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ZDARTE PODEWSZY OD BUTOW???????? Snilo moi sie ze chodze w butach (nowe ktre ostatnio kupilam) szlam szlam i w pewnym momencie zdarly mi sie sie podewszy ale buty nie zostaly dziurawe. Tak jaby podeszwa ma czubkach butow sie zdarla ale buty nadal wygladaly jak nowe ale nie byly ujuz takie wysokie . Co to oznacza???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merry22, podeszwa to coś, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Taki sen więc może być ostrzeżeniem przed poważnymi problemami zdrowotnymi. Powinnaś gruntownie się przebadać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Tej nocy miałam wiele snów, jednak nie wszystkie pamiętam i nie w całości. Jednak w pamięć mi zapadły buty , które ubierałam.Wiem, że w tym śnie byłam z kimś na wczasach- gdzieś nad morzem. Nie wiem z kim- nie pamiętam. Ale jesteśmy właśnie po obiedzie czy innym posiłku i wybieramy się na plażę. Ja ubieram buty. Dziwne, bo ubierałam na plażę buty jakby sportowe.Były to ładne granatowe buty z tym że sznorówki nie były przeciągnięte przez wszystki dziurki. Ale but dobrze trzymał się nogi i postanowiłam później poprawić sobie te sznorówki.I jeszcze w tym śnie widziałam ręcznik z którym szłyśmy na plażę. Był trochę brudny od piasku, ale poztanowiliśmy go wyprać jak wrócimy z plaży.Reszty snu nie pamiętam. Za interpretację z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gj77, Twój sen może wyrażać pragnienie odpoczynku i spokoju, których na jawie Ci brakuje. Marzysz o pozbyciu się zobowiązań i wszelkich obciążeń. We śnie widzisz, że buty nie są solidnie zawiązane, jednak postanawiasz odłożyć ich dokładniejsze sznurowanie na później - podejrzewam więc, że w rzeczywistości również, Twoje zmęczenie pracą sprawia, że nie przykładasz się do kolejnych zadań licząc, że uda Ci się odnieść sukces bez większego nakładu pracy. Dowodem takiego stanu rzeczy może być również brudny ręcznik, którego wypranie odkładasz na później.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mozilla888, jeśli chcesz porządnej interpretacji, porządnie opisz sen. Tak zdawkowy symbol możesz znaleźć w pierwszym lepszym senniku.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Madziu, zabłocone buty mogą Cię ostrzegać, że jeżeli nie będziesz kierowała się wyjątkową rozwagą, możesz znaleźć się w trudnym położeniu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...