Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie ze pojechalam do miasta i weszlam do sklepu z butami, przy jednej polce z butami stala moja sasiadka z corka wybierala jej buty wszystkie byly szarne i ladne na plaskiej podeszwie, cale okragle polkryte, wzielam je do reki i przekonywalam ta mloda dziewczyne ze sa ladne i tak te buty utkwily mi w pamieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Malwinko!

w najbliższym czasie twój spokój może zostać zmącony przez nieprzyjemne utarczki będziesz bardzo zabiegany , możliwa podróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Malwinko!

w najbliższym czasie twój spokój może zostać zmącony przez nieprzyjemne utarczki będziesz bardzo zabiegany , możliwa podróż

 

Nie zgodzę się z interpretacją Basi. Po prostu uważam, że na sen należy patrzeć pod nieco szerszym kątem, niż tylko jednego symbolu.

Wiesz Basiu, na czym polega zjawisko "przesunięcia sennego"?

 

Ale do rzeczy :)

Sklep świadczy o tym, że nadszedł teraz czas wyboru, ale nie dla Ciebie Malwino, tylko dla jakiejś kobiety z Twojego bliskiego otoczenia, którą symbolizuje sąsiadka (zauważ, że Ty dopiero jedziesz do sklepu, intencjonalnie, podczas gdy ona już tam jest).

Wybór należy do niej, lecz Ty usilnie namawiasz ją do czegoś, co Tobie samej się podoba. W tej sytuacji kolor butów wcale nie musi wróżyć źle, i według mnie nie wróży. Czerń jest tutaj oznaką męskości. Buty zaś same w sobie są symbolem raczej kobiecym (zwłaszcza damskie buty). Takie połączenie podpowiada mi, że chodzi o związek.

Reasumując wygląda mi to tak, że Twoja koleżanka ma dylemat natury sercowej, a Ty troszeczkę jej się narzucasz w podjęciu decyzji, dlatego, że to Tobie takie rozwiązanie wydaje się dobre.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
wiem,ze jak sie sni ze chodzisz bez butow,oznacza to,ze jestes sam,czyli bez pary,a jak sie sni ze kupujesz lub jestes w butach-podroz

 

Moim zdaniem do bycia "bez pary" bardziej pasuje sen, w którym chodzisz w jednym bucie.

 

Miałam kiedyś sen w którym zakładałam nowe buty - dla mnie oznaczało to zaczynanie czegoś od nowa (nie będę sie dokładnie rozpisywac na ten temat - ale wtedy sie to potwierdziło... przynajmniej w moim przypadku).

 

Nowe buty.. hmm - bardzo możliwe że podróż.. albo nowe możliwości, potencjał.

 

Mam nadzieję że choć troszkę pomogłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szłam sobie do domu i ciągle znajdowałam jakieś buty. Były dobre i wcale nie zniszczone. Pomyslałam sobie ze mogę je sobie wziąść i zaczełam ppakować do torby.

Dziwny sen...

Może pomożecie mi w jego interpretacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od jakiegos czasu śni mi się że zgubiłam jednego buta i nie moge go znalezc i wszedzie gdzie wychodze to robie to w jednym bucie gdzi nie umiem sie do tego przyzwyczaic. mam 15 lat jesli to w czyms pomoze. prosze pomózcie mi. pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej. Śniło mi się, że przymierzałam w sklepie takie ładne białe adidasy. zastanawiałam się nad ich zakupem i w trakcie tego mojego zastanawiania jakaś dziewczyna wykupiła je i jeszcze 10 zl utargowała.. heh:). a potem w drugiej części snu byłam na imprezie boso..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nataleczka0730, może tutaj chodzić o kontakty z mężczyznami. Masz wrażenie, że kiedy nadarza Ci się okazja, zbyt długo zwlekasz zastanawiając się i w końcu ktoś inny "sprząta Ci faceta sprzed nosa". Przez to czujesz się samotna i czujesz jakbys jako jedyna w towarzystwie była sama.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A mi snily sie dzis czarne lakierowane kozaki,całe ubłocone. I w jednym zamek sie rozwalal i niemoglam go zapiac,a wszystko to dzialo sie na jakims przystanku autobusowym,i w zaułkach ciemnych gdzie jezdzily pociagi. i plucha byla okropna,jakby jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

scarlet666

Jeśli to była para kozaków - to mogą oznaczać dwoje ludzi, którym trudno jest się ze sobą dogadać... może dojść do kłótni/awantury w miejscu publicznym... a deszcz skojarzyłam ze łzami jako konsekwencję tej kłótni.

 

Nie wiem jak odnieść się do symbolu pociągów we śnie - zależy w którą stronę jeździły...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snily mi sie buty-bardzo duzo ..ja stalam w wodzie a one spadaly z takiej jakby rynny na mnie choc zaden mnie nie uderzyl,niektore odplynely ..Co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aankaaboss, miło byłoby, gdybyś dokładniej opisała swój sen. W jakiej wodzie stałaś? Jaki ona miała kolor? Jakie były Twoje odczucia w tym śnie?

Ogólnie mam pewną koncepcję, a nawet dwie, dlatego aby rozwiać wątpliwości zadam pytanie: jak wyglądają Twoje relacje z mężczyznami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie woda byla czysta i chyba bylam zadowolona....rozmawialam z kims jak te buty spadly ale nie pamietam kto to byl kobieta czy mezczyzna ani nie pamietam o czym....jakies 6 miesiecy temu rozstalam sie z chlopakiem i jak narazie jestem sama ale ogolnie mysle ze dobrze nie mam jakis wiekszych problemow....Mam nadzieje ze to pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aankaaboss, więc tak: stanie w wodzie może oznaczać, że osiągnęłaś teraz stan psychicznej równowagi i wiesz czego chcesz, ale Twoje cele bywają sprzeczne z oczekiwaniami otoczenia.

Buty symbolizują postawę życiową, twarde stąpanie po ziemi, realistyczne podejście do życia. Sądzę więc, iż może chodzi o sytuację w której ktoś próbuje narzucić Ci swoje zdanie, zasypuje Cię argumentami, które jednak nie trafiają do Ciebie (nie uderzają w Ciebie, odpływają).

Pytałam o Twoją sytuację, ponieważ but bywa również symbolem partnera (osoby "do pary"). Wówczas stawiałabym na to, że będąc sama jesteś obiektem zainteresowań wielu adoratorów, z których jednak żaden nie interesuje Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śniła mi się moja zmarła Mama. Szła gdzieś, okazało się, że jakoś spotkałyśmy się w tym samym miejscu. Usiadła na podłodze i zaczęła zdejmować buty (brązowe, na obcasach) w fasonie jakiego nigdy nie nosiła. Nie wiem czy założyła inne buty, ale potem stała w moich butach, chociaż miała większy rozmiar niż mój w kolorze ecru i fasonie, jakiego nigdy w życiu nie nosiła, w dodatku na obcasie. Powiedziałam do niej, że jeżeli chce i jeżeli te buty są na Nią dobre to może je sobie zwiąć. Szczerze mówiąc, to w realu żadko chodzę w tych butach.

Potem jakby kontynuacja tego samego snu śni mi się mięso wołowe i jakieś jeszcze chyba kurczęce, z którego ma być ugotowany rosół. To mięso wkładam do garnka razem z moim szefem. Wołowina jest z kością, zle piękny duży czerwony płat i pokazuję mu, że wszystko to mięso nie zmieści sie do garnka. Garnek istnieje w realu i często gotuję w nim rosół.

Ten sen bardzo mnie zafrapowal, ponieważ moja Mama zmarła nagle wieczorem w przeddzień kiedy miałam do Niej przyjechać. Znalazłam Ją w domu nieżywą. W kuchni było rozmrożone mięso m.in wołowe, takie z jakiego gotowała rosół jak miałam przyjechać. Tym razem też czekała na mnie przygotowana jak zawsze, tylko, że przyjechałam za późno, chociaż w umówionym terminie.

Przepraszam za taki długi wpis. Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie.

Od dluzszego czasu sni mi sie (oczywiscie nie co noc ;) ) jeden sen. Jestem w pracy a pozniej wracam do domu..w trasie orientuje sie, ze mam na nogach stare, znoszone buty. Wstydze sie ich i wiem, ze w takich zniszczonych nie moge wrocic do domu... To taka silna presja, ze jak sie zorientuje, ze mam wlasnie takie buty to...sie budze!

Jeszcze nigdy (we snie) nie udalo mi sie wrocic do domu...

Szczerze mowiac- tez sen zaczyna byc juz dla mnie meczacy...

 

O co tu moze chodzic? Bede wdzieczna za jakas sugestie z Waszej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariam, taki sen moze swiadczyc o tym, ze wewnetrznie obawiasz sie kompromitacji na jakims polu (wracasz z pracy, moze wiec chodzic o sprawy zawodowe?). Takie stare buty, których sie wstydzisz moga symbolizowac cos nieudanego, jakas porazke do której wstydzisz sie przyznac, byc moze nawet przed sama soba.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariam, taki sen moze swiadczyc o tym, ze wewnetrznie obawiasz sie kompromitacji na jakims polu (wracasz z pracy, moze wiec chodzic o sprawy zawodowe?). Takie stare buty, których sie wstydzisz moga symbolizowac cos nieudanego, jakas porazke do której wstydzisz sie przyznac, byc moze nawet przed sama soba.

 

Pozdrawiam.

 

Dziekuje bardzo za udzielone wskazowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

śniło mi się ostatnio, że przechodziłam koło sklepu z butami. Mój wzrok przyciągły buty (klapki na lato, z jakimiś drobnymi cekinami, delikatne). Chyba były na wystawie, zapragnęłam skorzystać z okazji i spytać czy jest mój numer. Bardzo przypominały te które obecnie mam, ale już są tak zniszczone. To było ich ostatnie lato. Zauważyłam, że jeszcze jakaś inna dziewczyna również je przymierza. Pani sprzedawczyni poszła do magazynu sprawdzić. Czekałam z niepewnością i podekscytowaniem.. Ale się nie doczekałam. Sen się skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Koliber:)

Sen o butach i to o klapkach to niedaleka podróż,krótka ale przyjemna.

Będziesz miała ochotę gdzieś wyjechać moze z koleżanka albo ze znajomą, albo bedziesz slyszała, że jeszcze jakas dziewczyna też tam jedzie. I Ty bedziesz chciala tam jechać ale że sprzedawczyni nie przyszła to raczej nie pojedziesz-coś przeszkodzi Ci w tym.

Tyle na ten temat bym powiedziała.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
śniło mi się ostatnio, że przechodziłam koło sklepu z butami. Mój wzrok przyciągły buty (klapki na lato, z jakimiś drobnymi cekinami, delikatne). Chyba były na wystawie, zapragnęłam skorzystać z okazji i spytać czy jest mój numer. Bardzo przypominały te które obecnie mam, ale już są tak zniszczone. To było ich ostatnie lato. Zauważyłam, że jeszcze jakaś inna dziewczyna również je przymierza. Pani sprzedawczyni poszła do magazynu sprawdzić. Czekałam z niepewnością i podekscytowaniem.. Ale się nie doczekałam. Sen się skończył

 

Wg mnie te klapeczki mogą odnosić się do Twojej subtelnej natury... ale i tez potrzebujesz jakby odswierzenia psychicznego (stąd sklep z nowymi butami)... przy okazji sprawdzając czy to "nowe" pasuje do Ciebie (pytasz o swój numer), przyszła mi też do głowy taka sytuacja w której coś nowego zaczynasz, jakiś etap drogi w swoim życiu - dlatego też są Ci potrzebne nowe możliwości aby swobodnie się do tego przygotować... co do dziewczyny - myślę że w tej odnowie nie bedziesz sama, ze być moze ktoś Ci bedzie towarzyszyć... albo - że nie tylko to nowe bedzie dotyczyć tego co pokazujesz na zewnatrz, ale też to co Się z mienia w Tobie (w tym wypadku dziewczyna moze odzwierciedlać Twoją druga naturę)... niestety sen się urywa i nie wiadomo jakiego rezultatu można się spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te klapeczki mogą odnosić się do Twojej subtelnej natury... ale i tez potrzebujesz jakby odswierzenia psychicznego (stąd sklep z nowymi butami)... przy okazji sprawdzając czy to "nowe" pasuje do Ciebie (pytasz o swój numer), przyszła mi też do głowy taka sytuacja w której coś nowego zaczynasz, jakiś etap drogi w swoim życiu - dlatego też są Ci potrzebne nowe możliwości aby swobodnie się do tego przygotować... co do dziewczyny - myślę że w tej odnowie nie bedziesz sama, ze być moze ktoś Ci bedzie towarzyszyć... albo - że nie tylko to nowe bedzie dotyczyć tego co pokazujesz na zewnatrz, ale też to co Się z mienia w Tobie (w tym wypadku dziewczyna moze odzwierciedlać Twoją druga naturę)... niestety sen się urywa i nie wiadomo jakiego rezultatu można się spodziewać

dziękuję Ci winteer :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie!

Moze najpierw powiem o wrazeniach przed snem, chcialam zapytac sie swojego ex chlopaka (a dalej cos do niego czuje... niestety..) czy byl ze mna szczesliwy i w ogle, ale sie nie pokazal na gadu kiedy i ja siedzialam... Zanim zasnelam serce mi strasznie biło, jakby cos sie działo co go dotyczy. Mam takie "zdolnosci" telepatyczne, wyczuwam jesli mu o cos chodzi czy cos ma sie wydarzyc.

Sen byl taki, rozmawialam z nim na gadu i sie pytalam co robil z kim byl, napisal mi ze byl z kobieta, nie pamietam czy sie z nia calowal czy z nia to zrobil... ale wiem ze mna to wstrzasnelo.

Teraz nawiaze do butow:) otoż

Zazwyczaj mi sie sni ze chodze bez butow, czy to po osiedlu i zmierzam do domu czy gdzie kolwiek jestem. Zawsze sie przejmuje tym, ze nie mam butow! Jednak tej nocy snilo mi sie, ze bylam w samochodzie gdzies sie z kims wybieralam i nagle haslo, ze trzeba wyjsc i gdzies isc. Wszyscy mieli jakies adidaski, a ja sie zorientowalam, ze ich nie mam, ale patrze w dol pod siedzeniem, leza moje czarne japonki. Zakladam je, ale sie przejmuje tym, ze ja mam japonki a inni adidasy i bylam jedyna.

Czy to wszystko ma jakis zwiazek??

Dziekuje bardzo za interpretacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam wspomniec, ze dzis sie go zapytalam gdzie byl... okazalo sie ze byl w pabie ze znajomymi moimi i swoimi, ale nie zapytalam sie go czy byl z jakas kobieta...

aha i miewam prorocze sny, ale nie umiem ich odroznic... bo on mi sie wiele razy snil, np. ze sie z kims calowal, a jak sie go zapytalam czy tak bylo mowil, ze nie, lecz ostatnio snilo mi sie ze mnie trzymal za reke i gdzies szlismy, ale ten sen to raczej nie w tym temacie;)

taka dygresja mala:)

zeby bylo wszystko jasne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

ewa0302, może przyszło na to, że siostra dosłownie "chodzi w Twoich butach" - czyli znalazła się w takiej sytuacji, w jakiej Ty byłaś lub jesteś.

To jest taka moja pierwsza myśl, jednak przydałoby się więcej szczegółów ze snu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprosze o interpretacje takiegu snu:mialam na sobie kupione nowe buty-ladne,lakierki,czarne,nie byly to buty na obcasie,ale w tym snie koniecznie chialam sobie kupic nastpne nowe i jak juz mi sie jedne spodobaly,to okazalo sie ze sa mi troche za duze,kupilam je jednak ,potem stwierdzilam,ze nie wygodnie mi w nich jest jak w tych pierwszych i tez tamte bardziej mi sie podobaja i potem starsznie zadowolona ze swojego wyboru,decyzji ostatecznej chodzilam w tamtych butach pierwszych i stwierdzilam ze drugie w ogole nie potrzebnie kupowalam...taki troche dziwny sen,ale buty jeszcze mi sie nie przysnily nigdy,przynajmniej nie pamietam...i chcialabym poprosic o interpretacje,jesli ktos wie co moze oznaczac ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zycie uczuciowe wyglada teraz tak,ze jestem sama od paru miesiecy i nie z wyboru.Nie dokonywalam zadnego wyboru miedzy mezczyznami,wybralam jednego.:) ktorego i tak juz nie ma...ale fakt jest taki ze wyczekuje z niecierpliwoscia nowej milosci.czyli jakis wybor mnie czeka,w sumie ostatnio musialam sie decydowac na jedna z prac...ale to jest bardzo skomplikowana sprawa,moze o to chodzi.ale w rzeczywystosci to ja nie chcialam nowej pracy-jakby to co w snie mialo oznaczac,ze chcialam kupic koniecznie sobie te drugie buty..tylko jest na odwrot chcialabym w obecnej pracy pozostac a nie w tej nowej.Dzieki za podpowiedz.Ale buty same w sobie cos oznaczja-chyba podroz jesli sie je kupuje-tak przynajmniej przeczytalam w kilku sennikach.Czesto mi sie sny sprawdzaja,juz o tym napisalam w innym temacie i zawsze na odwrot,ale ten nie wiem czego moze sie tyczyc...jakiego wyboru bede dokonywac...bo ostatnio nie mialam z niczym poza ta praca zadnej takiej sytuacji.dzieki na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi sie że siedziałam z kolezanką na jakiejś wysokiej ławce tak ze stopy nie dotykały ziemi i patrzyłysmy na swoje buty , ona miała japonki na gołych stopach ja fioletowe zamszowe półbuty na obcasiku i w pewnym momencie stwierdziłam ze moje buty by lepiej doniej pasowały poniewaz miała torebke w takim kolorze jak moje buty i ona od razu chciała sie zamienic ale ja sie nie zgodziłam twierdząc ze jaj buty nie bedą mi pasowały a tak naprawde to mi sie niepodobały no i miała brzydkie stopy takie jak by opuchniete.

Prosze o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty to symbol odnajdywania się w społeczenstwie, buty to ubior stopy, a stopa to pozycja. to jakie nosilmy buty we snie mowi o tym, jak nasze dzialania, decyzje sa odbierane w naszym otoczeniu, czy czujemy sie docenieni, akceptowani. wydaje mi sie, ze ten sen ukazal Twoj stan ducha, w ktorym myslisz sobie, ze to z czym sie obnosisz na zewnatrz tak naprawdę nie do konca do Ciebie przylega, nie jest Twoje. Zastanow sie kim dla Ciebie jest Twoja przyjaciolka, co symbolizuje, jest na pewno jakims Twoim obliczem. wydaje mi sie, że nie podoba Ci się coś w sobie, uwazasz to za nieatrakcyjne - dla ogolu, jakas czesc Twojej osobowosci dla Ciebie jest piekna, ale wiesz ze dla ogolu jest nie do przyjecia, i choc tak naprawde doceniasz ja, to wypierasz się jej, w trosce o efekt, pozory. buty - to jak Cie widza inni, jak widza twoje decyzje inni, torebka to Twoj potencjał. to co w sobie nosisz. pomysl kim jest dla Ciebie ta dziewczyna, jakie cechy dla Ciebie przedstawia. oto jesteś Ty, Twoje wewn. bogactwo pasuje do tego co pokazujesz innym - buty - fiolet to kolor duchowosci, gleboki, medytacyjny, spokojny, uwazasz, ze te cechy sa w Tobie piekne i podobaa Cie sie, jednak zauwazasz, ze sa nieatrakcyjne dla ogolu. oto moja interpretacja snu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :)

Śniło mi się, że byłam w supermarkecie z rodziną. Każdy rozglądał się za konkretnymi rzeczami, ja poszłam oglądać buty z zamiarem kupna. Znalazłam od razu- jasnozielone adidasy. Od razu mi się spodobały (btw- w rzeczywistości mam spory problem ze znalezieniem czegoś, co odpowiadałoby moim wymaganiom;p ). Pomyślałam, że warto by rozejrzeć się jeszcze, a nóż trafią się lepsze. Przeszłam kawałek, ale nie znalazłam żadnych fajnych. W oko rzuciły mi się tylko jakieś czerwone, ale wróciłam do tamtych adidasów. Sprawdziłam numer. Był mniejszy, niż noszę, ale jak przymierzyłam jednego buta, okazało się, że jest dobry. Miał tylko niewygodne 'dno'- był bez wkładki. Pomyślałam, że dokupię je. Wzięłam jednego buta i poszłam szukać mamy, żeby pokazać jej mój wybór. Spodobał jej się. Przez myśl przeszło mi jeszcze, że jakaś znajoma ma podobne tylko inny kolor. Mama wzięła go do ręki- był z dziwnego materiału. Wydawał się być bardzo nietrwały. Zauważyła, że od czubka oderwała się podeszwa. Nie byłam zadowolona z tego powodu, bo była to już chyba ostatnia para. Pomyślałam, że może uda mi się to jakoś skleić. To już działo się chyba po zakupie (choć nie przypominam sobie, żebym za nie płaciła), bo mama powiedziała, żebym wzięła paragon i poszła je wymienić.

Proszę o interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

karolinna

Wygląda na to ze buty można odnieś do wyboru sposobu postępowania.. jakby był nie do końca dopracowany, stąd te braki i odklejająca się podeszwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie dzisiaj śnił sklep w którym wisiało strasznie dużo ubrań, stało też kilka par butów a ja wybrałam sobie śliczne białe, przymierzyłam i kupiłam ;] może to coś oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilka329, może podjęłaś lub czeka Cię podjęcie jakiejś znaczącej decyzji, niosącej ze sobą jakieś zmiany?

Sklep to dla mnie bogactwo życiowych możliwości, buty zaś kojarzą się z chodzeniem, pokonywaniem jakiejś drogi. Są nowe i w dodatku białe, może więc nową strategię przyjmujesz w jakiejś sprawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

śniło mi sie że miałam buty z odklejoną podeszwą która ledno sie trzymała. Buty były nowe bo we śnie się zastanawiałam jak nowe buty mogły się tak szybko popsuć. Co to może oznaczać? Z gówy dzięki za odp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Śniło mi się, że chodziłam po mieszkaniu w czarnych szpilkach. Założyłam je bez żadnej okazji, tak żeby pochodzić w nich.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem śniło mi się, że byłam ze znajomymi w sklepie z butami, ubraniami itp. Rozglądałam się. Wpadły mi w oko czerwone baleriny. Kosztowały 20 zł. Chciałam je kupić, ale przyszło mi na myśl, że niedługo mam jechać z rodzicami po buty, więc nie będę wydawać na nie swoich pieniędzy. Nie wzięłam ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w rzeczywistości na prawdę masz jechac z rodzicami po buty i w oóle planujesz ich kupno?

Czy w realu kupiłabyś takie czerwone baleriny - były, można by rzec, w Twoim stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w rzeczywistości na prawdę masz jechac z rodzicami po buty i w oóle planujesz ich kupno?

Czy w realu kupiłabyś takie czerwone baleriny - były, można by rzec, w Twoim stylu?

 

He, właściwie to planowałam taki wyjazd. Tak, myślę, że kupiłabym je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, liczba 20 (20zł) mówi o kiepskiej organizajcji we własnych działaniach :)

Rozumiałabym ten sen więc tak - że jeśli nadarza Ci się okazja to korzystaj, zamiast czekać na bardziej przystępne okoliczności. Co oczywiście nie odnosi się tylko do zakupu butów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi się że poszłam na rozmowę kwalifikacyjną ale na moją godzinę wszedł ktoś inny słyszałam jak zadają tej osobie pytania o dyscypliny sportu i sportowców a ja myślę sobie jak takie łatwe pytania to bez problemu przejde ta rozmowę potem wyczytują moje nazwisko i wchodzę rozbieram sie z ubrania wierzchniego i mam z tym trudnosci tzn. czapke zapomniałam zdjąc i okazało sie ze[B] buty[/b] musze zdjąc, układam je obok biurka(czarne botki zimowe)i widzę kiiku robotników w roboczych ubraniach i jakieś kobiety z działu kadr i księgowości na środku tego pokoju są jakies maszyny sofa na której siadam obok tych robotników i jakiś facet w swetrze pokazuje mi film o wypadku z jakimis beczkami czy cysternami trwa ze 2minuty i podaje mi kartke z zadaniem do rozwiazania bardzo trudnym powiedziałam ze jestem zaskoczona i niewiem jak to zrobic ze gdybym miała takie pytania jak poprzednia osoba z pewnoscia bym zdała, kobieta starsza siedząca obok mnie podobna do mojej babci(nieżyjącej) mówi do niego panie radco prawny niech pan ją zaakceptuje, on na to mam pieciu do wyboru tego jednego napewno nie wezme ale tych trzech było lepszych jesli do nich bede dzwonił i kazdy z nich odmówi to wtedy dam pani znać, zaczęłam się ubierac rozumiejąc że nie dostanę tej pracy i o dziwo nie mogłam znaleźć moich butów, ta starsza kobieta podała mi podobne do moich piekne błyszczące ale zorientowałam się ze to nie moje,moje miały obcasy a te choć błyszczały to miały tandetną gumową koturnę, zaczęłam nerwowo szukać było podobnych butów pełno ale to nadal nie były moje wygodne skórzne botki, wreszcie zauważyłam jednego pod sofą a drugiego po chwili spod dywanu w pobliżu sofy wyciągnęłam ,byłam zdenerwowana i wyszłam w pospiechu. W realu ide wkrótce na rozmowę i juz wiem ze jest wielu chetnych i czeka mnie rozmowa w formie konkursu przed komisją. Być może tak reaguję takim snem bo kiedys na takiej komisji poległam i mam stracha tam teraz iść,prosze o interpretacje być może nie potrzebnie się martwię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć goniu43,

masz rację, ten sen jest spowodowany stresem przed czekającą Cię rozmowę, ale widać w nim coś więcej...

Od jakiegoś czasu już starasz się o dobrą pracę, a każda odpowiedź odmowna ujmuje coś z Twojej pewności siebie. Buty są symbolem mocnego stąpania po ziemi, we śnie zostają Ci odebrane i zastąpione czymś co nie mieści się w Twoich oczekiwaniach... a może były sytuacje w których potencjalny pracodawca oferował Ci coś, co nie jest dla Ciebie atrakcyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź a ta praca o która sie ubiegam jest malo atrakcyjna finansowo bo jest na 1/4 etatu ale nie wybrzydzam, potrzebne mi też doświadczenie w zawodzie, ale przypomniałam sobie jeszcze odnośnie tego snu, że jak stamtąd wyszłam to zauważyłam że z pobliskiego sklepu wyjechał samoistnie fotel biurowy i jeździł wokół po podwórku i ja zapragnęłam go złapać, zrobiłam to i zaczęłam regulować boki i patrze a oparcie jest takie cienkie jak kartka a z środka wystają cienki druty, pomyślałam sobie to nie jest stabilne krzesło ale co tam wsiadam bo ważne że samo jeździ- a poza tym ja takiego nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miałam dziś dwa różne sny i w obu kluczowym elementem były buty. W pierwszym śnie pocięłam moje ulubione kozaki, bo wydawało mi się, że są już zniszczone. Zabierałam się za drugi, kiedy kolega z pracy powiedział mi, że głupia jestem, bo on by chętnie te buty ode mnie odkupił. Popłakałam się stasznie, bo mi się szkoda tych butów zrobiło, ale drugiego też pocięłam, mimo że wcale nie był zniszczony, co się okazało po tym, jak go wyczyściłam. Potem się obudziłam na chwilę, jakby tylko po to, żeby stwierdzić, że kozaki stoją bezpieczne i całe na półce.

Drugi sen: byliśmy z mężem u cioci, rozkładałam karty i w talii była wejściówka na kiermasz obuwia w szkole na wsi. Musieliśmy kupić osobne talie (po 5 zł), żeby każde z nas miało wejściówkę dla siebie. Ciocia powiedziała, żebyśmy poszli, bo można na prawdę tanio kupić fajne buty, a ona sama coś załatwi i do nas przyjdzie. Potem już nie wiem, co było snem, a co nie, bo bez przerwy się budziłam i nie wiem, co sobie wymyśliłam, a co na prawdę mi się śniło...Ogólnie ten sen był jakiś taki dziwny, pojawił się tam też jakiś mężczyzna, który podał mi te karty do ręki, ubrany na czarno, a przy marynarce miał czerwone mankiety. To on mi pierwszy powiedział o tym, że ta jedna dodatkowa karta to wejściówka na kiermasz, ale chyba tylko ja go widziałam. Dziwne to wszystko było. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto mi pomoże to ogarnąć, będę wdzięczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale co oznacza to chodzenie po mieście na boso??? Mnie się też bardzo często śni, że nagle, w centrum miasta zauważam, że nie mam butów. Przeważnie jestem w skarpetkach, czasem w kapciach, ale strasznie mi głupio i mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bardzo prosze o interpretacje. Moj maz i ja jestesmy w sklepie obowniczym. Podaje on mi buty do przymierzenia oraz w efekcie kupna. Sa naprawde bardzo sliczne oraz drogie D&G. Jednak po zalozeniu, pomimo, ze sa wygodne, widze wiele defektow. Sa bardzo kolorowe, dlugie, jednak na gorze buta widze, ze sie pruja. Buty mi sie podobaja, jednak denerwuje mnie ten defekt. Moj maz mowi mi, zebym poprosila sprzedawczynie o pokazanie innej pary. Robie to, lecz te sa troche za male lecz w doskonalym stanie czyli bez defektow. W moim snie zastanawiam sie, ktora pare wybrac, przymiezajac na przemian kolejna pare. W sumie jestem sklonna wybrac te troche ciasne ... ale nie jestem do konca zdecydowana.

Kochani, bardzo prosze o pilna interpretacje. Co oznacza w tym moj malzonek. Czy to on wybiera czy daje mi mozliwosci wyboru? Rozumiem problemy w malzenstwie, ktore sa rzeczywiscie i to bardzo duze ...

 

Niechce mieszac watkow, jednak 2 dni wczesniej snilo mi sie, ze sie kapie w wannie. Jednak jacys obcy ludzie zabrali mi mydlo i nie mam sie czym umyc. A chce umys swoje wlosy. Przy czym jestem w pokoju kapielowym w tej wannie i obcy ludzie wchodza do tego pokoju i depcza po moich ubraniach, ktore zdjelam do kapieli. Wowczas wyganiam ich z tego pokoju i udaje sie w poszukiwaniu szamponu. Znajduje go rowniez u tych samych ludzi, ktorzy mi go zabrali. Niby go odbieram, jednak myjac sie, w dalszym ciagu nie moge rozpoznac pojemnika z szamponem. Za duzo kolo mnie stoi flakonow. Nagle ktos podaje mi do tej wanny moja mala coreczke. Ja jestem calkiem naga a ona ubrana. Biore ja na rece i zaczynam myc jej wlosy. Za chwile przerywam te czynnosc, poniewaz orientuje sie, ze ona ma wlosy czyste i nie trzeba ich myc. Widze te moje dziecko w swoich ramionach, przytulam je i mowie sama do siebie, ze ona jest taka sliczna i nie musze myc jej wlosow, poniewaz ma je czyste. Wolam ludzi by ja zabrali z tej wanny, poniewaz ma na sobie mokre ubranko. Z chwile juz nie jestem w tej wannie, tylko na stolowce, gdzie karmie swoja coreczke. Jakas kobieta sugeruje, ze to nie jest moje dziecko tylko jej. Wowczas chce zdemaskowac te kobiete i udowodnic jej i wszystim ze mowi nieprawde. Krzycze ... ze klamie, ze przeciez moja coreczka spi ze mna kazdej nocy i ze ona chce mi ukrasc dziecko. Ta kobieta ma rude wlosy.

 

Przepraszam, ze mieszam watki i bardzo prosze o profwesjonalna interpretacje. Mysle, ze te dwa sny maja ze soba duzo wspolnego, dlatego tez oba napisalam. Bardzo jeszcze raz prosze o pomoc. Pozdrawiam Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dzięki, a proszę pomóż jeszcze - co jeśli śni mi się jeden mój but, typu kalosz, całkiem nowy.

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

A do kogo to?

Opisz sen dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jestem tu całkiem nowa i pewnie coś nie tak kliknęłam (nie mam niestety doświadczenia w forumowaniu:) natomiast jesli możesz mi pomóc byłabym wdzięczna. Otóż śnił mi się mój całkiem nowy kalosz w kratę stojący w mej szafie. zaciekawił mnie ten banał, ponieważ miewam zazwyczaj kompletnie surrealistyczne sny. W moim życiu dużo się zadziało i stoję przed ważnymi wyborami. Może więc to coś znaczy??

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a co oznacza jesli mi sie snily buty biale zalozylam je na swoj slub ale one nie pasowaly i poszlam je zmienic na inne takie bardzo wysokie a te pierwsze byly na niskiej platformie tzn na takim szerokim obczasie

oby dwie pary byly juz wczesniej przezemnie uzywane ale nie byly ani zuzyte ani poniszczene tylko juzczesniej je pare razy nosilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

czesc.

a mnie śni się, że zgubiłem swoje wyjściowe buty i przez większą część snu szukam je. po pierwszym dość szybkim znalezieniu znów je gubię. pod koniec nie tylko ja szukam tych butów, ale prawie wszyscy obecni we śnie, jednak nie pamiętam kto dokładnie. wydaje mi się, że na koniec je znalazłem ale nie jestem pewien czy na pewno to śniłem czy tylko dodałem sobie na jawie. czy któryś z użytkowników jest w stanie wyciągnąć jakieś w miarę rozsądne wnioski z takiego snu? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

a mi się śniło, że spotkałam byłego ktory przyszedł na spotkanie biznesowe z jakąś babką o czarnych włosach na którym i ja byłam, po czym przyszła jeszcze jedna i ją gdzieś zaprowadziła, a ja zostałam z byłym nie rozmawialismy o niczym tylko siedzieliśmy w ciszy, po chwili wróciły obie i przeszliśmy wszyscy na jakieś sofy... i nagle zdjełam babce (tej która przyszla z moim byłym) czarne buty i zaczełam ją bić nimi po nogach:))))) a ona nawet się nie broniła, mój były też jej nie bronił tylko siedział spokojnie na kanapie obok...a co jeszcze śmieszne twarz mojego byłego zawsze była mało wyraźna albo widziałam jego posture a nie widziałam twarzy... znajdzie się ktoś kto pokusi się o interpretacje tego snu? ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim. Śniło mi się, że przebierałam w stercie różnych butów, które były zawieszone na taśmie pod ławką i szukałam pary butów dla siebie. Przymierzałam czarno-białe ale były zbyt luźne. czy ktoś może się pokusic o interpretacje tego snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam, dzisiaj w nocy snilo mi sie, ze bylam w swoim mieszkaniu i nagle musialam wyjsc (nie pamietam powodu) i podczas ubierania sie zobaczylam, ze w mojej szafce nie ma ani jednej pary butow- byla pusta

moze ktos wie, jakie znaczenie moze miec ten sen:yyyy:

pozdrawiam forumowiczow :ok_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, snilo mi sie, ze chcialam wyjsc z domu, ale okazalo sie ze w moja szafka na buty jest pusta- nie bylo ani jednej pary moich butow

moze ktos wie, co moze oznaczc ten sen?

pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, znowu mialam dziwny sen i znowu buty w roli glownej - tym razem snilo mi sie, ze bylam w jakims pensjonacie/ hotelu i razem z wlascicielka-azjatka mialam czyscic jakies buty :) - jakie i czemu, nie mam pojecia. chodzilysmy razem po pietrach nie wiem czemu i moja uwage zwrocily stojace na korytarzu- meskie, czarne, skorzane buty- bardzo ladne zreszta :) sen z serii dziwacznych, tylko zastanawiaja mnie znowu buty, jako temat przewodni. moze ktos pokusi sie o interpretacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Jamalajka i znowu sfera uczuciowa.Zrób z nią porządek u siebie ;)Czujesz sie nieszczęśliwa,emocjonalnie niezaspokojona,potrzebujesz czuć sie kochaną.Poszukujesz tego.Teraz zastój ale otwórz sie na nowe.Ktoś sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazłam nigdzie odpowiedzi na podobne sny, więc opisuję swój sen, który co jakiś czas powtarza się, a raczej ten sam motyw - szukanie butów. W tym śnie panicznie wręcz szukam butów, wiem, że jestem bosa i gdzieś te buty są. Zawsze ktoś mi towarzyszy i zawsze pojawiają się wrogowie, nic nie robią po prostu się pojawiają. W dzisiejszym śnie pojawił się ktoś kogo w rzeczywistości bym nie olała, tak jak to zrobiłam we śnie, a mimo to ta osoba towarzyszyła mi i pomagała szukać. Zawsze znajduję się w dużych przestrzeniach, tym razem byłam w jakiejś galerii handlowej.

Jakby ktoś mógłby zinterpretować to, była bym wdzięczna, bo już mnie męczą te sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy glupoty piszecie..............................jak sie buty snia nowe w sklepie a sie ich nie przymierza tylko oglada tz.ze czeka cie podroz daleka podroz tylko na nia trzeba dlugo czekac,buty wogole oznaczaja podroz,jak sa stare to trzeba uwazac i sie nigdzie nie ruszac to oznacza niebezpieczna podroz .....................na temat butow mam duzo wiadomosci a wasze senniki pisza glupoty.............lol who belive that?

 

pozdrowienia Anna

hmmm dość odważna teza, ale do mnie nie przemawia, to że buty oznaczają podróż jest w każdym prostym senniku i jest to według mnie duuuuuuuuuuuuuże uproszczenie, buty mogą być też symbolem. w snach nie wszystko co się widzi jest tak oczywiste, jak by sie na pierwszy rzut oka zdawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi pomoze wyjasnic moj sen? dzis snilo sie ze bylam u siebie w domu(chyba z mama i moim chlopakiem),oni siedzieli a ja przygladalam sie w lustrze moim nowym butom,porownywalam je.Jeden byl nowszy drugi starszy i chyba ten starszy wygladal zgrabniej na mnie ale przeciez kupilam nowe wiec udawalam ze ten drugi jest lepszy bo nowy.Zreszta i tak bylam zadowolona.Buty byly nijakie..sportowe vansy czarne z bialymi paskami ale obydwa czysciutkie. Zastanawia mnie rodzaj butow.Jakie to ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze wczoraj przymierzalam buty i kupilam nowe ale te buty to szpileczki a nie vansy;] a dzis moj facet zadzwonil ze jedziemy do francji na weekend..wiec ten sen moze miec podwojne zrodlo..tylko dlaczego sportowe,zamszowe czyste czarne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

najwidoczniej nie czujesz się w pełni szczęśliwa z obecnym chłopakiem,że cały czas porównujesz go do poprzedniego. Z tamtym było Ci lepiej a z tym jesteś, bo skoro juz jest...a zreszta i tak jesteś zadowolona. ale udajesz i oszukujesz nie tylko jego ale i siebie,próbujesz siebie oszukać.Dwoistość w Tobie.czujesz się ogólnie w całej tej sytuacji nijako.z zewnątrz Wasz związek wygląda na szczęśliwy i elegancki,a w Tobie w uczuciach mimo wszystko gdzieś czai się smutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam. snilo mi sie dzisiaj, ze bylam z pewnym chlopakiem w sklepie i szukalismy dla niego butów na wesele ( nie wiem czy nasze czy do kogos sie wybieral). byly czarne, ale wyglądały jak skorzane baletki. takie zgięte do środka jak baletki. z tym chlopakiem laczy mnie dziwna relacja. co moze oznaczac taki sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

ta dziwna relacja znalazła odbicie w Twoim snie,który nie mówi nic by miała wkroczyć ta relacja na poztywne uczuciowo tory.raczej smutek i rozczarowanie między Wami.On nie znajduje szczęścia w miłości,nie znajduje tego czego pragnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam, będę wdzięczna za interpretację dwóch snów, obydwa były dość krótkie, ale wyraźne. W pierwszym śnie, kiedy zakładałam czarnego kalosza, ten nagle pękł, w miejscu w którym cholewka łączy się z butem...potem tą dziurę komuś pokazywałam i dziwiłam się, że kalosz pękł. W drugim śnie zebrałam cztery pary butów: dwie pary swoje i dwie pary mojego partnera, i wszystkie razem wrzuciłam do pralki żeby się prały.

Ciekawa jestem Waszych interpretacji, p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Miałam dziś taki sen-chodziłam bo jakimś molo na wodzie .To był ogromny obszar wody.Obok mola na wodzi unosiły się buty-było ich sporo.Były to trampki i sportowe buty z tego co sobie przypominam.Ciekawi mnie co taki sen oznacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czesc,ja mialem dzisiaj sen ze zgubilem swoje stare ale moje ulubione buty ,bylem tym troszke zmartwiony ale potem wszedlem do domu i nagle znalazlem i nastepnie zalozylem nowiutkie buty takie jakie ogladalem ostatnio w internecie ,koloru niebieskiego ,pamietam rowniez ze byly bardzo wygodne. Co to moze oznaczac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...