Skocz do zawartości

meliska

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sen dobrze wróży Waszemu związkowi. Może się okazać, że strach ma "wielkie oczy" i pewne obawy, które oboje posiadacie a propos tego układu ( tak wiem, że to nieładne słowo, ale nie chciałam powtarzać wyrazu "związek" :lol: ) okażą się bezpodstawne. P.S. Dodam jeszcze, chociaż nie wiem, czy mam rację - ten sen ( przy zachowanej interpretacji ) kojarzy mi się bardzo ze sferą erotyczną. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rita

    40

  • Watislav

    32

  • Lotheri

    20

  • MMa

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Ten sen dobrze wróży Waszemu związkowi. Może się okazać, że strach ma "wielkie oczy" i pewne obawy, które oboje posiadacie a propos tego układu ( tak wiem, że to nieładne słowo, ale nie chciałam powtarzać wyrazu "związek" :lol: ) okażą się bezpodstawne. P.S. Dodam jeszcze, chociaż nie wiem, czy mam rację - ten sen ( przy zachowanej interpretacji ) kojarzy mi się bardzo ze sferą erotyczną. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak - nastąpi powolne, ale systematyczne pogorszenia pewnej sfery Twojego życia. Nie będziesz stał jednak bezczynnie... raczej powalczysz. Chociaż czasem będzie brakowało Ci siły psychicznej i energii ( marte konie ). Dobrze, że nie dośniłeś do tragicznego końca. Uważam, że sytuacja się w którymś momencie ustabilizuje. Pamiętaj, że ta interpretacja może dotyczyć spraw również przeszłych lub aktualnych, nie tylko przyszłości. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2005-11-24, 21:33 ]

P.S. Bardzo istotne jest te 10 m zapasu, czyli miejsce w którym się obudziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak - nastąpi powolne, ale systematyczne pogorszenia pewnej sfery Twojego życia. Nie będziesz stał jednak bezczynnie... raczej powalczysz. Chociaż czasem będzie brakowało Ci siły psychicznej i energii ( marte konie ). Dobrze, że nie dośniłeś do tragicznego końca. Uważam, że sytuacja się w którymś momencie ustabilizuje. Pamiętaj, że ta interpretacja może dotyczyć spraw również przeszłych lub aktualnych, nie tylko przyszłości. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2005-11-24, 21:33 ]

P.S. Bardzo istotne jest te 10 m zapasu, czyli miejsce w którym się obudziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy sniło mi się coś dziwnego!A więc... Zaczoł się tak....

Byłam z moją siostrą,mamą i tata nad bardzo brudną rzeką.Nagle mój tata wskoczył do niej i ciągnoł na plecach wielkie baloty z sianem lub słomą.Postanowiłysmy z siostra mu pomuc i nies te baloty,a on znalazł do naszego oczka wodnego rybe ryba była wredna strasznie juz po jwej twarzy było to widać była koloru morskiego i miała kolce ktore jak sie dotykało były odczuwane jak by sie dotykało kamienie.Moj tato wzioł ja do jakiegos pojemnika i wzioł ja z nami szlismy dalej w zdłuz brudnej rzeki i ja nagle zobaczyłam leżaca na brzegu rybe byłą ona brzudka i smutna powiedziała do mnie"wiedziałam ze kiedyś mnie odnajdziesz"I nagle bylismy juz w domu przed domem było nasze oczko w ktorym widziałąm znaleziona przez mojego tate rybe chciałm wypusccic moja ona zaczeła mowic o swoim marzeniu ze chciała by pływać w pieknym zbiorniku wody z czysta woda pieknym piaskim i niekujacymi kamykami i ze tlyko ja jesj pani i przyjaciolka moge to spełnic.Tato przyszeł do nas i powiedział ze nie moge jej do oczka wypuscic bo tyo niezgodne z parwem i zadzownił po chodowców ktozy mi ja zbarali chcialam gonic ich ale nie moglam nie mialam sił plakałąm ciagle z enie moge spełnic jej marzenia lecz po jakims czasie zobaczyłam ja w sklepie zologocznym zabrałam ja z tamtad ale nie moglam spenic jen marzenia nie wadomo dlaczego......... Tak skonczył sie moj sen o co chodizło jakie ejst jego wytlumaczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy sniło mi się coś dziwnego!A więc... Zaczoł się tak....

Byłam z moją siostrą,mamą i tata nad bardzo brudną rzeką.Nagle mój tata wskoczył do niej i ciągnoł na plecach wielkie baloty z sianem lub słomą.Postanowiłysmy z siostra mu pomuc i nies te baloty,a on znalazł do naszego oczka wodnego rybe ryba była wredna strasznie juz po jwej twarzy było to widać była koloru morskiego i miała kolce ktore jak sie dotykało były odczuwane jak by sie dotykało kamienie.Moj tato wzioł ja do jakiegos pojemnika i wzioł ja z nami szlismy dalej w zdłuz brudnej rzeki i ja nagle zobaczyłam leżaca na brzegu rybe byłą ona brzudka i smutna powiedziała do mnie"wiedziałam ze kiedyś mnie odnajdziesz"I nagle bylismy juz w domu przed domem było nasze oczko w ktorym widziałąm znaleziona przez mojego tate rybe chciałm wypusccic moja ona zaczeła mowic o swoim marzeniu ze chciała by pływać w pieknym zbiorniku wody z czysta woda pieknym piaskim i niekujacymi kamykami i ze tlyko ja jesj pani i przyjaciolka moge to spełnic.Tato przyszeł do nas i powiedział ze nie moge jej do oczka wypuscic bo tyo niezgodne z parwem i zadzownił po chodowców ktozy mi ja zbarali chcialam gonic ich ale nie moglam nie mialam sił plakałąm ciagle z enie moge spełnic jej marzenia lecz po jakims czasie zobaczyłam ja w sklepie zologocznym zabrałam ja z tamtad ale nie moglam spenic jen marzenia nie wadomo dlaczego......... Tak skonczył sie moj sen o co chodizło jakie ejst jego wytlumaczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lolita90

[glow=blue:e23365e76b][/glow:e23365e76b]Śniło mi się ,że był sobie jkaiś podwodny świat. I ,że jakaś pani się zamieniła w malutkiego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lolita90

[glow=blue:e23365e76b][/glow:e23365e76b]Śniło mi się ,że był sobie jkaiś podwodny świat. I ,że jakaś pani się zamieniła w malutkiego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęłam wierzyć że kiedy śni mi się brudna woda będę miała kłopoty. To mi się sprawza. Ale co ma znaczyć czysta woda, a w niej delfiny?? Bo ja nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczęłam wierzyć że kiedy śni mi się brudna woda będę miała kłopoty. To mi się sprawza. Ale co ma znaczyć czysta woda, a w niej delfiny?? Bo ja nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasienka

Czysta woda przewaznie znaczy jakies szczescie(nie popełnienie błedu) a delfiny oznaczają przyjaciół lub kogos kto bedzie Cie wspierał :wink: :arrow: POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasienka

Czysta woda przewaznie znaczy jakies szczescie(nie popełnienie błedu) a delfiny oznaczają przyjaciół lub kogos kto bedzie Cie wspierał :wink: :arrow: POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda "nie za czysta" wyrażą niezbyt jasną sytuację, w której się znajdziesz... ale na swoje własne życzenie ( skoki z mostu ). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio snił mi sie mój mąż z dzieckiem.Bylismy wszyscy nad jaką woda w niej był duży kamień.Na początku mostka woda była czysta. Mąż sie rozpedził i wpadl do wody ale woda była juz brudna i go nie widziałam.Stałam i nie potrafiłam wskoczyc do wody.Pobiegłam po pomoc i wyłowiono męża.Żył choc długo był pod wodą.a ja wtedy popłakałam się ze szczęścia,że jest cały i zdrów.Co może to oznaczać?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zaistnieje, bądź już zaistniała niejasna sytuacja w twoim małżeństwie, która na chwilę zagrozi jego stabilności. Powodem nie jesteś Ty, lecz Twój mąż. Na szczęście wszystko zakończy się dobrze, wróci równowaga. Pozdrawiam. P.S. Świadomie mieszam czasy, ponieważ nie mam pojęcia, czy sen wyraża wydarzenia z przeszłości, teraźniejszości, czy przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość delfin

patrze z mezem na b.ladny tern- swierkowy las a przed nim zasniezony teren jednak kiedy mąz chce mnie tam sama na jakis czas zostawic i jechac jakas sprawe załatwic ja sie boje i jade z nim i nagle wiezdzamy w dol nad male jeziro nad brzegiem jest malo miejca siedzimy scisnięci i musze uważac aby tam nie wpaść przygotowałam dla meza jajka sadzone podajac mu je ptam jak ci ludzie w wodzie moga sie tu kąpać.wda jest metna :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo zżyta z mężem, zastanawiam się, czy nie użyć słowa: "uzależniona". Pamiętaj, że każdy człowiek potrzebuje odrobiny wolności i dobrze jest, jeżeli jeden partner dla drugiego nie stanowi całego życia. Pomyśl o tym, ponieważ woda w Twoim śnie jest mętna. Pozwól mu od czasu do czasu po prostu "odpocząć" od Ciebie bez niepotrzebnej kontroli, więcej zaufania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klocia

Śniło mi się, że moja dawna dobra koleżanka (która już nią niestety nie jest) oblała mnie wodą ze szklanki. Proszę o interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed tobą dobre i złe dni,może jakaś kłótnia, chwilowa sprzeczka,uważaj na fałszywych przyjaciół.Rozlać wodę to znaczy też mylić się w jakiejś sprawie,może to akurat nie ty.Takie oblewanie kogoś wodą kojarzy mi się ze sposobem na rozładowanie emocji bądź na sprowadzenie kogoś na ziemie i jego otrząśnięcie się,otrzeźwienie,otwórz oczy może coś się dzieje za twoimi plecami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet takie powiedzenie - "wylać na kogoś kubeł zimnej wody". Wiesz, co ono oznacza? To nie był wprawdzie zaraz cały kubeł, ale generalnie sens został zachowany. Pozdrawiam

 

[ Dodano: 2005-12-09, 21:08 ]

P.S. Sens w kontekście Twojej byłej przyjaciółki, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam dziwny sen. Stoję nad rzeką z bliskimi mi ludźmi, zaczynamy przechodzić, aż nagle rzeka ciemnieje i robi się niespokojna. Przekraczamy ją i nagle moja przyjaciółka zostaje porwana przez rwącą rzekę , ale udaje mi się ją złapać, jednak sama zostaję porwana przez ten prąd i tonę, oddalam się od nich, ale widzę że oni przechodzą na drugą stronę rzeki, udaje im się....co mam o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trapią Cię jakieś lęki prawdopodobnie,osłabienie sił witalnych,przeciążenie obowiązkami które ktoś nakłada na twoje barki z którymi sama nie możesz sobie poradzić,niespokojna woda odzwierciedla przeciwności, niespokojny czas, w jakim się obecnie znajdujesz,jakieś nieprzyjemności,niebezpieczeństwo(?).Może za dużo z siebie dajesz,za dużo od siebie wymagasz?Podanie komuś ręki przynosi na myśl przebaczenie,oddanie,przyjaźń.Może czujesz się nieco osamotniona bo akurat jesteś w konflikcie ze swoim środowiskiem(?)Nie działaj na własną rękę tam gdzie jest to wymagane lecz dąż do współpracy no i postaraj się odpocząć.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło się mojej mamie że moj świętej pamięci brat topił się w jeziorze w którym dużo osob się kompało. I uratowali go jacyś ratownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olcia :)

Właśnie dzisiaj śniły mi się pieniądze :cry: Tzn same żółciaki te najdrobniejsze i zawsze się z rana z kimś kłóce w domu gdy to mi się śniło...jestem ciekawa czy ma to jakieś powiązania :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość - Ten sen może być związany z chorobą umysłową ( nie Twojej mamy! ), ale nie chcę tutaj o tym pisać. Jeżeli coś w tym jest, skontaktuj się ze mną w prywatnej poczcie.

Olcia - raczej nie chcesz poznać interpretacji tego snu wg Freuda... a ja uważam, że te "kłapaki" są Twoim symbolem indywidualnym i skoro zauważyłaś takie powiązanie, to coś w tym z pewnością jest.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Śniła mi się rzeczka, ktora płynie za moim domem. Strasznie się jej bałam a właściwie czegoś co w niej pływało, jekieś zwierzę trudne do określenia (taki niby szczur). Woda była brudna i przerażała mnie. Ja nie wiem dlaczego stałam nad tą rzeczką i powinnam do niej wejść to było bardzo ważne ale nie mogłam się zdecydować. Prawdopodobnie miałam tam kogoś lub czegoś szukać. Ogólnie sen był straszny i rano czułam niepokój. Kilka dni wcześniej mojej siostrze, która jest za granicą też śniła się woda (brudna), dzwoniła do mnie po tym śnie pytają się czy wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudna woda oznacza niejasną sytuację, taką nieprzewidywalną. Nie chcesz się w to angażować, ale raczej będziesz musiała poszukać rozwiązania. W związku z tym, że siostra śniła podobny motyw, zawężyłabym aspekt do spraw rodzinnych, ewentualnie takich, które dotyczą Ciebie i ją jednocześnie. Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2005-12-25, 13:35 ]

P.S. Mam prośbę, zanim zdecydujesz się na dodanie kolejnego tematu ( a mam nadzieję, że zamierzasz nas częściej odwiedzać ), sprawdź czy takowy już nie istnieje na stronach tego forum... i tam dopisz swój sen. W tym momencie ja go przenoszę do "Wody". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wieżowce

Snilo mi sie, ze tanczylam w wodzie, a wokol mnie byly nowojorskie wiezowce mialy raczki i pluskaly...:(( jestem prezrazona..:/ co znacza budynki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze powiedz jakie uczucia towarzyszyly tem jak tanczylas balas sie?? a moze bylas wesola... bo niewiele powiedzialas co mozna zinterpretowac

 

sam widok drapacza chmur oznacza bogactwo niekoniecznie materialne,

samotny taniec ilustruje twoje wewnętrzne relacje z twoim drugim ja, taniec z partnerem lub partnerką odnosi się do sfery erotycznej...

 

stan wody odzwierciedla stan twojej duszy opowiedz wiecej o tej wodzie jak mozesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marchewka

Śniło mi się, ze stalam w wodzie z innymi ludźmi ze studiów,woda była w budynku uczelni, pod wodą leżały zwłoki, na których koles(wykładowca) pokazywał nam męskie narządy płciowe, to tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AniuLLka

mój sEn był strasznyyy... słuchajcie... jestem na wojnie(nie wiem jakiej) i jestem w wojskach, które są pod ostrzałem. Przemieszczemy się z miejscas na miejsce i nagle jakiś chłopak zawołał mnie do dziwnego pomieszczenia coś jakby komórka i na podłoży był piasek. W środku było nas 4 w tym ja jako jedna dziewczyna. Tylko modliłam się żeby nas nie zauważyli. w pewnym momencie widze jak jakiś żołnerz prowadzi moją kumpele z gimnazjum na rozstrzelanie=( masakra....Potem dzieci zaczęły wybiegać ze szkoły tylko dziwne to było, ponieważ miały dredy i wszystkie czarne plecaki. Jeden chłopak co był z nami w tej komórce chciał wyjść i zauważyli jak się wydostawał.... i patrzymy a tu jeden z żołnierzy kieruje się w naszą stronę. Wszedł i powiedział, że zginiemy odpalił puszke z czymś w środku, ale nie udało mu się rozpalić. Zaczęłam błagać go żeby nas nie zabijał, płakałam...ale nic nie pomogło odpalił kolejną i powiedział, że to nie wszystko i teraz nagorsze: dodał do tej palącej puszki śmierdzący gaz i po chwili umarłam od zaczadzenia=( i się obudziłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchewka - może kierunek studiów, czy wiedza, którą na nich zdobywasz, rozmijają się z Twoimi oczekiwaniami? Chociaż nie jestem w 100% pewna. Pytanie pomocnicze - na którym roku studiów jesteś?

Aniullka - odpowiedź masz w postach Wojna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam sen jaki zrobił na mnie ostatnio niesamowite wrażenie.

 

Wchodze do mieszkania w bloku które było na 1-piętrze .

W salonie widze rozebraną podłoge ale nie całkowicie tylko kawałek.

pytam właściciela czego chce ode mnie .

Mówi mi że dobrze mi zapłaci jeśli rozbiore tę podloge do końca .

Zgadzam się na jego propozycje jednak z pewnymi obawami , widze że właściciel jest jakiś dziwny . Mówi mi że nikomu jeszcze nie udało sie jej rozebrać całkowicie że to co jest pod nią jest przerażające i dziwne .

Kłade sie na podłoge i czołgam sie do otworu w niej . Dotyka mnie przerażające zimno .

Moim oczom ukazuje się ogromna przestrzeń , lodowiec , zamarznięty statek , widze wode , głębie . zaczynam rozbierać podłoge strach jest coraz wiekszy i ta niesamowita przestrzeń ........ i wtedy sie obudziłem . :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natka:D

Niemartw sie ja też mam powalone sny :mrgreen:

A twój sen mógł oznaczać, że spotka cie jakis pech na lodowisku, albo na basenie tej zimy.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu chłopakowi przyśnił się bardzo intrygujący sen- oboje zastanawiamy się co może oznaczać.

Sen wyglądał następująco- Jestem w basenie,widze matkę z dzieckiem, gdynagle pojawia się ogromny wąż i połyka dziecko. Nie wiem co robić. Wychodzę z wody i odchodzę.

 

Proszę ,pomóżcie nam zinterpretować ten sen.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... woda w basenie oznacza stan twojej duszy... przebywajac w wodzie to tak jakby cale wydarzenie odbylo sie w srodku ciebie... (poszukaj pod haslem bodajze woda w senniku) sam symbol dziecka oznacza opuszczenie przez ukochanego polykajacy waz oznacza zazegnanie problemu (podejrzewam ze ostatnio mieliscie powazny kryzys w zwiazku lub tez ma nadejsc) symbol matki zas oznacza powodzenie...

 

czyli podsumowujac wasz zwiazek jest przed/ w trakcie/po ciezkim kryzysie ktory zostanie zazegnany z calkowitym powodzeniem... w wodzie mozecie sie doszukiwac powodow waszej klotni dlatego opisz jaka byla ta woda a samo wyjscie z wody oznacza ze pozbedziesz sie tego co powoduje napiecia miedzy wami (cecha charakteru lub przyzwyczajenie)

 

mam prosbe opisz jakie uczucia towarzyszyly podczas tego snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za szybką odpowiedź i pomoc w interpertacji- sprawdziliśmy co oznacza woda- w śnie była przejrzysta i czysta co oznacza pomyślność i korzyści.

 

a co do odczuć towarzyszących w śnie- to przede wszystkim lęk i strach przed tym ogromnym wężem,a juz szczególnie duży strach pojawił się po połknięciu dziecka. Zapomniałam w pierwszym poście napisac,że po połknięciu wąz wypełzł z wody a osoba śniąca,mimo strachu, podążyła za nim,żeby zobaczyć dokąd podąży 'potwór". wtedy sen się skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie poszedl sobie potwor to juz chyba wynikalo z ciekawosci sniacego :) ale milo mi ze moglem pomoc i pamietajcie ze sny sa ostrzezeniem o tym co moze sie stac dlatego mozna czasem zapobiec niektorym rzeczom... pozdr. i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! od kilku lat w moim śnie pojawia się morze.

Stoje sobie koło mojego domu ( w pobliżu nie ma żadnego morza...I nagle zewsząd zaczyna napływac woda, tak jakby wielka fala, która zaczyna się zblizać...

Ten sen pojawia sie co jakiś czas. Co to morze oznaczać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość moniacz

osatnie śniło mi sie że byłam w Egipicie (nigdy tam nie byłam więc nie wiem czy to napewno był Egipt :wink: ) z rodziną. moja siostra mama i ojciec siedzieli na pomoście, do którego chciałam dopłynąć. zamist tego wskoczyałm do wody. zanużyłam ise cała i widziałam piękniuche i zarazem dziwne ryby. za mną wskoczyła moja mama. cóż mogło to znaczyć?

dodam że ostatnio były sprzeczki w rodzinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sniła mi się wielka, wzburzona woda i spienione gigantyczne fale(czysta). Chodził po niej ogromny niedżwiedż, który depcząc niszczył znajdujący się na niej duży budynek, przypominający zakład, fabrykę. Ja i znajomi próbowaliśmy się ratować wraz z dziećmi przemieszczając się do miejsc mniej zalanych. Momentami widziałam tą sytuację z daleka, znajdując się również w wodzie. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawa co oznacza...BASEN? Pływanie w nim. Oraz co oznacza wielki huragan, katostrafa przed którą się chowam. Jak ktos umie to wyjaśnic prosze odpisać! Dziekuje.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plywanie w basenie oznacza ze spotka cie cos przyjemnego, a huragan oznacza ze zgraza tobie jakies niebezpieczenstwo i powinnas zachowac spora ostroznosc w podejmowaniu decyzji... ale dzieki umiejtnosci przewidywania zagrozen unikniesz jej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maria

witajcie! mam od jakiegos miesiaca powtarzajacy sie sen. śni mi się, że jestem na basenie, sa ludzie oprócz mnie, pływam, póżniej idę do dużej szatni po metalowych schodach na górę, z powrotem wracam na basen, nieraz juz nie ma ludzi i okazuje się że zamykają basen, jest tam ciepło. po basenie znajduję się w sali gimnastycznej i jest mecz piłki koszykowej lub siatkowej w którym zazwyczaj biorę udział ale nie zawsze, nieraz siedzę na ławce i się tylko przyglądam. jeśli gram lub pływam to wygrywam. sen ten powraca do mnie średnio 2-3 razy w tygodniu. proszę o interpretację, zaczyna mnie to męczyć. dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kornelia

Miałam dziwny sen. Wraz z moim chłopakiem mi jeszcze jakąś dziewczyną pływaliśmy na czymś... hm.. to wyglądało jak jakiś słup. Złapali nas jacyś "gangsterzy" i wzięli na swój statek jako więzniów. Ich przywódca powiedział, że mam nałożyć kapcie, a ja powiedziałam, że nie mam to dał mi swoje... Później przynieśli mase prezentów i mieliśmy sobie wybrać co chcemy.. Uciekliśmy stamtąd płynąc wpław pod wodą. Później znalazłam się z moim chłopakiem w jakiejś pięknej kajucie, tyle, że ja chowałam się w szafie a on leżał z jakąś dziewczyną... O co w tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może oznaczać sen w którym obok siebie są rzeka i morze. Śniło mi sie ostatniej nocy, że jestem u mojej babci na wsi i wyglądam przez okno . Po prawej widzę wzburzone morze, ale o czystej niebieskiej wodzie z dużą ilością piany. Po lewej rzekę w betonowym korycie też wzburzoną, ale też o czystej wodzie . Po betonowych tarasach spacerowali ludzie i podziwiali to zjawisko nie były to tłumy, ale dość duże ilości spacerowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sen ma zdecydowanie złe znaczenie, a własciwie to ostrzegawcze. Morze z prawej strony mówi nam o nadciągającym czymś nowym w życiu. Rzeka natomiast symbolizuje przeszkodę w ważnym punkcie w Twoim życiu. Wzburzone morze i rzeka oznaczają ciężką walkę przed Tobą oraz to, że masz prawdopodobnie złe zamierzenia względem pewnej osoby. Ogólnie mówiąc stan wody odzwierciedla stan Twojej duszy.... Zapewne czujesz sie niepewnie w obecnej sytuacji życiowej i przeżywasz kłopoty dnia codziennego. Całkiem prawdopodobne jest, że jeśli masz życie zawodowe to zaczniesz lub już masz w tej sferze kłopoty. Okno w tym przypadku symbolizje złudne nadzieje i daremne oczekiwania... :( Ludzie stojący na brzegu oznaczaja niestety zahamowania w jakimś przedsięwzięciu... Przykro mi i życzę powodzenia w tych trudnych chwilach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anieszka - pamiętaj, że woda w obu przypadkach jest czysta - skąd pomysł o złych zamiarach? Są tutaj oczywiście jakies rozterki emocjonalne, ale nie widzę symboliki nadejścia "ciężkich czasów". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega (nie znamy się osobiście, znam tylko jego imię i adres skrzynki) napisał mi w e-mailu, że śniłam mu się. Opowiadałam mu o oceanie. Nic więcej na ten temat nie powiedział...Jestem ciekawa co to mogło znaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eiza - wszytsko zależy od tego, z czym Twojemu koledze kojarzy się ocean, tak na "pierwszy rzut oka". Zapytaj go o to, wówczas będziesz wiedziała z jakimi cechami on kojarzy Ciebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dzisaj, że byłem na plaży omacha ibyłem desantoway. Pamiętam, że bałem sie o życie i trudno mi było wybiec z wody i dobiec do okopów i drutów kolczastych. Pamiętam bardzo dużo piachu, niebo w pewien sposób wyrażało atmosferę na wojnie. Jasne nie było. Dobiegłem do okopów i zobaczyłem, że do drutów jest głęboki dół. W dole było pełno egipskich piramid. W drucie widziałem dziure i miałem nią przebiec. Dalej za ta dziura widzialem jakis tunel jakby brame do czegos. Bardzo chcialem tam pojsc. Wtedy od boku z jakiegos bunkra wyskoczyli niemcy i zaczeli we mnie strzelac. Cos im nie szlobo wogole nie trafiali. Ja trafialem, ale zdazalo mi sie nie trafic tylko chyba pare razy. Nie wielu było ze mna zołnierzy, nawet byłem chyba sam. Sen dosyc ciekawy i powiem, że mnie zaskoczył.

 

Prosze o pomoc, bo sam jestem ciekawy co wyjdzie z tego dziwactwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałam ten temat już jakiś czas temu, potem była przerwa modernizacyjna i teraz wsiąkło... Więc napiszę jeszcze raz, bo zależy mi na jego przetłumaczeniu.

 

Kolega napisał mi w e-mailu, że przyśniłam mu się. Opowiadałam mu o oceanie. Nic wiecej na ten temat nie zdradził. Pragnę podkreślić, że kolegi nie znam osobiście, on mnie też nie. Znam tylko jego imię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na ten post została udzielona w momencie, gdy go po raz pierwszy napisałaś. Skorzystaj z opcji - zobacz swoje posty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc w interpretacji snu. Rzadko miewam sny, a nawet jak mam, to zazwyczaj ich nie pamietam. Ten byl jednak bardzo wyrazny i obudzil mnie w nocy.

Spotkalam sie z moja rodzina - ojcem i babcia, rozmawialismy chwile, powiedzialam, ze gdzies jade (nie wiem gdzie). Zasadniczo bardziej plyne, niz jade, poniewaz ulice byly rzekami - plywalismy, nie chodzilismy po nich (to bylo w znanej mi miejscowosci - mieszka tam wlasnie moja babcia). Gdy poplynelam w swoja strone, nagle z naprzeciwka nadjechal samochod - probowalam zanurkowac, by przejechal nade mna - pamietam to uczucie, jednak bylo juz za pozno i poczulam w nogach niesamowity zar i bol - zrozumialam, ze zginelam. I sie obudzilam.

Naprawde zdziwil mnie ten sen, poniewaz, jak powiedzialam, prawie nigdy nie pamietam o czym snilam. Jednak jak dzisiaj sie obudzilam, mialam jakies dziwne uczucie, ze to nie pierwszy raz, gdy snie o ulicach z wody...

Bede wdzieczna za pomoc w interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiuleczka - woda zazwyczaj oznacza tkwiące w nas emocje. To że płyniesz, wyraża kierowanie się właśnie nimi w swoim życiu, a nie np. "racjonalnym rozsądkiem". Przypuszczam, że zawiodłaś się mocno na swojej intuicji. Wyszło inaczej, niż czułaś. To zachwiało wiarą w nią. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo dziekuje za interpretacje, jednak najbardziej w tym snie niepokoi mnie moja wlasna smierc.. to jak widzialam, ze nadchodzi, probowalam przed nia uciec, ale nie udalo mi sie.. co to oznacza? czulam jak "umieralam" tak silnie, ze az sie obudzilam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiuleczka - to co już napisałam wcześniej, śmierć oznacza zmianę, która zaszła w Tobie na podst. tego doświadczenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o interpretację snu. w środku miasta(w którym z rodziną spędzałam ferie) były solidne kamienne schody po których wchodziłam w górę. po drodze zobaczyłam dwa jajka jedno podniosłam a potem zobaczyłam jeszcze jedno leżące. za chwilę schodziłam tymi samymi schodami w dół ale z drugiej strony. schody zanurzały się do wody. zeby przejść na ląd trzeba było pokonać wodę wydawało mi się że jest płytko ale kiedy tam weszłam coś chwyciło mnie za nogi bardzo mocno i szrpnęło w dół wciągając mnie szybko pod wodę(zimna, ciemna, lekko mętnawa) otworzyłam w wodzie oczy i zobaczyłam że to mężczyzna (wiedziałam że to kelner z ośrodka w którym mieszkaliśmy) póścił mnie przy dnie a ja chciałam szybko wypłynąć bo brakowało mi powietrza ale nie zdążyłam zachłysnęłam się wodą ale oddychałam dalej chociaż miałam świadomość że nie powinnam. potem wróciłam do ośrodka mój mąż zmywał podłogę a dzieci czekały na korytarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śnił mi się ostatnio dziwny sen...z morza czerwonego płynęła wielka rzeka mętnej, brudnej wody.Woda była gorąca, nad rzeką był most a po moście ciągnął wóz czerwony koń....słyszałam,że taki sen to się śni na chorobę.Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałam nad ranem dziwny sen. Wracam skądś jakby łódką z grupą znajomych czy jakiś ludzi( to nie było jasne). Jesteśmy już blisko brzeg. To tak jakbym była jeszcze dzieckiem i na brzegu czeka na mnie tata ( nie żyje od 8 lat, bardzo go kochałam i byliśmy sobie bardzo bliscy). Kiedy już jesteśmy blisko nie mogę doczeka się spotkania i wyskakuję z tej łódki. Biegnę przez wodę która sięga mi powyżej kolan w stronę ojca który uśmiechnięty rozppściera ramiona w ktore mam za chwilę wbiec a może nawet wbiegam (to tez jest niejasne). Widzę tylko jego radosną twarz i wiem że biegnę do niego przez wodę. Nie czuję czy jest zimna czy nie. To nie ma znaczenia. Chcę jak najszybciej znależ się w ramionach ojca. Co to znaczy? Pomóżcie -jestem nowa i zielona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ostatniej nocy przyśnił mi sie dziwny sen mianowicie płynełam łódką , byla ona 6-osobowa i wykonana z drewna , ja siedzialam na samym "czubku" bo nie bylo juz miejsc siedzących i płynełam tyłem do przodu ,wszedzie bylo duzo zieleni, potem zeszłam z łodzi bo był piaskowy uskok i płytka woda w której pływały węże ale nie kąsały mnie , starałam sie je omijac bo bylam troszke wystraszona lecz one nic mi nie robiły, woda w ktorej pływały byla czysta i przejrzysta widac bylo dokladnie jak weze wyplywają z piaskowego dna , nastepnie jechałam samochodem z kolezanka na tylnim siedzeniu i na drodze byla ogromna plama krwi , swiezej - jak po wypadku , byla ona bardzo czerwona .... co moze oznaczac ten sen ?? , ja jestem spod znaku Węża według chinskiego horoskopu (nie wiem czy to ma jakies znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze moja kolezanka z pracy szorowala podloge w kuchni ale wody bylo znacznie wiecej niz do scierania podlogi woda siegala do kostek i byla bardzo czysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego faktu dokladnie nie pamiętam,Wydaje mi się że tak. A co jeśli tak, aco jeśli nie? Dzięki za zainteresowanie. Czekam z niecierpliwością na jakąś podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że jednak nie, bo wówczas z pewnością byś o tym pamiętała - tak jak o wcześniejszym przebiegu snu. I to rozwiązanie jest lepsze, bo wyraża potrzebę wsparcia bliskiej osoby. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wiadomosc. Ciągle mnie jednak nurtuje tez druga opcja- ta jak rozumiem gorsz czyli co mialby oznaczac ten sen gdybysmy jednak padli sobie w ramiona. Pytam bo w ciagu dwoch dni po tym śnie wydarzyło sie kilka dosc waznych rzeczy a kiedys pewna astrolog sugerowała mi ze moje sny moga miec charakter proroczy i powinnam zaczac je analizowac zeby z czasem kojarzyc ich tresc z nastepujacymi po nich wydarzeniami. Moze to by mi pomogło w odczytywaniu symboliki. Mam wrazenie ze ten sen nie był przypadkowy tylko nie wiem ktore z tych zdarzen mogł zwiastowac. Bede wdzieczna za ewentualne wskazowki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem inaczej - przypuszczam, że i tak śniłaś symboliką indywidualną... w związku z tym padnięcie sobie w ramiona mogłoby oznaczać otrzymanie wsparcia, czyli zaspokojenie tej potrzeby, o której mówiłam wcześniej.

W sensie uniwersalnym tłumaczenie snu wyglądałoby następująco: Ty i Ojciec, a pomiędzy wami Woda - czyli przejście z jednego świata do drugiego. Stąd opinia, że nie sądzę, abyście we śnie się spotkali w objęciach.

Jeżeli chcesz, abyśmy coś jeszcze na ten temat "pogłówkowały", opisz proszę wydarzenia, które miały miejsce w rzeczywistości. Może uda nam się przypisać symbole pod odpowiednie fakty - poznasz wówczas "bazę danych", którą operuje Twoja podświadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Szedłem plażą, brzegiem rzeki.Było upalne lato, jasno świeciło słońce, a niebo było bardzo błękitne. Woda w rzece była czysta, wyjątkowo przejrzysta. doskonale widziałem dno. Nagle zorientowałem się że nie idę sam, że jest ktoś obok mnie. I wtedy poczułem jakiś dziwny spokój. Wiedziałem ze ta osoba która idzie ze mna ma wielka madrość i dobroć i ze nie muszę się niczego obawiać. Szliśmy tak chwilę,, kiedy nagle zauważyłem,że nie widze już dna rzeki. Pod moimi stopami była ciemna, głęboka woda. Wtedy spod samego brzegu, wypłynęła ogromna ryba i wolno odpłyneła daleko z nurtem rzeki. Widziałem ja chwile jak majestatycznie porusza ogonem i znika w końcu w oddali pomiedzy polyskującymi falami. Wtedy usłyszałem głos "Mędrca": " Widzisz?. Największe ryby kryją się w ciemnej wodzie tuż u twoich stóp"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedłem plażą, brzegiem rzeki.Było upalne lato, jasno świeciło słońce, a niebo było bardzo błękitne. Woda w rzece była czysta, wyjątkowo przejrzysta. doskonale widziałem dno. Nagle zorientowałem się że nie idę sam, że jest ktoś obok mnie. I wtedy poczułem jakiś dziwny spokój. Wiedziałem ze ta osoba która idzie ze mna ma wielka madrość i dobroć i ze nie muszę się niczego obawiać. Szliśmy tak chwilę,, kiedy nagle zauważyłem,że nie widze już dna rzeki. Pod moimi stopami była ciemna, głęboka woda. Wtedy spod samego brzegu, wypłynęła ogromna ryba i wolno odpłyneła daleko z nurtem rzeki. Widziałem ja chwile jak majestatycznie porusza ogonem i znika w końcu w oddali pomiedzy polyskującymi falami. Wtedy usłyszałem głos "Mędrca": " Widzisz?. Największe ryby kryją się w ciemnej wodzie tuż u twoich stóp"
- piękny sen, z pozytywnym i kojącym przesłaniem. Wiesz, co chciał powiedzieć Mędrzec? Największe wartości tkwią w Twoim wnętrzu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Rita za odpowiedż długo myślałam o moich emocjach i dlatego odpisuje dopiero teraz...:) ostatnio rzeczywiscie sa rozchwiane i ciągle wybucham bez powodu..może to dlatego mam takie dziwne sny...:)pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o interpretację snu: z wody w wannie nagle zaczęła rosnąć piana z której wyłoniła się czarna rękawica, a następnie wyskoczyło z tej piany "coś" niewidzialnego (jedynie po powietrzu można było zauważyć że to coś się porusza, czasmi przypominało to kształtem zarys kotka, jednak cały czas było niewidoczne) co zaczęło uciekać a ja usiłuje to złapać???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gonisz teraz w zyciu za czymś, moze masz postawiony jakiś cel do zdobycia, którego wartości tak naprawde nie znasz.Być może on nie jest wart Twoich wysiłków, ale z drugiej strony może Ci on przynieść wiele radości.Zastanów się do czego tak naprawdę dążysz teraz w życiu, co chcesz osiągnąć.

Pozdrawiam;Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ostatnio śniło mi się, że dom w którym mieszkam zalewa woda, a ja próbuje coś z tym zrobić.Woda wylewała się z popękanych rur a ja próbowałem to zatrzymać, podstawiałem jakieś wiadra żeby zbierać wodę.Niestety poziom wody bardzo szybko sie podnosił i zalewał cały dom.

Zazwyczaj nie interpretuję swojch snów, ale tego dnia gdy sie obudziłem miałem niesamowite wrażenie, że ten sen coś znaczy.Poprzedniego dnia miałem poważną sprzeczkę z narzeczoną, chociez nie wiem czy to ma jakies znaczenie w tym przypadku.

Pozdrawiam i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ostatnio śniło mi się, że dom w którym mieszkam zalewa woda, a ja próbuje coś z tym zrobić.Woda wylewała się z popękanych rur a ja próbowałem to zatrzymać, podstawiałem jakieś wiadra żeby zbierać wodę.Niestety poziom wody bardzo szybko sie podnosił i zalewał cały dom.
- owszem, ma znaczenie w tym sensie. Zalewająca woda oznacza negatywne emocje, jakieś niezałatwione i niedomówione sprawy, żale ( być może z przeszłosci ), które znalazły ujście właśnie w tym momencie. Co ważne, radzisz sobie z tym problemem tak sobie... a raczej w ogóle... ale widać dobre chęci z Twojej strony. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej bratowej snilo się, że jej 3-letni synek topi sie w stawie, ona wskoczyla do wody, zeby go ratowac, zlapala dziecko i szybko oddala go jego ojcu, ktory stal na brzegu. Niestety sama się utopila. Co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom, to dobry sen, który po pierwsze świadczy o wielkim przywiązaniu i miłości, a po drugie mówi o tym, ze wysilki zostaną wynagrodzone, osoba śniąca zostanie zauwazona i doceniona. Pozdr. A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment kiedy zalewa nas woda, kiedy na przykład toniemy - to inaczej moment kiedy "zalewają nas wody podświadomości". Na podstawie snu mam wrażenie, że matka dziecka bardzo się o dziecko martwi, ale, że jest to szalenie emocjonalne, a w efekcie dla niej samej może być destrukcyjne (utopiła się). Przy tym oddaje dziecko jego ojcu, który STOI NA BRZEGU - a zatem ma pod nogami ląd stały - inaczej - ojciec jest stabilny emocjonalnie.

 

Sen jest odwzierciedleniem stanu psychicznego matki dziecka i sugeruje większy spokój w opiece nad nim.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o interpretację snu.Wlaściwie to są dwa powtarzające się elementy-woda o góry.Czasami lączą sie w jednym śnie a czasami występują osobno.Góry,wedrówka,wspinaczka,narty,różne...Mile uczucia Woda....Przerażenie,strach do momentu zanim nie cacznę plywać(ocean,jezioro,pokoj pelen wody).Odczuwam wtedy niesamowite uczucie jakbym fruwala.Proszę o interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góry, wspinaczka, schody itp. - rozwój, zdobywanie określonych celów...

Umiejętność pływania - umiejętność radzenia sobie w życiu.

To niesamowite uczucie to satysfakcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!!! Mialam dzisiaj dziwny sen. Prosze Was napiszcie co o tym mylicie. A więc snilo mi sie, że ide z jakimiś dwoma facetami i szła z nami jakaś dziewczyna, szliśmy do jakiejś rudery w lesie i ci dwaj zaczęli tę dziewczynę bić, nie wiem czemu. Ja mówiłam żeby przestali, bo ją zabiją, ale sama się bałam, więc nie protestowałam zbytnio. I potem już wspólnie postanowiliśmy tzn. ja i tamci dwaj, że wynajmiemy kogoś kto tę dziewczynę dobije i tak zrobiliśmy. Była to osoba z mojej szkoły. A potem ja znalazłam sie w szatni szkolnej, bylo tam pełno wody, tak że nie dalo sie chodzić. W tej wodzie pływało cialo człowieka, może tej dziewczyny, nie wiem. Głowa była osobno, a tłuw osobno. Woda była mętna. WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM KTORZY ODPOWIEDZA!!!!!! :wink::wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tyle ze jezeli ta woda byla metna to czekaja cie przeszkody.. moze masz poprostu uwazac na siebie zeby cos cie nie stalo.. lub komus z twoich bliskich.. no niewiem moze masz uwazac na facetow ktorych spotkasz w najblizszym czasie. tak byl to odebrala. ale czy dobrze to nie wiem... jezeli wiesz co moze moj sen oznacza to napisz.

 

[ Dodano: 2006-04-21, 23:38 ]

dzieki za pomoc ale widzisz sama ze inni to nie bardzo odpisuja! tobie tez jak narazie nikt nie odpisal ciekawe czemu? inni maja po wiecej odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...