Skocz do zawartości

Sen o ruinach w lesie, tajemniczej kobiecie i wilku


Gość Shade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosił bym o pomoc w wytłumaczeniu snu. Oto co dzisiaj mi się przysniło.

 

Poczatku snu nie pamiętam wiec skupie się na odtwożeniu od pewnego momentu, który zapamietałem. Śniło mi się, że rozmawiałem z pewną kobietą o budowie domu (atrakcyjna brunetka, twarzy nie pamietam). Wybrałem się z tą kobietą na obszar lasu gdzie chciałem zbudowac dom. Ale stały tam już ruiny budynku z materiału podobnego do marmuru. Gdy zapytałem czy mógłbym wykorzystać ów budulec ona powiedziała, że te ruiny należą do mnie i ta działka jest miejscem gdzie juz kiedyś byłem i to jest pozostałośc po mnie o czym nie pamiętam. Wyjasniła mi też kilka kwesti, których nie pamietałem (to co mówiła pierwszy raz słyszałem - treści nie pamietam). Ponieważ ta kobieta mi się bardzo podobała zaproponowałem jej wspólna przyszłość a ona się chetnie na to zgodziła :) Więc zaczeliśmy iść wśród zieleni i rozmawiać aż doszliśmy do tych ruin. Gdy zaczeła się rozmowa o dziecku nagle koło ściany pojawiła się wilcza nora z której wyskoczył wilk. Kazałem kobiecie uciekać w jedną strone w las, sam zaś odciagałem od niej wilka. Również pojawił się strumień pod ścianą, czysty przezroczysty. Więc gdy wilk biegł za mną przeskoczyłem ów strumień. Wtedy dostrzegłem, że ta tajemnicza brunetka stoi niedaleko ruin, więc kazałem jej uciekać i powiedziałem coś w stylu "o mnie się nie martw, sobie poradze, uciekaj, odciągne wilka". W tym momęcie wilk chciał za mną skoćzyc na drugi brzeg strumienia i co dziwne nie mógł go przeskoczyć. Spadał zawsze do koryta strumyka a gdy próbował wyjść na moja strone ja go spychałem nogą spowrotem w dół. I znów pojawił się we śnie kolejny tajemniczy element, mianowicie wilk odszedł w kąt, z którego wypływał strumień a ja nagle wziołem dywan (nagle sie pojawił, z nikąd) i zaszedłem wilka od tyłu, powoli a gdy się juz zbliżyłem, owinełem wilka tym dywanem (złapałem go) i nie chciałem go krzywdzić wyszedłem ze strumienia niosąc wilka owiniętego dywanem, podszedłem do nory, z której wyskoczył... i się obudziłem

 

Czy mógłby ktoś życzliwy mi wyjaśnić co tak naprawdę mój dzisiejszy sen oznacza? Senniki dostępnę w internecię operują tylko hasłami lecz żadne z nich nie opisuję hasła w podobny sposób jakie widziałem we śnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...