Skocz do zawartości

Pies i potwory


kociara1star

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wyjazdu za granicę miałam dziwny sen .

 

 

Szłam wąsko dróżką w lesie . Była noc . Nagle z krzaków wyłonił się owczarek niemiecki . Na początku strasznie się bałam i byłam gotowa do ucieczki , ale później się okazało , że pies jest niegroźny . Głaskałam go i nagle z krzaków wyskoczyły potwory . Nie były duże , ale dość silne żeby mnie zabić . Pies mnie bronił i jeden potwór zaczął wgryzać mu się w szyję . Było mi strasznie szkoda owczarka .. Nagle zmieniłam się w czarną panterę (moje totemiczne zwierzę) i zaczęłam z całej siły gryźć potwora i odciągać od psa . Z trudnością mi się udało , ale owczarek był bardzo słaby i bałam się , że umrze .. Czułam nienawiść do stworów za to co zrobiły psu ..

 

I koniec . Bardzo proszę o interpretację . ważne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to takie ważne? No nie wiem ;) Tu jest tylko napisane, że w chwili gdy będziesz bardzo chciała pomóc komuś, nawet obcemu, kto bardzo chciał pomóc tobie i okazał Ci serce... Będziesz zdolna do nadludzkich czynów i przełamiesz własny strach, uprzedzenia i takie tam.

Szczerze? Zwykle wole nie wygłaszać osobistych opinii, ale tym razem to zwyczajnie informacja, że masz niespożyty potencjał, choć już Ci znany. Użyjesz go w słusznej sprawie, choć może o drobinę za późno. Nic nadzwyczajnego. Właściwie to zastanawiam się, jakie masz mniemanie o sobie, że dostajesz informacje o tym, że na prawdę możesz coś zmienić i poważnie podziałać. Więcej wiary i zdecydowania. A rannego do weterynarza i przyłóż mu jałowy opatrunek do rany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...