Jump to content

impreza włosy brak toalety

Inez7917
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że tam gdzie mieszka moja koleżanka Angelika przeprowadziła się moja kumpela z klasy Kasia. I robiła imprezę urodzinową, chciałam iść do toalety już otworzyłam drzwi a Kasia do mnie, że jeszcze nie mają sedesu bo robią remont. Powiedziałam, że okej i siedziałam u niej jeszcze chwilę, ale potem chciałam wrócić do swojego domu i ubierałam się na korytarzu gdy z pokoju zaczęli wychodzić wszyscy ludzie z naszej klasy. Zdziwiłam się bo przed chwilą było parę koleżanek. I nagle pełno włosów i kurzu zaczęło się do mnie przyczepiać i nie umiałam tego ściągnąć. Wtedy się obudziłam.

Guest winteer

A co sie dzieje między Tobą a najomymi, z właszcza z Kasią?

To że przyczepił się do Ciebie kurz - możliwe że o jakieś dawne "zakurzone" zaszłosci chodzi.. albo (nie wiedzieć czemu) pomyślałam o plotkach na Twój temat.

No i motyw skończonej imprezy nie jest bez znaczenia - to ja koniec przyjaźni, koleżeństwa, "już się razem nie bawimy bo zmieniam lokal, imprezę i towarzystwo"

Czasem sanitariaty jak i cała łazienka mogą odnościć sie do procesu oczyszczania np. emocjonalnego (bo normatnie w łazience oczyszczamy się z brudu na skórze.. a sedes - pozbywaniu się tego co zbędne i szkodliwe (we śnie go zabrakło_

Hmm... między mną a znajomymi z klasy nie dzieje się nic szczególnego. Kasię lubię, jednak nie jesteśmy szczególnie blisko, jest zwykłą koleżanką. Co do plotek na mój temat to nic mi o tym nie wiadomo. Z końcem imprezy może chodzić o to, że w tym roku pożegnam się z moją klasą ; ( Co do braku ''pozbywania się tego, że zbędne i szkodliwe'' to nie wiem jak to tutaj zinterpretować...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Witam. Miałam dziś bardzo dziwny sen, dawno mi się takie 'bzdury' nie śniły, ale z drugiej strony mam wrażenie, że może to coś oznaczać.

Ogólnie cała akcja działa się w takim świecie z przyszłości jakby, bo było w nim wiele futurystycznych budynków, ale ogólnie miasto bardzo betonowe, mało zieleni.

Śnił mi się taki mój 'prawie chłopak', tyle, że wyglądał on jak... diabeł. Miał ciemnoczerwoną skórę, krótkie rogi... Nie był diabłem, ale chyba pół demonem, sama nie wiem.
      No i ten chłopak miał do wypełnienia w tym świecie jakąś misję, ale potrzebował do niej mnie, ponieważ, ja byłam jakąś wybranką, jako jedyna miałam jakieś tam klucze do czegoś i też do końca nie byłam człowiekiem, ale wyglądałam w miarę normalnie jak ja.

No i on mnie odnalazł, jakoś się zgadaliśmy i dogadaliśmy, że zrobię to co on potrzebuje zrobić w tym świecie, że mu pomogę. Nie była to praca na 1 dzień, ale na kilka. Codziennie chodziłam gdzieś coś robić w związku z tym i widywać się z nim porozmawiać, czy coś.
      W końcu 5ego dnia nadszedł ostatni dzień tej mojej pracy, zrobiłam to co miałam zrobić i w związku z tym zrobiłam w mieście wielką imprezę, na której miałam nadzieję, że on się pojawi. Ludzie dobrze się bawili i tańczyli, a ja nawet byłam na scenie i śpiewałam, tylko nie wiem dlaczego miałam syreni ogon, na którym normalnie stałam. Później jak zeszłam ze sceny wyglądałam normalnie, szukałam go, ale nie znalazłam wśród tłumu, więc w końcu pomknęłam na miasto. Tam jak się okazało jacyś ludzie 'z góry', stwierdzili, że jestem pół demonem i mnie zabili. Pochowali mnie i usypali mi grób, na którym stał krzyż z gałęzi. Mojego grobu pilnowało 3 mężczyzn, cali byli biali, mieli białe ciuchy i skórę, włosy - wszystko jakby pomalowane na biało. Jako, że spali zmęczeni przy moim grobie, ja z niego wstałam i uciekłam, ponieważ nie dawało mi to spokoju, że tego ostatniego dnia na imprezie nie pojawił się tamten chłopak-pół demon. Poszłam więc do niego, odwiedziłam go i go objęłam tak od tyłu. I na tym skończył się sen.

Pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że byłam w tym śnie taką trochę boską istotą, miałam piękną bladą skórę i chyba skrzydła, takie aniele, już nie jestem pewna.

Co ten sen oznacza?
    • runoutofbreath
      By runoutofbreath
      Śniło mi się, że wybrałam się do klubu ze znajomymi, ale musiałam wracać do domu, bo zapomniałam.. butów (haha wiem, że dziwne, ahh te sny..) i strasznie się spieszyłam, aby wrócić do klubu na 23, jednak finalnie chyba nie zdążyłąm...nie było to zależne odemnie, ale strasznie się niecierpliwiłąm. Zależało mi na tym, bo miała tam byc pewna osoba. Ógólnie dziwna była ta podróż do domu bo chodziłam po ścianach jakiś budynków i latałam w powietrzu..haha, a wcześniej przed tym snem śnił mi się hmm nie szpital, ale jakby jakaś klinika, której byłąm pacjentką i pamiętam też, że sniły mi się zjeżdżalnie, po których zjeżdzałam.
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Śniło mi się, że późnym wieczorem przed blokiem mojego chłopaka był bal... Niby bal, ale wszyscy byli normalnie poubierani, bardziej to wyglądało na jakąś imprezę niż bal, ale wiedziałam, że tak oficjalnie to coś na miarę balu studniówkowego. Mój chłopak musiał na chwilę pójść do siebie do domu, miał blisko, więc teoretycznie tylko na chwilę miałam zostać sama. Ale przez tą chwilę zdążył się już mną 'zająć' pewien chłopak, mianowicie z mojej byłej już szkoły, przy czym nie znam go w ogóle, nawet nigdy z nim słowa nie zamieniłam. Ale pod koniec roku zapuścił trochę zarost i wyglądał naprawdę przystojnie i w takiej też postaci pokazał mi się we śnie.
      Jako, że stałam w tańczącym tłumie sama to on zaprosił mnie do tańca, był bardzo czarujący. Tańczyliśmy tak razem, pamiętam, że już w pewnym momencie miałam głowę na jego ramieniu i mu tak specjalnie przejechałam palcami u dłoni po tyle karku, później trochę po zaroście - było to bardzo zmysłowe. Później spojrzałam za siebie i zauważyłam, że najlepszy przyjaciel mojego chłopaka i jego przyjaciółka tańczą razem - są to również moi znajomi. Ten jego przyjaciel patrzył się jak tańczę z tamtym chłopakiem ode mnie ze szkoły i się głośno śmiał. Później w tańcu ten chłopak mnie pocałował, był to bardzo miły pocałunek, miał takie miękkie usta. Jeszcze chwilę po oderwaniu się naszych ust miałam zamknięte oczy, to było coś wspaniałego. Później jakoś ten chłopak nawet wziął mnie na barana, bałam się trochę, ale o wiele mniej niż jak mój chłopak mnie bierze w prawdziwym życiu na barana. Miałam trochę sztywne nogi na początku, ale potem tak chwilę tańczyliśmy, bawiliśmy się, uśmiechaliśmy i cieszyliśmy.
      Później wrócił mój chłopak, był wściekły, od razu z miejsca ze mną zerwał. Pomyślałam, że pewnie ten jego przyjaciel mu wygadał, że widział jak tańczyłam z tamtym chłopakiem i, że się pocałowaliśmy. Nie pamiętam, jak się zachowywałam jak chłopak ze mną zerwał, czy próbowałam się wytłumaczyć, czy zawalczyć, nie wiem. Ale tamten chłopak chyba zobaczył jak mój chłopak ze mną zrywa, a dokładniej widział chyba, że na mnie strasznie krzyczy i zabrał mnie ze sobą w drogę powrotną do domu, był bardzo miły i w spokojnej atmosferze wyszliśmy z imprezy.

Co ten sen może oznaczać? Próbowałam jakoś się poradzić sennikiem, ale średnio mi to wychodzi... Proszę o interpretację
    • kociara1star
      By kociara1star
      No wiec snilo mi sie, ze bylam w opuszczonym szpitalu. Znajdowaly sie tam schody w gore i w dol. Na dole byla impreza, muzyka, pelno ludzi, a na gorze pusto, strasznie i cicho. Mialam z chlopakiem wlasnie isc na ta impreze, ale zjawilii sie jacys ludzie i kazali wszystkim sie wynosic. Moj chlopak poszedl na gore, a ja nie chcialam isc bez niego i pobieglam go szukac. Nikt nie chcial mi pomoc. Pamietam, ze strasznie sie balam, bo bylo tam naprawde przerazajaco. Weszlam do jakiejs bawialni, ale zamiast swojego chloapaka byli tam inni ludzie... No i to byl koniec.

Co ten sen moze oznczac? Bardzo prosze o tlumaczenie.
    • Guest paulinqa123
      By Guest paulinqa123
      Cześć dziewczyny,
      może chociaż to mi pomożecie zinterpretować, będę wdzięczna.

Poznałam ostatnio dwóch facetów, ale nie pod kątem uczuciowym. Zwyczajnie towarzyskim. Zależy mi jednak troche na ich opini względem mnie. Podczas spotkania alkoholowego wydarzyło się kilka nieprzyjemnych sytuacji, no można by powiedzieć że sie nie popisałam xd Dodam że są to bracia i zależy mi na znajomości z nimi.

Zadałam pytanie kartom co myśli o mnie Pan A. i co myśli Pan. B.

Jak mnie postrzega, co myśli A:
      8 pik (o), joker czarny bez kropki (o), as pik (o), 5 pik(o), król karo- że jestem zarozumiała, egoistka, władcza, trudna że zachowałam się nie najlepiej ? straciłam w jego oczach,wczeniej miał omnie lepsze zdanie

Jak postrzega mnie ,co myśli B:
      2 karo(o), król trefl, 3 trefl, 7 karo, joker czerwony bez kropki(o)- że jestem nerwowa, ale też uczciwa i przyjazna,obiektywna, uparta, imprezowa, impulsywna, konfliktowa ?

Bardzo proszę spójrzcie na karty, nie musicie odczytywać wszystkich, wystarczy chociaż kilka, potrzebuje obiektywnego spojrzenia,
  • Create New...