Skocz do zawartości

Samochód, dźgnięcie nożem, napastnik, szpital


Wilkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

SEN:

Jest noc jestem umówiony z kimś, ta osoba czeka w samochodzie, wchodze i siadam obok kierowcy, wtedy podnosi się postać ukryta do tej pory na tylnej kanapie dźga kierowcę nożem pod żebra i po chwili mnie w nerkę, po czym ucieka. Przesadzam kierowcę który traci przytomność na tył sam wsiadam za kierownicę i wiozę nas do szpitala cały czas usiskam ranę,krwi jest niewiele, nerka boli jak nie wiem co, po drodze spotykam znajomego który pyta się co się stało. Koniec.

 

Żeby nie było sny w których walczę (ludzie/potwory/siły natury) przedzieram się, ociekające krwią to u mnie nie nowość, często w walce otrzymuję rany i krwawię ale to coś zupełnie innego ten sen nie był o walce.

 

P.S. Nie nie jestem fanatykiem horrorów gatunek gore(piła itp.) nie są dla mnie fajne, nie oglądałem nic takiego wczoraj.

 

Proszę o interpretację, wielkie dzięki.

 

 

 

zmieniłam forum dla snu, gdyż ma on więcej niż jeden symbol, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj Wilkowaty

 

Mówisz, że często sie snią takie walki, gdzie pełno krwi? Z Tego snu wynika, że umiesz przejąc kontrolę w sprawach krytycznych. Nie tracisz głowy. Mam jednak wrażenie, że może się zdarzyć sytuacja, która cię zaskoczy dośc niemile. Dlatego doradzam ostrożność.

Takie są moje wrażenia. Może ktoś będzie mial inne zdanie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, a sny pełne walki, krwi to u mnie norma, tylko wiesz to nie są jakieś lejące hektolitrami krwi sceny jak w jakiś dziwnych filmach. Ja mam po prostu sny gdzie jak ktoś walczy to odnosi rany i normalnie z nich krwawi a nie że wybucha krwią. W zasadzie więcej w nich samej walki agresji. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj

dzięki, a sny pełne walki, krwi to u mnie norma, tylko wiesz to nie są jakieś lejące hektolitrami krwi sceny jak w jakiś dziwnych filmach. Ja mam po prostu sny gdzie jak ktoś walczy to odnosi rany i normalnie z nich krwawi a nie że wybucha krwią. W zasadzie więcej w nich samej walki agresji

 

Rozumiem w jakim charakterze one są. Mogą być tego rózne przyczyny. Stres, agresja, które odzwierciedlają sie we śnie. Oczywiście nie zawsze tak jest ale przyjrzyj się idąc spać czy nie jesteś zdenerwowany. Może tak reagujesz na jakieś problem, sprawy....

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...