Jump to content

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu... Był niesamowicie dziwny...

Szycha
 Share

Recommended Posts

Dokładnie, były dwa. W pierwszym śniłam o lesie. Bylam w nim z chłopakiem, w którym jestem zakochana oraz z przyjaciółką. Ja i on mieliśmy iść... :sex_na: ...no... ;)

Drugi sen był troszkę dłuższy...

Była burza, a ja miałam wyjść do sklepu po cukier. Szłam chodnikiem do pobliskiego sklepu. Był wieczór. Wydaje mi się, że nie bylam przestraszona... Przechodzilam przez ulicę. Była długa i szeroka. Gdy przeszlam zobaczyłam jakąś dziwną, małą, lampę, tryskającą wodą w regularnych odstępach czasu. Sklep stał na wielkiej plaży. Dookoła niego było tylko morze. Nie było ono głębokie. Było lekko wzburzone, a miejscami były fale. Do tego sklepu można było dostać się jedynie długą, bardzo wąską ścieżką. Miałam pewne trudności z jej przejściem. Gdy już dotarłam, weszłam do sklepu, zobaczyłam jakiegoś faceta...to chyba był ten chłopak co wcześniej.... Dla informacji. Nie jesteśmy parą, on po prostu mi się podoba :) On również kupował duży cukier. Chyba trochę pogadaliśmy i na tym się skończyło :)

Mam dzisiaj występ i boję się, że ten sen o sklepie mógł wróżyć niepowodzenie...

Zależy mi również na tym chłopaku.

Pomóżcie proszę ;(

Edited by Szycha

Witam!

Na początek:

Uprawianie seksu podczas snu to co innego niż to, że mieliście to robić... Ale uprawianie seksu oznacza ukryte uczucia. Sklep - nienagrodzone trudy. To, że był to Twój chłopak może oznaczać, że go kochasz...

Możliwe, że to przedstawienie będzie dobre ale nikt Cię za nie nie pochwali (itp.) :)

Pozdrawiam :)