Jump to content

Błądzenie po szpitalu


MysteriousWolf

Recommended Posts

Witam, dziś nawiedził mnię dość nietypowy sen, jakoś że nie znalazłam żadnego dobrego wyjaśnienia w sennikach, byłabym wdzięczna za interpretacje.

 

Otóż, śniło mi się że razem z moim psem, błąkałam się po jakiśch uliczkach, nie wiedziałam gdzie jestem. Znalazłam się w ślepej uliczce przed jakimiś drzwiami, weszłam przez nie i znalazłam się w szpitalu na jakimś oddziale zamkniętym gdzie nikt z "cywili" nie może się znajdować. Prawdopodobnie jakieś promienie RTG tam były czy coś w ten deseń ponieważ personel był ubrany w specjalną odzież ochronną. Z obawy przed aferą schowałam mojego psa do tej środkowej, sporej kieszeni w bluzie, co mnie zdziwiło, bo owszem mój pies jest mały ale nie aż tak żeby się w tej kieszeni zmieścić. Zastanawiałam się jak się stamtąd wydostać, z początku próbowałam się wycofać z powrotem do drzwi ale rozmyśliłam się wiedząc że tam znowu się zgubię. Zauważył mnie jakiś młody mężczyzna, chyba lekarz, i narobił szumu pytając: co ja tu robie, i jakim prawem się tu w ogóle znalazłam. Objęłam się ramionami aby ukryć fakt że w kieszeni mam jeszcze psa. Facet spojrzał na mnie, rzucił coś o natychmiastowej dezynfekcji i goglach ochronnych. Siłą, złapał mnie za ręce i zaprowadził do pomieszczenia które kojarzy mi się z kuchnią, zbytnio się nie opierałam bo nie wiedziałam co mam zrobić. I kazał umyć ręce w specjalnym płynie.

Potem pamiętam jedynie że wydostałam się z tamtego oddziału i błąkałam się po piętrach szukając wyjścia. Mimo że byli tam ludzie, pacjenci i ich rodziny, nie zwracali na mnie uwagi. Pamiętam jedynie że ściany szpitala miały ciepły, brzoskwiniowy kolor z brązowym paskiem pociągniętym przez środek.

Potem miałam chwilowy urywek, i nagle znalazłam się z moim pieskiem na smyczy, na jakiejś dróżce przy torach kolejowych w środku nocy, zewsząd otoczona jakimiś zaroślami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...