Skocz do zawartości

zabójstwa, morderstwa


Ventus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od około tygodnia dręczą mnie sny, w których ktoś kogoś morduje. Nigdy nie są te same osoby. Niekiedy znam i mordercę i ofiarę, ale innym razem są to ludzi mi nie znajomi.

 

Ogólne zarysy snów:

* Mordercą jest mój przyjaciel (w rzeczywistości tego człowieka nie znam, ale w śnie czułam, że to bliska mi osoba) ofiarą ninja, który pojawia się całkowicie niespodziewanie. Ninja zostaje przebity mieczem.

 

* W innym śnie zabójcą ma być syn jakiejś kobiety. Jednak matka wyrywa mu broń (piła) i to ona go zabija.

 

* Był też przypadek, w którym już morderców nie znam. Ofiarą została moja babci i kuzynka. One zostały zastrzelone rewolwerem.

 

Pamiętam, że jeszcze w jakimś śnie była trucizna i zakopanie żywcem. Niektóre miejsca morderstw to teatr, stodoła, polna droga, mieszkanie.

 

Nigdy nic sie nie powtarza, każdy sen jest inny.

 

Zazwyczaj takie bzdury śniły mi się, jak naoglądałam się filmów. Jednak teraz nie widzę żadnego związku z jakimkolwiek filmem, czy książką.

Podczas tych snów odczuwam strach, czasem się budzę. Jest ktoś w stanie powiedzieć mi, co takie sny mogą oznaczać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest kilka możliwości znaczenia tech snów:

1) są to echa obejrzanych filmów, które twój mózg gdzieś tam układa a czynność ta jest sprokowana jakimś zdarzeniem z realnego życia np: podobienstwo osób, wydarzeń, odczuć - i to moim zdaniem jest najbardziej prawdopodobna przyczyna powstawania takich snów

2) zabójstwa w tych snach symbolizują konkretne sytuacje z którymi się nie zgadzasz, które cię drażnią - np: sprawa powiązana jest z twoją babcią i kuzynką - z ich postępowania coś ci nie pasuje i stąd te senne morderstwa jako protest przeciwko ich postawie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...