Skocz do zawartości

Małe węże w szafach-prośba o interpretacje!!


lenkap1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Dzisiaj miałam dziwny sen.Spałam w łóżku, obudziłam się (w tym śnie), poszłam do łazienki, a tam w szafce był mały szary wąż, wróciłam do sypialni, a tam w szafie też był taki sam wąż. Było ich kilka, chowały się pod łóżko, chodziły po łóżku. Czułam strach i obrzydzenie (tak jak w rzeczywistości,ale bez paniki). Próbowałam się w tym śnie obudzić, myśląc,że mi sie to śni. W koncu sie obudziłam,ale okazało się, że to nie sen, bo węże były nadal, obok na łóżku leżała moja teściowa i wpełz na nią jeden wąż iwyglądało to tak jakby ją ugryzł,ale nie widziałam tego, tylko tak mi się wydawało. Potem usłyszałam dzwonek do drzwi, otworzyłam,a tam stała koleżanka ze szkoły (której nie lubiłam zbytnio) i uderzyła mnie z pięści w twarz.Cały czas miotałam się, bo wszędzie były te węże i bałam się ich. I próbowałam się wybudzić, bo śniłam sen w śnie.Po chwlili znalazłam się w jakimś barze,czy dyskotece z mężem i kupując cos wygrałam dużo drobnych rzeczy, jakąś torebke i inne rzeczy których nie pamietam. Potem cos się jeszcze działo,ale zapomniałam,mam tylko wraźenie, że mąż gdzies poszedł, a ja kogos poznałam.Proszę, co mogą znaczyć te węże,bo ich ogólne znaczenie nie jest chyba dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy może nie, ale z teściową jestem na dystans, po prostu wiem, że jest fałszywym człowiekiem i nie potrafię z nią rozmawiać.Ona mówi całkiem coś innego niż myśli tzn.jest super miła ale jakby co to wbiłaby nóż w plecy :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...