Skocz do zawartości

Bardzo dziwny sen. Błagam o interpretacje.


Agnieszka123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy śniło mi się, że po roku bez żadnego kontaktu zadzwonił do mnie mój były zapraszajac mnie na wesele. Chwile pozniej podjechal samochodem pod moj blok, wszedl do domu i oznajmil mi, ze owe wesele jest w Nowym Jorku i udamy sie samochodem do Lublina a stamtad 7 godzin pociagiem do Nowego Jorku. Po drodze pojechalismy do kosciola na msze, gdzie byli wszyscy moi znajomi. Postanowilismy pojsc do spowiedzi a w konfesjonale przy duzym stole siedzial ksiadz, trzech chłopaków i mója milosc z gimnazjum, wobec tego ja kategorycznie odmowilam spowiedzi. Wyszlismy z kosciola, zatrzymalismy sie gdzies na noc. Pozniej na jego komorke zadzwonil moj znajomy z Anglii, telefon odebralam ja. Znajomy oznajmil, ze z rodzina jest juz w pensjonacie w Nowym Jorku i czekaja na nas. Nastepnie rozmawialam ze swoja mama, ktora rowniez o dziwo wybierala sie na to wesele, jednak Ona - samolotem. Przez cały sen ten owy były chłopak, zachowywal sie jak on i byl nim, jednak z wygladu przypominal mojego obecnego przyszlego meza. Co ten sen moze oznaczac?

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Sen stawia Cię w takiej samej sytuacji z obecnym partnerem jak to co przeżyłaś z byłym.Dla mnie ten sen mówi o Waszych kłopotach w związku.Twój chłopak potrzebuje Twojego wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nam doskonale sie uklada. Nie mamy zadnych problemow, nawet sie nie klocimy... stad nie wiem co mial oznaczac ten sen..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że miedzy nami jest idealnie. Nie mamy zadnych problemow, nawet sie nie klocimy. Stad martwie sie co mogl oznaczac ten sen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

i świetnie,że jest idealnie teraz.życze aby tak było dalej.ostrożnym jednak warto być bo jak widac sen ostrzega przed zbliżająca się sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...