Jump to content

Dwa, powiązane ze sobą sny


Matteo
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

 

Prosiłbym Was o interpretację dość dziwnych snów, które miałem przez dwie kolejne noce.

 

Pierwszej nocy miałem sen w którym przedstawiałem mojemu zmarłemu dziadkowi od strony ojca, trzy kobiety z mojej przeszłości (moje ex). Trzeba nadmienić że dziadka bardzo szanowałem, był to człowiek mądry, i emanował charyzmą. Po przedstawieniu, dziadkowi tych trzech kobiet, wspólnie wyszły (w rzeczywistości, żadna z nich nie poznała, i chyba nawet nigdy nie widziała na oczy 2 pozostałych), ja z nimi nawet nie zamieniłem słowa. Zacząłem dziadkowi wymieniać w mieszkaniu bezpieczniki elektryczne (takie starego typu, topikowe, tzw. "korki"), które były pod napięciem, a ja bałem się by nie poraził mnie prąd.

 

Kolejnej nocy śniła mi się moja babcia od strony mamy, która umarła 10 dni po dziadku (tym który się noc wcześniej, czyli około półtora roku temu). Babcia natomiast była osobą za życia niesamowicie zrzędliwą, nerwową i przez ostatnie 8 lat swojego życia - delikatnie mówiąc - po prostu nieznośną (stale były konflikty pomiędzy nami o pieniądze). Mieszkałem z nią prawie od urodzenia.

 

W tym drugim śnie, babcia przyjechała do mojego domu w którym teraz - sam - mieszkam. Na początku, zaczęła mnie "ustawiać", tj. kazała mi przesunąć moje łóżko pod ścianę, i coś jeszcze takiego zrobiła (już nie pamiętam). Zdenerwowało mnie to, ale w sumie nic nie powiedziałem. Następnie, poszła do kuchni, w której zaczęła mi psuć kuchenne przedmioty (zniszczyła grzałką elektryczną jakąś miskę). Zacząłem na nią krzyczeć, że będzie musiała mi zwrócić za zniszczone rzeczy, bo powinna robić to ostrożniej.

 

Potem przeglądała jakieś mapy. A ja prosiłem ją aby wróciła do domu w którym z nią mieszkałem, kłóciliśmy się. Byłem zdenerwowany.

 

 

Co to wszystko może znaczyć?

Edited by Matteo
poprawka
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sny są rzeczywiście powiązane ze sobą i tyczą się kobiet twoje życia.

Dziadek się poprostu przygląda ex - dziewczyną ale twoje zachowanie nie dokonca akceptuje - to właśnie symbolizuje ten lek przed porażeniem prądem. Ale dzadek to prawdziwy dyplamata nawet po smierci nie mówi że to mus sie nie podoba ale pokazuje ci żebyś uważał.

Babcia jak była za życi taka jest i po śmierci ta odrazu wywaliła że jej chodzi o sprawy łóżkowe i to że twoje zachowanie jej się nie podoba - przestawi ci łóżko. Co do jej wizyty w kuchni i zaczęła demolkę to moze być uwaga do drugiej sprawy a mianowicie tego jak się odżywiasz - babcia psuje czyli niszczy to może być odniesienie do twojej diety.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Co do dziadka to może tak, on faktycznie nie powiedziałby wprost, ale raczej starał się przekazać delikatniej coś takiego. Zastanawiam się tylko, czego te ostrzeżenia mogły dotyczyć, bo moje podejście do kobiet od czasów gdy bylem ostatnią z tamtych trzech uległo znacznym zmianom.

 

Co do babci, i ustawiania spraw łóżkowych to nie bardzo mam to do czego odnieść, albo po prostu nie potrafię znaleźć analogii.

 

Tak czy inaczej bardzo dziękuję za ciekawą interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...