Jump to content

Las i jedzenie zwierząt


Nejti
 Share

Recommended Posts

Byłam w niezwykle gęstym lesie który wyglądał jak dżungla. Na jednej z górnych gałęzi przeszywających w powietrzu drogę siedział Assapan (latająca wiewiórka-moje ulubione zwierzę :3). Skoczyła i odleciała. Trochę przypominała Emongę(jednego z Pokemonów) lecz miała bardziej realną mordkę i więcej sierści. Ogólnie-podobało mi się w tym lesie. Pojawiało się tam(i za moment znikało) mnóstwo osób które znałam. Dokładnie to wszyscy ci ludzi znajdowały się za moimi plecami więc i tak ich nie widziałam lecz podświadomie wiedziałam że raz stali tam jedni a za moment pojawiali się drudzy. Niektórzy z nich czasem coś mówili lecz nie pamiętam co. Pierwszą osobą która się tam pojawiła była Blue-moja pierwsza prawdziwa przyjaciółka z internetu z którą nie rozmawiałam przez rok w wyniku kłótni która miedzy nami wybuchnęła. Pogodziliśmy się kilka tygodni temu a kilka godzin przed zaśnięciem rozmawialiśmy ze sobą na gadu. Patrzyła razem ze mną na Assapana. Potem zniknęła, zjawił się tam mój brat oraz Błażej i Seweryn (moi kuzyni). Wtedy miedzy krzakami pojawił się lis. Zaczęła się dyskusja na temat tego kto zjadłby Lisa a kto Assapana. Wszyscy jednomyślnie zdecydowali że wiewiórki nie ruszą, za to na lisa znalazło się kilku ochotników(ponieważ było tam więcej osób choć nie pamiętam jakich). Zjawiła się tam także moja mama twierdząc że lisa nie tknie. Ja byłam zdania na tak-ciekawa byłam jak smakuje. Lis zaczął uciekać gdy ktoś nagle postrzelił go dzidą(nie wiem kim była ta osoba-nie widziałam jej). Padł martwy na ziemię.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Błądzisz,poszukujesz swojej drogi.Nie powinnaś się jednak martwić,bo szczęście odnajdziesz.Osoby które aktualnie w Twoim zyciu odeszły/odchodzą nie pozostawiają po sobie pustego miejsca gdyż w relacjach międzyludzkich na miejsce osób z przeszłości pojawiają się nowe.Pustki nie ma.Jednak w stosunku do jakiejś osoby jesteś nieuczciwa.Przyjaciółki? nie wiem do kogo,ale postępujesz nie fair,w efekcie końcowym jednak dostrzeżesz że to co myślałaś/zrobiłas było krzywdzące i niesprawiedliwe.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem z kim mogłabym postępować nie fair, nikogo nie oszukuję. ._." Zawsze staram się mówić prawdę. Dzięki za interpro obu snów. :3

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

To nie chodzi o kłamstwa.Jakieś Twoje zachowanie raczej,tak to odbieram,niesprawiedliwa ocena-w ta strone popatrz.

Bardzo proszę :)

Później lub jutro kolejne ;)

Link to comment
Share on other sites

Przemyślę to. Okej, jesteś wielka. ^^ Mam jeszcze 3 z dzisiaj ale opisze je jutro razem z tymi które przyśnią mi się tej nocy. Kiedyś(jakoś półtora roku temu) jak ciągle zapisywałam sobie sny jednej nocy udało mi się zapamiętać ich 11, nie wiem jak to uczyniłam. XD

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Stopniowo bede udzielała Ci interpretacji, bo dajesz dużo snów,są też i takie bardzo długie a chce pomagać wszystkim Użytkownikom, więc prosze o wyrozumiałość.Wszystkie interpretacje stopniowo dostaniesz.

Jest możliwe by zapamiętać tyle snów, wszystko zależy od nas samych,tylko i wyłącznie ;)

Ciesze się,że mogę Ci pomóc,pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Okej, jasne. Przecież nie jestem jakąś księżniczką. xP Jakbym zapamiętywała tyle snów to byś miała za dużo pracy przeze mnie. xD Zresztą ja też, z opisywaniem ._.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...