Jump to content

bardzo prosze o pomoc wazne wazne


nikayka
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem Nika, jestem nowa i założyłam konto po to aby ktoś pomógł zinterpretować mi mój sen.

Więc tak, zacznę od początku. Można powiedzieć że znam pewnego chłopaka, wiem jak ma na imię - Łukasz jest wysokim blondynem i czasem w roku szkolnym jeździlismy ze sobą w busie - bo mieszkam poza Krakowem, jednak ja zawsze wysiadałam wczesniej bo mieszkam w samym centrum a on jechał dalej. Nigdy się nie poznaliśmy. Wiem że jest starszy prawdopodobnie o rok, wiem bo odkąd skonczyl sie okres matur on już nie jeździł ze mną. Więc powoli zaczełam go zapominać, jednak wczoraj gdy byłam u fryzjera nagle wszedł ON, i właśnie wczoraj dowiedziałam sie jak ma na imię.

 

Więc streściłam krótko historię a teraz sen. Mam nadzieje że nie zanudzam, jednak to dla mnie bardzo ważne.

 

Śniło mi się że byłam na swoim starym osiedlu, takim blokowisku i czekałam na tramwaj, stał ze mną m.in. były chłopak mojej siostry, ale to chyba niewazne, i była zima bo miałam ubrany mój płaszcz zimowy, i stał ze mną właśnie Łukasz i patrzył czasami na Mnie. Potem wsiedliśmy do tramwaju 15 i on usiadł za mną. Jechaliśmy, jechaliśmy, on rozmawiał z jakąś dziewczyną, a potem wysiedliśmy i nagle było już ciepło, jakby wiosna. On zszedł podziemiami gdzieś i ja pobiegłam za nim, okazało sie że w podziemiach jest jakas szkoła liczyłam na to że ktoś go będzie tam znał, i zaczęłam wypytywać szukać go, ale zgubiłam go. I przez cały sen go szukałam.

 

Muszę dodać że jest to dosc dziwna sprawa, bo nie znamy sie ale wiem ze gdy na mnie patrzy to mnie rozpoznaje. Nie wiem czy jestem w nim zakochana, ale bardzo mi sie podoba, i to juz od prawie roku. Nie zwracam na nikogo innego uwgi tylko na niego.

 

+ TO JEST PIERWSZY RAZ JAK ON MI SIĘ ŚNI. NIGDY PRZEDTEM MI SIE NIE ŚNIŁ. proszę o pomoc

 

Pozdrawiam:)

Edited by nikayka
Link to comment
Share on other sites

Wiesz... Z doświadczenia wiem, że takie sny są po prostu odbiciem tego, co się kotłuje w naszych duszach i serduszkach :) Sama przyznajesz, że chłopak Ci się podoba, ale w rzeczywistości chyba nie wysilasz się zbyt mocno, żeby zrobić z tym coś więcej. Podświadomość pokazuje Ci inną sytuację - aktywnie szukasz chłopaka, idziesz za nim, nawet wypytujesz o niego. To jest to, na co Twoje "wewnętrzne Ja" miałoby teraz ochotę - facet jest fajny? To coś z tym zrób, a nie tylko wypatruj jego spojrzeń. Dlaczego we śnie twoje starania są nieskuteczne? Bo tak naprawdę boisz się podjąć jakiekolwiek aktywne kroki i nie wierzysz w to, że mogłyby przynieść jakieś rezultaty.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie moze sie nie wysilam, ale teraz nie mam juz ku temu okazji bo to bylo nasze pierwsze spotkanie od maja, wiec nie wiem kiedy bedzie następne. I to dziwne ze w przeciagu tak dlugiego czasu snil mi sie jeden raz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...