Jump to content

Pociąg, woda, smierć, droga, znajomi.


osstrsw

Recommended Posts

Witam.

Sen zaczął się od tego że staliśmy ze znajomymi (mój dobry przyjaciel i jego żona, jego siostra z mężem) na skarpie z której prowadziły schody w dół na plaże z piasku, ale bez dostępu do wody. Kilka metrów za plażą była droga asfaltowa, za nią łąki i dopiero staw oraz rzeka płynąca za nim. Cały ten teren widziany w śnie prawie dokładnie opisuje jedno z miejsc w moim mieście.

Zeszliśmy na dół przechodząc między wieloma obcymi mi ludźmi leżącymi na piasku. Doszliśmy do drogi i już nie było łąki ani rzeki tylko tak jakby zostały zalane przez wodę. Znajomi zaczęli się kąpać dokładnie tylko mój przyjaciel i jego szwagier, aja z ich żonami staliśmy na drodze. Nie wiem skąd zaczął do nas płynąć krokodyl taki nieduży ale kąpiących się nie atakował. Woda zaczęła przybierać i zalewać bardzo wolno drogę, która została zamknięta z jednej strony przez policję. Tu zobaczyłem jak tonie kolega z pracy było to bardzo wyraźne.

Poszliśmy ze znajomymi w drugą stronę pod górę i tu mijał nas pociąg jadący w dół z dużą prędkością, po remontowanych torach. Nie było już drogi tylko torowisko. W połowie góry doszło do wykolejenia. Najpierw wypadła lokomotywa a później wagony tylko że lokomotywa była na końcu składu. Czyli go pchała nie ciągnęła. Sam wypadek też jest bardzo wyraźny. Lokomotywa zsuwa się z torów i zjeżdża na ziemię. Za nią składają się trzy wagony reszta pozostaje na torach. Jacyś ludzie których nie widać dokładnie akurat przechodzili koło torów gdy to się stało. Chcieli uciekać ale wtedy lokomotywa zaczyna się przewracać i przygniata ich. Ja stoję na szczycie i patrzę na to. I w tym momencie urywa się sen.

Prosiłbym o interpretację tego snu.

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,Twój sen może oznaczać to,że robisz sporo rzeczy właśnie z tym Twoim dobrym kolegą,jesteście ze sobą zżyci. Mijanie osób,oznacza ludzi,których spotkasz w swoim życiu,lub mijasz ich codziennie-nowe twarze. To,że zaczęli się kąpać może oznaczać,że znaleźli drogę do swojego wnętrza,ten który się topił może znaczy to,że może źle coś robi,zagubił się . To,że stałeś na brzegu i się przyglądałeś może znaczyć o Twoim niezdecydowaniu,nie wiesz co masz czasami robić,boisz się podjąć nowych spraw. Masz na wyciągnięcie ręki sprawy duchowe,możesz poznać swoje wnętrze,zrozumieć wszystko lepiej,ale z jakiś przyczyn tego nie robisz może się boisz lub nie chce Ci się. I może w życiu jesteś jeszcze atakowany przez jakieś osoby np: obgadywany,ktoś Cię nie lubi stąd ten krokodyl. Wypadek z pociągiem może symbolizować jakieś zakończenie,zmierzanie donikąd,niebezpieczną drogę może nie Twoją,ale większości ludzi którzy wybrali materialność od spraw duchowych. Zapomniałam napisać,rzeka i staw mogą symbolizować jakieś trudności w drodze do celu.

Szkoda,że nie napisałeś jaka była woda,bo ona odzwierciedla stan duszy.

Ale oczywiście podchodź do tego z dystansem.

Link to comment
Share on other sites

Dał mi do myślenia ten sen. Do tej pory nigdy takiego drastycznego nie miałem.

Co do wody to wyglądała tak jakby była powódź. Dopóki kąpali się była czysta, a gdy widziałem jak się topi to już była mętna :/

Wielkie dzięki za interpretację.

Link to comment
Share on other sites

To,że była mętna (tak przypuszczam) oznacza to,że sobie ten kolega z czymś nie radzi,może ma jakieś kłopoty np. rodzinne lub finansowe...

Powódź bo czy się chce czy nie sprawy duchowe każdego dopadną ;)

Pozdrawiam,ale oczywiście kieruj się własną intuicją ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...