Skocz do zawartości

Wojna Światowa - Nuklearna


hehs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ostatnio miewam dziwne sny. Dotyczą one wojny - nie jakieś, która minęła lecz takiej, która miała by dopiero nadejść. Oby dwa sny dotyczą wojny nuklearnej. Zdarzenia w nich są do siebie podobne.

 

W pierwszym śnie (jakiś czas temu) byłem ze znajomymi na dworze. W pewnym momencie nad naszymi głowami przeleciała rakieta, która zmierzała w kierunku ziemi lecz pod słabym kątem. Zaczęliśmy szybko szukać schronienia - okazała się nim kanalizacyjna studzienka (których mamy dużo na osiedlu). Wybuch zmiótł wszystko nad nami zaś nam nic się nie stało.

 

Drugi sen miał miejsce wczoraj i był o wiele bardziej pesymistyczny. Również z grupą znajomych znajdowaliśmy się kilkanaście kilometrów od domów na polu (miejsca w których się znajdowaliśmy zarówno w pierwszym i drugim śnie były autentyczne). W pewnym momencie jak w pierwszym śnie przeleciała nad nami rakieta - wybuchła daleko w okolicach naszych domów. Po chwili znów taka sama rakieta i podobny wybuch. Nagle ujrzałem większą rakietę i byłem pewny, że jest to rakieta z ładunkiem atomowym - gdy wybuchła daleko na horyzoncie ujrzałem wielki grzyb atomowy. Wtedy zacząłem prosić, aby fala uderzeniowa nie doszła do nas. Niestety, z daleka zauważyłem jak fala uderzeniowa pędzi w naszą stronę. Schowaliśmy się do domu (ten dom nie istnieje w tamtym miejscu). Tam poprosiłem resztę znajomych, aby pomogli mi trzymać drzwi przed falą. Po krótkim siłowaniu się z energią fali uderzeniowej puściliśmy drzwi, a wtedy każdy z nas zaczął się dusić i umierać. Ostatnimi siłami podziękowałem znajomym, że mogłem ich poznać i za mile spędzony czas mojego życia z nimi. Po tych słowach umarłem podobnie jak oni.

 

Był to dziwny sen czułem się naprawdę bezradny i wstrząśnięty tym co się stało. Gdy ujrzałem wybuch atomowy i falę która zmierza w moją stronę wiedziałem, że nie mam szans. Poczułem kruchość i przemijalność życia, myślałem: "więc to tak dane jest mi umrzeć". Mimo to chciałem się uratować trzymając drzwi przed falą uderzeniową. W dodatku miałem wrażenie, że ta wojna jest absolutnie bezsensowna (była to wojna światowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehs, takie sny dość wyraźnie zapowiadają jakieś gwałtowne zmiany w Twoim życiu, w ustalonym porządku rzeczy. Przemiana duchowa, która prawdopodobnie już się rozpoczęła, będzie momentem zwrotnym w Twoim życiu. Fakt iż umierasz, symbolizuje tutaj obumarcie Twojego obecnego "ja" i narodzenie się nowego. Otaczają Cię osoby, które w tej przemianie będą Ci towarzyszyć - zaufani przyjaciele. Nie bój się zmian.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki za tą interpretacje! Masz rację. Zmieniłem się bardzo ostatnio i kształtuję sobie przyszłe życie właśnie teraz.

 

Niepokoi mnie jedynie to, że np. dziś znów ten sen się powtórzył. Znów bomba atomowa wybuchająca gdzieś daleko, i fala ognia, która dociera do mnie i spala całe otoczenie włącznie ze mną. Czy nie powinienem się obawiać tego powtarzającego się snu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...