Skocz do zawartości

prośba o interpretację


marianka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Śniło mi się że, zmarła moja (żyjąca) babcia. Pogrzeb miał się odbyć w kościele na wzgórzu na polanie pod lasem. Widziałam moją babcię w trumnie, ale nie było to zwyczajne ułożenie człowieka w trumnie. Babcia miała odciętą głowę i odwróconą o 180 stopni. Bardzo mnie to zdziwiło i zapytałam moją mamę o co chodzi a ona na to, że kiedy badali przyczynę śmierci musieli to zrobić. to był jednak dopiero początek całego absurdu. Kiedy zaczęła się ceremonia w kościele zauważyłam, że nie ma księdza a msza jest nagrana i wyświetlana z wielkiego telewizora. Byłam wzburzona. Na dodatek transmisja przerywana była reklamami i w kościele leciała wesoła muzyczka, która wprowadził wszystkich w dobry nastrój i uczestniczący w pogrzebie zaczęli wesoło podrygiwać. Moje zdenerwowanie dochodziło do punktu kulminacyjnego. Wybiegłam z kościoła z zamiarem znalezienia księdza. wszyscy próbowali powstrzymać mnie, ale ja się uparłam. Biegłam w górę do wyżej położonej plebani. Wpadłam do środka a tam mi powiedziano, że księdza nie ma, ale ja nie wierzyłam więc szukałam go po wszystkich pokojach, aż znalazłam, był z jakąś kobietą, miał obrzydliwą arogancką twarz. zaczęliśmy się straszliwie kłócić. on twierdził, że tak ma być, że pogrzeb tak właśnie dzisiaj wygląda. Byłam wściekła na cały ten absurdalny kościelny, zakłamany system. Nie potrafię w żaden sposób zinterpretować tego snu, proszę o pomoc. Jeszcze między czasie prze okno (chyba kościoła) widziałam całą gromadę czarnych psów ale nie wiem czy się bawiły, właściwie to nie wiem co robiły, ale na pewno nie gryzły się ani nie były agresywne, była z nimi niezidentyfikowana postać cała ubrana na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym się mylić, uwierz mi...

Ten sen pokazał,że Twoja babcia niedługo odejdzie z tego świata, umrze. Wskazują na to czarne psy i czara postać - w Twojej podświadomości taką postać przywdziała śmierć.

Twoja babcia nie chce,żebyś się smuciła podczas pogrzebu stąd radosna muzyka i reklamy.

 

przykro mi :(. Napisz jak czuje się babcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesądzałbym sprawy z szybką śmiercią babci. Niekoniecznie sen o śmierci musi oznaczać śmierć, w wielu przypadkach wręcz odwrotnie. A co do ukazania się śmierci w takiej czy innej postaci... Miałem już naprawdę bardzo dużo snów, że zmarła mi mama, zmarł tata, brat a nawet dochodziło do tego, że wchodziła do mnie, do pokoju śmierć pod postacią kostuchy, ale minęły lata i dzięki Bogu wszyscy nadal żyją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za reakcję na mój post. trochę mnie przeraziła interpretacja, ale zachowam zimną krew. Co do stanu zdrowia babci to wiadomo, starsza pani po 80, ma różne dolegliwości, wszystkiego po troszkę, ale największe problemy ma chyba z nogami- reumatyzm no i stawy- gościec.

jeszcze raz wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że Twoja babcia jeszcze pożyje sobie na tym świecie, bo taki sen może oznaczać zupełnie coś odwrotnego, dużo zdrówka dla niej i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...