Skocz do zawartości

lola0091

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam taki bardzo dziwny sen.. I zauwazylam, ze staracie sie zinterpretowac sny jesli ktos napisze :) Wiec i ja sprobuje napisac :P

ostatniej nocy snilo mi sie, ze jechalam samochodem z moim chlopakiem. Jechalismy prawie przez centrum miasta z ktorego pochodze czyli Szczecin. Bylo sporo sniegu, ale nie padal tylko lezal. Zajechalismy do niego do domu, tylko ze wygladal on zupelnie inaczej niz w rzeczywistosci.. Bylo to na dziwnej ponurej i takiej wrecz brudnej dzielnicy.. Teraz jak dla mnie byla najwazniejsza czesc snu bo wlasnie ona najbardziej mnie zastanawia co oznaczla. Moze dla was byc glupia bo ja sama na poczatku sie z tego smialam :P A wiec dalej sen przebiegal w ten sposob, ze weszlam do jego domu. Na przedpokoju bylo dosc ciemno, a w przejsciu z przedpokoju do kuchni siedziala kobieta. Kleczala i patrzala sie w ziemie. Miala dosc dlugie czarne i roztrzepane wlosy. Widzialam, ze cos trzyma w rece wiec ja rowniez ukleklam przed nia. Podniosla po woli glowie i z pokerowym wyrazem twarzy podala mi to cos co miala w rekach. Ja wyciagnelam dlonie i to byl malutki skorpion. Bez strachu i niczego po prostu go wzielam i trzymajac go w rekach w jednym momencie z ta kobieta odwrocilam glowe w strone lustra i na chwile mi zniknely zrenice. .. Za chwile oddalam skorpiona i poszlam... znow znalazalam sie w samochodzie a moj chlopak mimo tego, ze stala policja zaczal przyspieszac i zaczeli nas gonic.. Wysiadajac z samochodu zaczelismy uciekac po plazy i mi sie udalo uciec a jego polica zlapala...

Wtedy wlasnie sie obudzialam.. byl to dosc dziwny sen.. I nie moge sama sobie poradzic z jego znaczeniem ... najbardziej zaintrygowala mnie ta dziwna sytuacja ze skorpionem... Nie wiem co on moze oznaczac... gdyz nie zostalam przez niego ukaszona ;| W tym snie to wygladalo jak by on na chwile stal sie jednoscia mnie...

Prosze bardzo o pomoc !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lola0091, czy masz coś za złe swojemu chłopakowi?

Skorpion w Twoim śnie symbolizuje takie cechy i zachowania jak agresywność, sarkazm, złośliwość, cynizm. Często jest on wyrazem rozgoryczenia z powodu doznanego rozczarowania.

W tym snie to wygladalo jak by on na chwile stal sie jednoscia mnie...
To oznaczałoby, że właśnie odczuwasz takie emocje i uczucia, jakie wyżej opisałam.

Dodatkowo fakt iż goni was policja wskazuje na to, że to Twój chłopak ma na sumieniu jakieś przewinienie, coś czego nie pochwalasz, a możliwe, że mimo to dałaś się w to wciągnąć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...