Skocz do zawartości

Krowa, kule


Lester

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem bardzo dziwne sny. W pierwszym z nich dostałem 2 małe kulki wyglądające jak groszki. Jedną z nich był normalny cukierek w 2 zaś były małe kulki wyglądające jak proch. Wziąłem do ust 2 kulkę i rozgryzłem. Poczułem jakby rozpadał mi się ząb i wyplułem jego resztki, lecz on co chwilę odrastał i rozpadał się, a ja nie mogłem wypluć tej kulki. W końcu, aby nie czuć tego nieprzyjemnego uczucia włożyłem do ust trochę śniegu co przyniosło małą ulgę.

Wtedy ten sen się urwał i zobaczyłem krowę idącą środkiem ulicy. Nie wiem czemu, ale szedłem za nią. Była noc, po lewej stronie ulicy stał mur z czerwonej cegły. Lampy dookoła ulicy rozświetlały ulicę za krową zaś przed nią była jakby ściana ciemności. Powoli krowa zaczęła wchodzić w ciemność. W końcu widziałem tylko jej ogon reszta jakby urywała się w ścianie ciemności. Złapałem ją za ogon i obejrzałem się za siebie. Wtedy mój sen się skończył.

Proszę o interpretację tych dziwnych, gdyż kompletnie ich nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lester, ja natomiast mam taką koncepcję:

kształt kuli symbolizuje w marzeniach sennych zmienność losu. Symbol ten napomina abyś nie popadał w nadmierną lekkomyślność i zuchwałość. Sukcesy odniesione w przeszłości sprawiły, że straciłeś czujność, co może doprowadzić Cię do poważnych strat.

 

Drugi sen ma podobną wymowę - krowa jest symbolem sukcesu, komfortu zwłaszcza pod względem materialnym. Oświetlona część ulicy przedstawia Twoją pozytywną przeszłość, to co jest już za Tobą. Idziesz za krową, tak jakbyś szedł "za ciosem" dobrej passy, jednak nie masz pewności dokąd zmierzasz - przed Tobą tylko mrok czyli niejasna sytuacja. Chwycenie krowy za ogon oznacza, że zabierasz się do sprawy od niewłaściwej strony - gdzieś popełniasz błąd.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...