Skocz do zawartości

Agnes1105

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

śniłam że ide droga prostą, równą , asfaltową szła ze mna jakas rodzinka kobieta , mążczyzna, i dwoje dzieci. Na początku wydawało mi się ze idzie z nami mój tata ale z czasem osobywydawały mi sie coraz bardziej obce.. po bokach było chyba pusto poprostu pole. Z czasem na drodze spotkalismy człowieka który grzebał w przydroznych śmieciach były tam takie straszne rzeczy jakby powybijane zęby jeszcze z krwią z niektorych porobione naszyjniki nawleczone na drucik( naszyjnik w kształcie koła) odwróciłam szybko głowe po drugiej stronie był worek z głowami prosiaków i pełno małych myszek które je obgryzały szybko poszliąmy dalej niepozwalając dzieciom na to patrzeć. Dalej droga przebiegała przez las, duży stary śliczny las i nagle pojawiła sie woda jak rwąca rzeka trzymaliśmy się metalowych poręczy ktore były na środku drogi, woda była coraz wyższa a prąd silny bałam sie że dzieci sie nie utrzymają ponagałam jednemu żeby je woda nie porwała chciałam gdzies uciekać na wzgorze albo wysokie drzewo bo zbliżała sie ogromna fala ale kiedy była blisko nagle znikneła i juz nic nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnes1105, droga, którą we śnie podążasz, jest odniesieniem do Twojej drogi życiowej. Jest prosta, równa, bez rozgałęzień - znaczy to, że idziesz przez życie nie spiesznie, ale konsekwentnie.

Towarzyszące Ci we śnie rodzina może oznaczać domowe szczęście, zadowolenie ze związku partnerskiego, które już Ci towarzyszą, albo dopiero do nich dążysz. Świadczą na pewno o tym, że jesteś osobą ciepłą i opiekuńczą (a zwłaszcza Twój stosunek do dzieci w dalszych częściach snu)

 

Z czasem na drodze spotkalismy człowieka który grzebał w przydroznych śmieciach były tam takie straszne rzeczy jakby powybijane zęby jeszcze z krwią z niektorych porobione naszyjniki nawleczone na drucik( naszyjnik w kształcie koła) odwróciłam szybko głowe po drugiej stronie był worek z głowami prosiaków i pełno małych myszek które je obgryzały

Ten obraz, to odzwierciedlenie spotkania, jakie miało miejsce w rzeczywistości. Mężczyzna grzebiący w śmieciach, jest symbolem pewnej osoby, którą na swej drodze spotkałaś. Jest to osoba cechująca się raczej niskimi popędami, hołdująca przyjemnościom, o materialistycznym podejściu do życia (o czym świadczą głowy świń). Naszyjniki z zębów dość mocno zaznaczają, że ta osoba/ten mężczyzna potrafi i lubi czerpać korzyści z cudzego nieszczęścia, z cudzych strat. Bawi się czyimś kosztem. Śmieci występują tutaj w znaczeniu "odpadków" psychicznych, czyli treści, z którymi nie uporałaś się jeszcze, a jedynie zepchnęłaś je gdzieś do podświadomości, gdzie zalegają po dziś dzień.

poszliąmy dalej niepozwalając dzieciom na to patrzeć

ten fragment mocno akcentuje Twoją konsekwencje w działaniu. Dzieci same w sobie to symbol szans i możliwości nowego rozwoju, który stawiasz na pierwszym miejscu.

 

Duży, piękny las to okres błogości i poczucia bezpieczeństwa. Pojawiająca się znikąd woda, przestrzega jednak przed nadmiernym poczuciem bezpieczeństwa, bo oto nadchodzi okres ciężkiej pracy. Poręcz, której się chwytacie ukazuje, że w trudnej sytuacji uzyskasz wsparcie z najbardziej nieoczekiwanej strony. Chodzi tu o krewnych, znajomych, a nawet nieznajome osoby. Dzięki temu Twoja ciężka praca zostanie uwieńczona ogromnym i niespodziewanym sukcesem.

Problemy znikną, tak nagle jak ta wielka fala.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...