Jump to content

'Przyjaciele zwierząt', las, prosiak i przytulanie go, kot


Kuroi Neko

Recommended Posts

Byłam z jakąś grupą ludzi, takich "przyjaciół zwierząt" no i wybraliśmy się do lasu. W trakcie wycieczki robiliśmy jakieś zdjęcia z tablicami "przekaż 1%" itp, na zwierzęta oczywiście. Przewodniczący tej grupy miał megafon i raz tam coś powiedział przez niego. Wszyscy szliśmy normalnie po ścieżce i nagle nie wiem czemu zeskoczyliśmy gwałtownie i z impetem na ziemię z góry, czy może z drzew, nie wiem sama. Jak zeskoczyliśmy to ja się zmartwiłam, że mogliśmy na jakieś zwierzątko spaść czy coś takiego, że mogliśmy zrobić im krzywdę, ale chyba udało się nam lub przynajmniej mi ominąć wszelkie żyjątka akurat. No i nagle zaczęły się pojawiać obok nas różne zwierzęta, wszyscy byli zachwyceni. Widziałam 2 jeże, zajęły się nimi jakieś dziewczyny z grupy, a ja nagle zauważyłam prosię. Świnka była bardzo urocza, zaczęłam ją głaskać i ją przytulać, bo strasznie do mnie lgnęła i tuliła się. Miała taką fajną białą sierść jeszcze :) Aż trudno mi było się z nią rozstać, taka słodka była i tak fajnie się z nią tuliło, ale musieliśmy już iść. Każdy się rozstał ze swoim zwierzątkiem i zaczęliśmy wracać, ale trafiliśmy do jakiegoś 'imprezowego' domku, tzn. nie był to nasz domek, ale jakiś imprezowiczów, przypomniało mi się to polskie show 'Warsaw shore' i zaczęłam ten tytuł właśnie wykrzykiwać, no ale później poszliśmy dalej i przebudziłam się.

 

Gdy zasnęłam z powrotem to śniło mi się, że doszłam do swojego domku i tam włączyłam sobie taką grę, która mnie bardzo śmieszyła. Obok mnie siedział mój kot (w rzeczywistości nie mam kota, ale bardzo je lubię), był on prawie cały czarny, jedynie miał małą plamkę białą na szyi. No i tego kota bardzo irytowało to moje zachowanie, w sensie jak ja się śmiałam z tej gry i jakiego świra aż od niej dostawałam i mnie tak brał łapą po głowie, ale ja nie zwracałam na to uwagi. No i ta sytuacja powtórzyła się 3 razy, aż na końcu ten mój kot nie wytrzymał i się na mnie rzucił, ale ja się nie przejęłam i się dalej śmiałam i grałam.

 

Co to może oznaczać? Zwłaszcza ten prosiak co może oznaczać, to tulenie go. Szukałam w sennikach pomocy, ale nigdzie nie znalazłam pasującego mi terminu. Dodam, że wrażenia po śnie ogólnie były bardzo miłe, ten prosiak mnie urzekł wręcz xd

Edited by Kuroi Neko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...