Jump to content

Krew w kościele


agrestova

Recommended Posts

Dzisiaj przyśniło mi się, że dostałam silnego krwotoku podczas mszy w kościele, co to może oznaczać ? Przypominam sobie, że podczas snu długo patrzyłam się w kałużę krwi.

W kościele było bardzo ciemno, był na jakiejś wsi byłam tam z jakimś dzieckiem i babcią, mam rocznikowo 18 lat a w śnie gdy rozmawiałam z dzieckiem miałam około 5lat a gdy z babcią miałam tyle ile mam. kolejnym szczegółem, który sobie przypominam to to, że babcia była zła na mnie, że dostałam krwotoku.

Edited by agrestova
przypomnienie szczegółów
Link to comment
Share on other sites

Krwawienie oznacza dobry znak. Kolor czerwony jednocześnie namiętność, miłość, nienawiść i wściekłość - w zależności od kontekstu w jakim się pojawił. Widzieć kościół: zostaniesz powstrzymana od niesprawiedliwego uczynku. Widzieć dziecko: korzystny znak. Złość: nieprzyjemności w interesach.

Opis babci: Starsi ludzie mogą uosabiać we śnie mądrość i doświadczenie życiowe i w takim charakterze motywować nas do tego, aby zachowywać się w sposób rozsądny. Czasami występują jako doradcy udzielający cennych wskazówek. Czasami we śnie starsi ludzie są złośliwi, przestrzegają nas w ten sposób przed naszymi złymi cechami.

Edited by Rzeczownik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...